Skocz do zawartości

Fatal Frame: Maiden of Black Water


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie mialem do czynienia z ta seria, widzialem ostatnio na olx ktos sprzedaje czesc z wii ale za chora cene:)

Swoja droga dobrych horrorkow nigdy za wiele wiec na pewno kupie ta limitke tylko czekam na preorder.

Odnośnik do komentarza

Ja mam styczność z tą zacną serią od premiery pierwszej części na PS2. Jaki to był cholernie straszny tytuł, coś kompletnie nowego po jeszcze wtedy porządnych Residentach i cudownym SH2. Pełne gacie się miało że hej! Wielka szkoda że na 3DS'a Iwata nie zgodził się na stworzenie portu/remake'u pierwszej częśći tylko wydali to "Spirit Camera" będące kupą kup.....

Odnośnik do komentarza

Fabularnie chyba powiazane nie sa to nie bedzie problemu z ogrywaniem od tej dla mnie:) Jakby człowiek byl madrzejszy za tamtych czasow to by ogrywal takie tytuly jak ten i zostawil w kolekcji ps2 teraz chodza za niebotyczne kwoty.

Odnośnik do komentarza

Hmm, ogólnie nie są ze sobą bezpośrednio powiązane, ale są pewne odniesienia do postaci między różnymi częściami.

 

Chociaż polecam sprawdzić przynajmniej Project Zero 2 i 3, trójka jest dostępna w digital PS2 na PS3 w US/Kanadzie jak ktoś ma konsolę i chce się zabawić w drugie konto i zdrapki. Dwójka obojętnie, Wii PS2/PS3. Wersja na Wii jest lekko stonowana pod niedzielnego gracza, łatwiej zdobyć dodatkowe ubrania itp bo nie ma trybu z wyzwaniami, no i jeszcze to, że te fajne stroje z wersji PS2 zostały wycięte :D

 

Mam nadzieję, że nie wytną nic z wersji PAL nowego Project Zero, ale jest szansa, że nie bo gra ma rating 18+.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tylko limitowana, Ultima wysłała mi maila, że muszą podnieść cenę bo dystrybutor (ta czeska firma) poinformował, że tylko taka będzie i czy potwierdzam zamówienie swojej kopii co oczywiście zrobiłem ;p

 

20-30zł rożnicy to nic w porównaniu do posiadania fizycznie gry, która i tak ma mały rzut na Europę, na ebayu Janusze z UK już odsprzedają swoje preordery za 100 funtów ;p

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem w Ultimie, możliwe że już cenę zmienili bo wczoraj się nie przyjrzałem ale mam zamówienie potwierdzone i dodatkowego maila nie dostałem więc chyba jest dobrze ;-) Doczekać się nie mogę bo edycja zacna (tak jak Xeno, fajne bajery bez zbędnych gównianych figurek czy innego zbędnego plastiku). 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie masz zniżek w Ultimie to najtaniej wyjdzie Ci w konsoleigry (224/229zł z wliczoną przesylką) ale tak jak pisał Sakiu, ilość masz dosyć ograniczoną i limitki szybko zejdą. Mi jeżeli nie podniosą jeszcze wyżej ceny w Ultimie to chyba tam zostanę, mam do nich pewność że przyjdzie jak należy ale jeżeli coś się cenowo zmieni to z miejsca zamawiam na konsoleigry....

Odnośnik do komentarza

Patrząc po cenach remake'a PZ2 na Wii śmiem twierdzić iż jednak chyba będzie ograniczona ilość (zwłaszcza iż w US tytuł wydają tylko cyfrowo) a Zelda to Zelda, gadki o nieurzekającej limitce czy konsoli która miała się wyprzedać mogą sobie między bajki wsadzić bo każda limitowana edycja (za wyjątkiem chyba Fire Emblem Awakening) jest bez problemowo dostępna po dziś dzień.  Ja wolę dmuchać na zimne i mieć już pre-order  :reggie:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ja w ultimie obie limitki xeno i project zero. Nawet jak w te gry od razu nie zagram to wiem że moja limitka z ceny nie zejdzie. To nie to co gry na ps4 czy x one że po tygodniu już taniej a 3 miesiące poczekasz to gra z 200 zł spada do 100  zł :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.