Skocz do zawartości

Oreshika: Tainted Bloodlines


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie artstyle podoba, no i ataki specjalne jak widac z filmiku sa rewelacyjne :D ciekawe jak bedzie z dlugoscia gry, sekretami itp, w kazdym badz razie szykuje sie super eksluzywny jrpg i co najwazniejsze to nie zaden remaster czy edycja specjalna jakiegos starszego hitu jak persona4golden,disgaea4 czy finalX HD

Odnośnik do komentarza

troche nowego info:

 

The video begins with an explanation on how your family’s base location will start out at a random location, and so will the dungeons around it, along with the things you can acquire.

You can also go on expeditions to neighboring lands, all with their own towns and dungeons. In addition to having different kinds of equipment available in different towns, you can also encounter new gods there, who’ll help expand your family and their traits.

While you can pass on your spirit to offspring through the power of deities, another option is through marrying other characters you meet in different lands. The children born this way might have other unique abilities, rather than going with the gods.

Characters from other lands can also be adopted and brought home, or they can also be hired as mercenaries to help out on your next adventure. So working with other lands and their towns might be the key to the survival of your cursed bloodline.

Visiting other players and their lands can be beneficial for both parties. In addition to being able to find different items and meeting various people, players can get extra money and more by having others do a little shopping or visiting their land.

Characters and special equipment can also be shared via QR codes on social media networking sites to share with friends and family, which will have some kind of influence on your game data, and another reason to interact with others.

 

http://www.siliconera.com/2014/07/15/oreshika-tainted-bloodlines-connects-characters-lands-players/

Odnośnik do komentarza

Europa dostanie Oreshikę jedynie w wersji cyfrowej :yucky: :

 

Oreshika: Tainted Bloodlines will be a download-only title in Europe. A Twitter user from Europe brought the matter up with Sony Computer Entertainment’s President of Worldwide Studios, Shuhei Yoshida.

 

Yoshida couldn’t provide an answer as to why the game isn’t being released at retail, replying that he hopes “people will find a way to download these titles”.

 

The PlayStation Vita RPG was released in Japan last week. A release date for Europe and North America hasn’t been announced yet.

Read more at http://www.siliconera.com/2014/07/20/oreshika-tainted-bloodlines-download-titled-europe/#3PJCOmiepeMcW7OJ.99

 

 

Oby chociaż USA dostało pudełkową edycję.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

angielska wersja gry 30 marca wyjdzie w azji w pudelku!!!!

 

http://blog.asia.playstation.com/community/hk/en/games/playstation_vita/blog/2015/03/04/oreshika-tainted-bloodlines-english-version-coming-to-ps-vita-on-march-30

 

pierwsze recki swietne - same 9/10 i 8/10, jedynie jeden serwis sie wylamal i dal jak na razie 4,5/10

Odnośnik do komentarza

Dobrze,że jest jednak jakaś wersja pudełkowa z ang napisami.

Eh,trzeba się w końcu przełamać i znaleźć na Alledrogo swoją Vitę bo lista gier do ogrania urosła do niezłych rozmiarów. Gdyby tylko to szukanie było takie łatwe,bo sprzętu pełno tylko który będzie pewny i nie rozsypie się po miesiącu użytkowania :/

Odnośnik do komentarza

To już wiem, ja mam tylko zawsze taki problem jak kupuję jakiś sprzęt. Zwlekam,szukam,czytam o ewentualnych usterkach,czego unikać, za bardzo chyba bzikuję przy kupowaniu czegoś ciut droższego.

Wg mnie nie ma się co bać. Osobiście wolę na allegro kupować niż na olx.pl itp. Zawsze można sprawdzić komentarze sprzedawcy. Ja swoją Vitę kupiłem właśnie na allegro i wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tjaa, pogralem troche, ale nic specjalnego.

Intro anime bardzo klimatyczne, zapowiadalo sie super, ale potem przyszlo robienie postaci i juz sie zaczelo. Wszystkie ryje w tej grze sa szpetne, wszyscy wygladaja jak downy. Gra ogolem polega na tym, ze co chwile masz nowe "dzieci" ze wzgledu na klatwe i wszyscy sa dalej szpetni. Jak wybierasz druzyne to zamykasz oczy. I nie, nie wymyslam.

Co do gameplayu to tez jest taki sobie. Kilka dungeonow (oczywiscie nie do wszystkich ma sie od razu dostep), walka nudna, zeby pchnac fabule do przodu trzeba w odpowiednim miesiacu w grze znalezc bossa w dungeonie co tez nie jest zbyt fajne jak sie spoznisz. Mapka jest tylko mala w rogu, a calej sie nie da zobaczyc co bardzo utrudnia nawigacje :/

Gra ogolem nie jest zla, bardzo japonska pod wzgledem folkloru(dla mnie plus), graficznie bardzo fajnie wyglada, przejde pewnie zeby poznac fabule, ale sam gameplay nie jest najlepszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...