Skocz do zawartości

H1Z1


NewNickPL

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Kyo napisał:

To fajne czy słabe? Bo nie wiem czy ściągać :( 

Co Ci zależy samemu sprawdzić kiedy beta darmowa i nawet plusa nie wymaga?

Jak lubisz ten rodzaj rozgrywki to podejdzie na 100 %.

 

Dla mnie rewelka. Trochę kampienia, trochę pełzania po krzakach. Trochę szybkich wYMIAN ognia. Wczoraj ze zrzutu snajperka mi wpadła i trzeciego ocalałego na mapie ładnie pozamiatałem. Czasem szybki zgon na początku rozgrywki - randomowe skoki ze spadochronem robią swoje, ale ma to też znaczny plus. 

Generalnie trzeba mieć pojazd zawsze zabezpieczony, bo strefa maleje szybko i nożna o niej zapomnieć podczas lootowania./I rozglądania za innymi strzelcami/.

 

Brakuje zombie w tym wszystkim i trybu ze swobodną exploracją. Może kiedyś...

 

Btw wpisywac się w temacie chętni na team dzisiaj wieczorkiem. Ja będę od 20:30. Jakieś piweczko sobie zabezpieczyć, paluszki. ..

Odnośnik do komentarza

Szału nie ma, PUBG to to nie jest, choć na początku też myślałem czy by nie usunąć z dysku, więc może jak ogarnę gameplay, to może się spodoba. Póki co 3 kille w dwóch meczach, ale ogólnie gunplay słabo siadł. Jak strzelam ze szczerbinki to nic nie widzę, wtf xd No i chyba jakieś wspomaganie celowania jest, bo jak oddałem cztery strzały ze snajperki w biegnącego typa to wszystko siadło. No chyba, że takiego skilla mam, kto wie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Brakuje zombie w tym wszystkim i trybu ze swobodną exploracją. Może kiedyś...

 

No właśnie. Tyle że tamten klon DayZ odłączył się od Battle Royale i teraz nazywa się JUST SURVIVE - raczej na PS4 nie wyjdzie w najbliższej przyszłości.
Kiedyś pisali na twitterze, że konsolową premierę ogłoszą, jak gra na PC wyjdzie z early access, co pewnie nigdy nie nastąpi...

 

7 godzin temu, Mr. Bamboo napisał:

To uczucie jak leżysz w krzakach, a tu koleś przy tobie robi bączki autem policyjnym i cię nie widzi.

 

Czyli można leżeć? Nie obadałem sterowania i myślałem, że można tylko kucać :)
To samo z melee - jest czy nie? Bo ziomek w robocie dziś mi mówił, że na PC normalnie z piąchy można nawalać.
 

7 godzin temu, Yakubu napisał:

Jak strzelam ze szczerbinki to nic nie widzę, wtf xd 


No też niezbyt mi to celowanie leży. Moje jedyne dwa kille to dwie kulki z bezpośredniej odległości w plecy niczego nie podejrzewającego gościa, a drugi to bezpośrednia wymiana ognia ze skaczącym typkiem, który miał shotguna - ja miałem ten karabinek, więc większy dystans dał mi przewagę. Na razie słabo u mnie z celowaniem :)

Odnośnik do komentarza

Fajna gierka, jakaś taka bez spiny rozgrywka. W PUBG jak wylądujesz, to czasem musisz z 5-10 minut latać za sprzętem, a tu gdzie ciebie nie zrzuci, to po chwili latania masz wszystko co powinieneś mieć, czyli plecak, kask, kamizelkę, shotguna, hellfire i kuszę jeśli masz szczęście. A jak jeszcze bardziej się przyfarci, to masz wojskową skrzynkę z odrobinę lepszym sprzętem. No i trochę nie rozumiem tego bólu, że niby trzeba uważać na strefę i nie ma czasu na zbieranie lootu. Zgarnięcie podstaw to jest dosłownie moment, nic lepszego nie znajdziesz, jedyne co możesz zrobić to wypatrywać lootu z nieba i do niego biec/jechać.

