Skocz do zawartości

Fatal Frame: Maiden of Black Water


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Chrno, jesteś graczem z dużo większym stażem ode mnie, szanuję Twoje zdanie, ale kupując wiiu sam zobaczysz jak będzie.

 

Mario 3d World jest genialne, ta gra dała mi tyle przyjemności, jak mało która.

 

MK8 mnie nużyło.

 

Zelda bez rewelacji.

 

Mario new u 7 godzin i przeszedłem, pikmin to samo. Hyrule prosta nawalanka, może być ale też nie jest gra na wysokim poziomie

 

Pojawiają się tytuły, które wydają się być mocne, lecz gdy przyjdzie co do czego, jest zawód.

Odnośnik do komentarza

Sprzedaż z pierwszego tygodnia była mniej więcej taka jak w przypadku poprzednich części w analogicznym czasie. Wynik z Japonii raczej nie będzie tu mieć decydującego znaczenia. Tweet od Koei Tecmo w tej chwili nic nie znaczy. Nie potwierdzą przecież wydania gry w ten sposób. Inne pytanie brzmi, czy Koei Tecmo byłoby w ogóle wydawcą na Zachodzie, bo reedycję "dwójki" i Spirit Camera wydało Nintendo.

 

fatal-frame-comparison.png

Odnośnik do komentarza

Super, KT póki co ma gdzieś wydanie tego na zachód. Gdyby Nintendo nie ładowało tego chorego region locka do swoich sprzętów to chociaż bym sobie kupił jap wersję, a ta to tylko człowiek się musi irytować,że kolejna świetna gierka przechodzi mu być może koło nosa.

 

Lepiej niech się tym wydaniem Nintendo w miarę szybko zainteresuje bo konsolce potrzebne są gry i to zwłaszcza nie będące kolejnym Mario czy też inną gierką z bohaterami od N.Jakoś przecież ludzi muszą zachęcić do kupna ich sprzętu, a różnorodna biblioteka gier to imo podstawa.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Troszkę więcej info na ten temat:

 

Tomonobu Itagaki hints at Fatal Frame Wii U localization
posted on 02.09.15 at 10:32 AM EST by Sal Romano (@salromano)
"Read between the lines," Itagaki says in Facebook response.

image: http://gematsu.com/wp-content/uploads/2015/02/Fatal-Frame-Wii-U-Itagaki-Hint.jpg

Fatal-Frame-Wii-U-Itagaki-Hint.jpg

Former Team Ninja developer and current Valhalla Game Studios boss Tomonobu Itagaki has hinted at the localization of Wii U’s Fatal Frame: Oracle of the Sodden Raven coming westward.

In response to a post on his Facebook page, Itagaki said: “Hey guys, I strongly believe that [Fatal Frame producer] Kikuchi Keisuke will release the Fatal Frame V in America, in many countries. He and me have same philosophy from Tecmo days. That’s what I can say for now. I want you guys to read between the lines. Anyway I will play this game.”

Fatal Frame: Oracle of the Sodden Raven launched in Japan on September 27.

Thanks, NeoGAF.

 

Read more at http://gematsu.com/2015/02/tomonobu-itagaki-hints-fatal-frame-wii-u-localization#jfrvT06Su43U4MRB.99

O matko, niech to się okaże prawdą i będę miał trzy megatony na WiiU do ogrania. Bayo2+Project Zero+Xenoblade :banderas:

Najlepszy slasher i horror od lat.A do tego jrpg na dziesiątki godzin z muzą Sawano. Zakup WiiU to mój growy priorytet w tym roku i mam nadzieję,że do lata się to spełni.

Itagaki to spoko ziom :D

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Głupotą od Big N będzie to jeśli Fatal Frame V nie wyjdzie na Zachód, czekam cholernie, liczę że Itagaki się z nami nie bawi bo kurcze brakuje mi porządnego horroru w starym wydaniu (co ogółnie cieszy to powrót do klasyki gatunku - Alien: Isolation, The Evil Within) oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Też liczę na to,że jednak gra wyjdzie na zachodzie.WiiU potrzebuje każdego exa jakiego wydano na ten sprzęt tym bardziej jeśli pochodzi on z poza grona Nintendowej ekipy bohaterów.

