Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że po dwójce nie mają wyjścia i po prostu muszą zaimplementować nowe postacie prędzej czy później. Jest Angel, można by pomyśleć o jakimś bardziej rozgarniętym Goliath'cie. Przecież action skill takiego to byłaby pompa jakich mało. Fani nie dadzą im spokoju póki nie dostaną nowych char'ów. Gaige była strzałem w dziesiątkę, ale już Krieg to absolutna rewelacja. Kto wie czy nie jest to moja ulubiona postać. Bloodsplosion robi z przeciwników istną mielonkę, a teksty Psychola są megamiodne.

 

 

No kuuu#wa!

Odnośnik do komentarza

Kolejny cosplay guide, tym razem na tapecie Jack.

"Handsome Jack. A hero. The hero. He may look like a middle management worker at a huge corporation, but don't doubt the truth. This is a VERY HANDSOME middle management worker just waiting for the right opportunity. And if that opportunity involves lots of people dying, that’s fine. He can deal. Because that’s what heroes do. They win when lots of people die."

– Matt Armstrong, Borderlands Franchise Director

http://borderlandsthegame.com/index.php/news/us-handsome-jack-cosplay-reference-guide

 

entry-20140603-Jack-pic1.jpg

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty trailer, jak przystało na Borderlands zrobiony z jajem :D Odliczanie czas zacząć, 4 miesiące i 8 dni ;) Fajnie, że powrócą pierwotni Vault Hunterzy. Na E3 w takim razie muszą dać gameplaye.

 

@messer

W pewnym momencie (0:23 i 1:21) masz pokazane jak Nisha trzyma dwa guny, więc raczej pewne, że jej action skill to będzie wariacja Gunzerkera.

Odnośnik do komentarza

Kurcze. Athena jest super z ta tarcza. Action skill, ktory przypomina vigor Return to Sender z Bio Infinite, ale w Bordersach tego nie bylo. Wilhelma z kolei mnie troche zaniepokoil bo to taka wariacja Deathtrapa, a jak Nisha ma byc wariacja Gunzerkera to mi sie to nie podoba. Nie chce jatrzyc, ale sie troche obawiam...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...