Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz pisałem wcześniej - do platynki przechodziłem ten tytuł ponad 3 razy i za każdym razem podobał mi się jeszcze bardziej. Na początku wystawiłem 9/10, ale po kolejnych przejściach, gdy już wiedziałem, co się stanie, mogłem skupić się na niuansach, które wcześniej umykały mojej uwadze. Nie skipowałem scenek, choć znałem na pamięć każdy grymas twarzy bohaterów - dla mnie to mistrzostwo świata i jedna z najlepiej przemyślanych całości pod KAŻDYM względem - tu wszystko jest na swoim miejscu, we właściwych proporcjach i w odpowiednim natężeniu.

A Rozi to już się śmieszny robi z tym hejtowaniem exów Sony i tym, jak bardzo są do siebie podobne i zyebane gameplayowo. Ja również uwielbiam RDR, ale co tam jest takiego oryginalnego i doskonałego, że na każdą wzmiankę o tym tytule walisz konia? Przecież to sandbox jak każdy inny - jedź z punktu A do punktu B, wystrzelaj bandziorów, oskóruj zwierzaki, sprzedaj łupy - powtórz. Sanbox jakich wiele - jak widzisz każdy tytuł można spłycić do zerojedynkowego schematu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Gierki ND mają to do siebie, że lubią w pewnym momencie wpychać ci znienacka cukinię w odbyt.

Spoiler

Niby masz opracowany system, oszcządzasz ammo, apteczki, zasoby, itd., a potem następuje twist, lądujesz z gołą dupą w killroomie i odpychasz się od rzeszy przeciwników mopem z szafki. W TLoU też jest taki moment.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.08.2018 o 18:03, PiPoLiNiO napisał:

Grał ktoś z hdr? Jest duża podjara w porównaniu do wersji bez?

Jak z każdą grą w HDR. Pierwsze gry, czy filmiki-demka pokazowe, to był opad szczeny. Potem wzrok się przyzwyczaja i jest ok. W sumie ukończyłem TLOU jakoś w 2016 i do dziś pamiętam promienie słoneczne na ceglanym murku :)

Oj chyba pora przejść jeszcze raz gierkę - w sumie pierwszy raz ukończyłem na PS3, drugi na PS4, ale że nie ma "dwójki" to jakoś chce mi się jeszcze raz ukończyć "jedynkę".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gra jest calkiem spoko i wciaga bardzo, niestety klimat nie porwal mnie w ogole nie bardzo potrafie sie wczuc w to co sie dzieje. Wku.rw.ia mnie niemilosiernie oblizywanie scian w lokacjach, wystarczy ze ze skocze skads, wejde przez jakies okno i (pipi)a juz wiecej lootu w tamtej lokacji nie zbiore bo  nie bedzie fizycznej takiej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...