No i co się jeszcze da zauważyć, że dużo pizdeczek jest, które zamiast grać chowają się po kątach, albo jeżdżąc autami. Śmiesznie to wygląda jak zostaje 10 typów i ponad połowa jeździ radiowozami czy czymś. Zamiast podnosić skilla, to próbują tylko przetrwać, a później trafiasz na takiego typa i nie umie w ciebie z dwóch metrów trafić xd

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
Teraz, Yakubu napisał:

Fajna gierka, jakaś taka bez spiny rozgrywka. W PUBG jak wylądujesz, to czasem musisz z 5-10 minut latać za sprzętem, a tu gdzie ciebie nie zrzuci, to po chwili latania masz wszystko co powinieneś mieć, czyli plecak, kask, kamizelkę, shotguna, hellfire i kuszę jeśli masz szczęście. A jak jeszcze bardziej się przyfarci, to masz wojskową skrzynkę z odrobinę lepszym sprzętem. No i trochę nie rozumiem tego bólu, że niby trzeba uważać na strefę i nie ma czasu na zbieranie lootu.

 

Problem jest taki, że bez auta ciężko zdążyć na pieszo do kolejnego punktu, tak szybko to wszystkie zapie.rdala xd

 

Ale jak się zdobędzie quadzika to :banderas:Za(pipi)iście to wyglądało w małym kółeczku 9 osób zostało i większość w autach robi bączki kombinując jak tu kogoś wypie.rdolić

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Mr. Bamboo napisał:

Za(pipi)iście to wyglądało w małym kółeczku 9 osób zostało i większość w autach robi bączki kombinując jak tu kogoś wypie.rdolić

No właśnie to jest chyba największa bolączka tej gry. Co innego przykampić na finiszu w otwartym terenie, a co innego w kółko jeździć. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj to zainstalowałem, dzisiaj wywaliłem z dysku. Klimat i design fajniejszy niż w Fortnite, ale gameplay ten drugi ma lepszy. Tak jak pisze @Yakubumożna łatwo cały sprzęt znaleźć i du.pa nie ma co robić, jedynie jeździć po mapie i szukać leszczy albo skampic się i czekać aż sami się wybija. Ta druga opcja jest najskuteczniejsza i dzięki temu zawsze byłem w pierwszej dziesiątce. Wiem, że to beta i ma pewnie pokazać sam zarys gry jak to mniej więcej może wyglądać a potem dodadzą dodatkowe pier.doly, ale itemow jest naprawdę mało rodzai. Mapy wydają mi się dosyć puste mimo, że biega te kilkadziesiąt osób. Szkoda, że ostatnia strefa to las albo jakaś pusta przestrzeń z drzewkami, szkoda że nie kończy się to w zabudowaniach. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Gra nie pamiętała też customizacji mojego bohatera i wgrywaly się defaultowe przedmioty jeśli chodzi o wygląd :/ gierka jak tego typu gow.no gierkę jest w miarę ok, ale bez spustow. Sądziłem, że to coś związanego z zombiakami xD tytuł mnie zmylil. Myślałem też, że gra będzie dobra, po tym waszym hajpie xD a tutaj lekki kasztan, przynajmniej dla mnie, fani gow.nogierek dodaj do oceny dwa żołędzie. 

 

A i kamera podczas jazdy autem jest dziwna, jakoś nisko osadzona. W teamie się gra nawet nawet, no ale gdyby kosztowała nawet 16,50zł to jestem ciekaw kto by w to grał xD grafiki podczas loadingow są fajne, szkoda, że gra nie wygląda podobnie, a i mamy tu do czynienia z dalnami skaczacymi i strzelajacymi jednocześnie, bo przecież skaczacego dalna trudniej trafić.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

ja odpaliłem przed chwilą, w sumie moja pierwsza styczność z formułą battle royale. Popylam 20 minut quadem, w okolicy brak żywej duszy, aż w końcu zszedłem by wbić do sklepu jakiegoś a tu Pikachu6251 mnie rozjechał wozem policyjnym :pawel:

 

jak ogarnę headset to pogramy, wierzę

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2018 o 10:00, Kyo napisał:

No mam chwilowo limitowany net. Po to jest forum żeby pytać, co nie?

Słabe.

 

A i da się kogoś przejechać sanochodem? Bo dwa razy przejechałem przez postać niczym duch a za trzecim razem zachaczylem kokesia, ale przeżył. No i parę razy byłem rozpedzony na maksa, walnalem w samochód stojący bokiem i nawet na bok się nie przewrócił :/

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Plugawy napisał:

. Tak jak pisze @Yakubumożna łatwo cały sprzęt znaleźć i du.pa nie ma co robić, jedynie jeździć po mapie

W pomieszczeniach?

Tylko podstawowe na krótki dystans: pistolet, strzelba i pm.

Prawdziwe skarby są w zrzutach i tutaj toczą się epickie walki.

A zamknięcie strefy to różnie. Miałem też w mieście. Łatwiej przeżyć w głuszy jednak ;)

Próbuj dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...