A pomyśleć,że gdyby twórcy wydali grę także na inne platformy to pewnie nie byłoby takich cyrków. Większy rynek zbytu i pewnie o wiele lepiej by się sprzedało. Bo znaczna część fanów serii zapoczątkowanej na PS2 pewnie dzisiaj śmiga po przesiadce na PS3/4 więc tam jest target ich gry, a nie na WiiU. Zresztą Project Zero 2 w wersji na Wii wyszło po ang tylko w Europie.A PZ 4 w ogóle nie opuściło granic Japonii. Prawda jest taka,że seria od czasów przesiadki na pudełka Nintendo ma mniejsze szanse na zaistnienie na rynku niż miało to miejsce w przypadku PS2.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A Nintendo jest w ogóle wydawcą tej gry? Jeśli nie, to mogą sobie chcieć wydać ją na zachodzie i na chęciach może się skończyć.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Gra w Europie ukaże się w tym roku. Fragment dzisiejszego komunikatu prasowego na wypadek gdyby komuś umknęła informacja z Directa:

 

 

 

New Project Zero game coming to Europe: Fans who have been clamouring for a chance to play the latest game in the unnerving Project Zero series will have their chance when it launches later this year for Wii U. Players will play as one of three different characters, each with their own storyline as they explore the cursed tourist destination, Mount Hikami. The Wii U GamePad is used as a camera to investigate the environments and soak in the supernatural atmosphere, as well as a means to fend off hostile spirits during quick bursts of chilling action.
Odnośnik do komentarza

Ha! Mówiłem, wiedziałem, nigdy nie wątpiłem. Niech tylko pozostawią Japoński VA w świętym spokoju i biorę w dniu premiery (nie pogniewałbym się jakby wydali w lipcu - składałbym pre-ordery począwszy od maja do września/listopada tylko na gry na Wii U).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Amerykański oddział Nintendo od kilku lat zlewa na normalne duże projekty (patrz. yoshi's woolly world, Xenoblade, Last Story, Pandoras Tower itp.). A NoE w ostatnich latach pokazuje klasę samą w sobie gdzie premiery mamy wcześniej nawet niż w Japonii. Osobiście zakładam iż najpóźniej w październiku zawita w Europie a może nawet jeszcze na wakacje dostaniemy to zacne dzieło? (Wolałbym na wakacje bo letni klimat + horror i granie do późna ma ten dziwny urok).

Odnośnik do komentarza

 

Amerykański oddział Nintendo od kilku lat zlewa na normalne duże projekty (patrz. yoshi's woolly world, Xenoblade, Last Story, Pandoras Tower itp.). A NoE w ostatnich latach pokazuje klasę samą w sobie gdzie premiery mamy wcześniej nawet niż w Japonii. Osobiście zakładam iż najpóźniej w październiku zawita w Europie a może nawet jeszcze na wakacje dostaniemy to zacne dzieło? (Wolałbym na wakacje bo letni klimat + horror i granie do późna ma ten dziwny urok).

Nie pozostaje mi nic jak się tylko z tym zgodzić. Choć na letnią premierę PZ raczej nie ma szans.

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanko: Warto się interesować i ogrywać Fatal Frame'a 1, 2 i 3? Chodzi mi o wersje ps2 bo tylko takie jestem w stanie zagrać. Wersja na wii dwójki odpada bo podobno cenzura i skopane sterowanie. Xboxowa też bo nie mam xboxa i nie mam zamiaru kupować dla jednej gierki.

Odnośnik do komentarza

Pewnie,że warto. Gierki nic nie straciły ze swojego świetnego klimatu. Ofc od strony czysto graficznej na obecnych telewizorach może być różnie ale i tak imo warto bo to bardzo dobra strasząca seria z unikalnym klimatem. Mi do kolekcji brakuje PZ2 i chyba będzie trzeba w koncu się rozejrzeć za swoją kopią.

Odnośnik do komentarza

Grafika to nie jest u mnie problem. :) Swoją drogą idzie zdobyć gierki na ebayu lub czasem allegro ale ceny trzymają niezłe. Coś w okolicach nowości na wiiu czy czasem nawet na ps4. Oczywiście mówię o używanych wersjach. Będzie trzeba zapolować na swoją kopię. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.