Skocz do zawartości

H1Z1


NewNickPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nic wielkiego nie ma w tych zrzutach bo dwa razy otwierałem, ulepszone wersje tego samego. Próbowałem też przejechać gości co stali przy skrzyniach i nie dalo rady xD albo raz jak idioci w czwórkę jeździliśmy w solo wokół takiej skrzynki taranując się od czasu do czasu aż komuś się znudziło i pojechał w inną stronę :ragus: wykoleić samochodu też się nie dało innym autem. Gdzie tu sens, gdzie tu logika.

Gra wciaga jak każde bagno z elementem losowości w znajdowanych przedmiotach, tylko po co w to grac jak są lepsze gry? Może jak gra się rozwinie to będzie to lepsze.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Plugawy napisał:

Nic wielkiego nie ma w tych zrzutach bo dwa razy otwierałem, ulepszone wersje tego samego

A to mało? Z tym mini smg możesz powalczyć na kilkanaście-kilkadziesiąt metrów max, do tego shotgun na blisko i pistolety, a w skrzynkach masz już porządne karabiny z kolimatorem, czy tam lunetą x2, x4 i snajpę z chyba x8. Bez tego sprzętu szanse na wygraną są bliskie zeru.

A co do tego demolition derby to cóż, trzeba było wysiąść z auta i powyjaśniać typów :potter: 

Odnośnik do komentarza

Możecie sobie gadać co checie, ale ta gra wygląda jakby ktoś się wysrał na TV. Zastanawiałem się czy mi ps4 na ps2 się nie zamieniło. Muszą to poprawić bo to wygląda jak jakiś kiepski żart. 

 

...ale w teamie gra się super miodnie. Akcje odchodzą super. Lepsze od Fortnite wtedy jest. 

Będę czasem grywać i czekam aż ten cały PUBG wydadzą na ps4 i nie spieprzą jak wersje na xone

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hejo!

 

Chętnie pogram dwójki i piątki ;) beka jest niesamowita, przydało by się kilka opcji więcej no i poprawa party - po grze trzeba wywalać ludzi, tworzyć od nowa, kombinować żeby móc zacząć grę ponownie...

 

Gramy czasem z ziomkami we 2-3 ale chętnie popykam z kimś więcej. Nick PS: mushu_genial

Odnośnik do komentarza

Polatałem chwilę w "treningu" po czym odpaliłem solo (dwie rozgrywki), no i faktycznie wciąga w chooj. Wygląda syfnie, ale nie w tym rzecz, ważne, żeby płynnie chodziło. Mam też zastrzeżenia co do sterowania, ale idzie się przyzwyczaić. Ogólnie to moja pierwsza styczność z tą formułą (Fortnite odpaliłem na chwilę, po czym wyje.bałem z dysku), ale szczerze mówiąc na ten moment nie łapię aż takiego fenomenu. Na pewno chwilę się jeszcze pobawię, ale zapowiada się na straszny zjadacz czasu (dlatego zresztą praktycznie nie gram w multi). 

Odnośnik do komentarza

Fajne to. Gra jest dużo bardziej dynamiczna niż PUBG, praktycznie cały czas coś się dzieje, choć oczywiście można grać na ukrywanie się, ale mapa szybko się zmniejsza i jesteśmy zmuszeni do rzucenia się w wir rozwałki. Broniek na chwilę obecną nie jest zbyt wiele, ale wystarczają jak najbardziej.

 

Na plus też przemyślany interfejs, dostosowany do grania na padzie(szybciutko sie zbiera ekwipunek) i fakt, że gra działa na konsolach w 60fps na prosiaku, a nie skaczace 15-30 pubg na xox. Minusem tego jest troche w(pipi)iajaca mgła na mapie i poszarpane krawędzie.

 

Trzeba jeszcze mieć na uwadze, że gra jest mocno nastawiona na używanie pojazdów, których jest od cholery na mapie. Jak nie umiesz jeździć, wysiadac w locie i robic pocisk z samochodu to nie masz szans na zwyciestwo. 

 

Jedno zwycięsto osiągnąłem ukrywając się w dżipie po środku strzelaniny i czekając jak reszta gamoni się powybija, a ja niedobitki sciagnalem siedzac caly czas na tylnej kanapie xD

 

Ogólnie to jak produkt będzie rozwijany o nowe brońki i mapy to będzie petarda, bo jest to w końcu jedyna sensowna alternatywa dla Fortnite na konsolach i ludzi co nie lubią budować kładek i innego gówna w tamtej grze. Mam koksa i PUBG tam nie istnieje, a ludzie co grają w tego technicznego babola muszą mieć coś z głową, że wspierają grę której twórcy mając kupę hajsu mają też totalnie wy(pipi)ane na doprowadzenie swojego produktu do stanu używalności.

 

Polecam i zapraszam do gry,

Jacek Kwiatkowski

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Soban ta szybka akcja ze zmniejszającą się strefą, to zarówno plus, jak i minus.

Czasem pokampiło by się w jakiejś miejscówce z M40 :)

albo chociaż scoutem.

Fajna zabawa, jak ze dwóch właśnie ze snajperkami pilnuje zrzutu, a pozostali próbują podjechać.

 

Generalnie gra bardzo mocno mnie wciągnęła. Ciekawe kiedy pełna wersja /co zaoferuje/ i czy będzie w niej pc-towy tryb "just survive "./może nowa mapa? Ile map jest na pc?/.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nikt nic? 

Gra doczekała się kilku patchy. W pomieszczeniach dalej wygląda jak kupa, ale przynajmniej dodali trochę kolorów i po prostu ładną pogodę i od razu gra się jakoś milej. 

Wywalili także możliwość rozjeżdzania ludzi wozami co było na maksa wkurzające. 

Ma to potencjał, ale widać że mają ograniczone zasoby. 

Odnośnik do komentarza

Jakoś za bardzo wkręciłem się w Fortnite żeby grać w H1Z1. Te wyzwania i wbijanie kolejnych poziomów mnie wciągnęły. No i do tego mam znajomego, który nawet nie chce słyszeć o H1, więc ciśniemy duosy u konkurencji.

No, ale coś słyszałem, że niedługo ma być oficjalna premiera, więc pewnie dadzą trofea, to sobie odpalę kilka razy :)

 

Odnośnik do komentarza

Gra ma być darmowa cały czas, jedynie jak chcesz dodatkowe pierdoły to musisz zabulić. Na PC próbowali sprzedawać H1Z1 za złotówki i się przejechali, po czym dali pełną wersję za darmo.

Patcha już ściągnąłem, ale nie mogę się zalogować. Chyba serwery są wyłączone. 

No i dali trofea, ale chyba za bardzo nie ogarniają w granie na konsolach i nie wiedzą ilu graczy można tym przyciągnąć i zachęcić ich do dłuższego grania, bo dali jakieś guwna. 12 trofeów i nawet platyny nie ma, meh. Szkoda, bo niby już mam wywalone na trofea, ale w takiej gierce bym się pobawił. 

No cóż, może w PUBG albo Fortnite :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Moje dwie coś śmiechowe akcje zapodaje, aż dałem share na tube, bo lekka komedia się stała.

 

Tutaj koleś poobijany moimi pociskami chyba się zgubił w moim smołku i umarł od bariery.

 

 

Tutaj z reguły koleś lecąc w strone drzwi dostał wybuchowym bełtem i do środka budynki wpadły.... jedynie jego flaki :yao:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.