Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nic nie straciłem,

Miałem podłączony do tego dysk zewnętrzny i jedynie gry z dysku zewnętrznego które miałem w odpowiednich folderach musiałem na nowo je tam umieścić bo z nich "powyłaziły"

Co dziwne to to, że przed odbudową bazy z tego co pamiętam miałem 550GB wolnego miejsca i po tej czynności gdzie zniknęło 26GB z folderu Inne, nadal mam 550GB wolnego miejsca... Dziwna sytuacja bo na pewno z 26GB zrobiło mi się 45MB w tym folderze.

A u Ciebie ile miejsca zajmuje folder Inny?

Odnośnik do komentarza

Ale te twoje 26GB było mocne podejrzane. Zwykle ludzie mają właśnie w okolicach 2-3GB, a to przypuszczam są głównie powiadomienia i np niezainstalowane FW. Gdybyś nie usunął wszystkiego z powiadomień to tez pewnie miałbyś te 2GB (przypuszczenia).

Teraz zostałeś z tymi 50MB i pewnie w to się wliczają jakieś wiadomości czy inne małe rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Bo sama odbudowa Ci nie usunie danych, które masz zapisane. Idź do powiadomień i wykasuj wszystko jak pisałem wcześniej.

To też usunięte. No ciekawe co tam zajmuje aż tyle. Niby przy 1Tb to nie dużo, no ale zawsze to jakieś śmiecie na dysku.

Zresztą to nie jest aż tak ważne. Bardziej wkurza że 1Tb to nie 1024GB, a coś niecałe 900GB.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja mam 2.2GiB. Słyszałem, że na czystej konsoli to jest nieusuwalny (fajnie, nie?) cache daemona filmów, które cały czas są nagrywane w tle (zajeżdżając dysk, ale to już tak na marginesie...). Ale sam niestety nie sprawdzę bo mam najnowszy fw.

 

Na pewno nie są to żadne patche i DLC bo te są zliczane razem z grami. A paczki przed rozpakowaniem leżą gdzie indziej.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Robiłem wczoraj odbudowę bazy danych i takie mam wyniki:
 

Zewnętrzny wolne miejsce przed   105,8GB   inne 32,19GB
                                                    po      106,6GB   inne  0,01GB

Wewnętrzny wolne miejsce przed   39,51GB   inne  5,03GB
                                                   po      39,68GB   inne  4,38GB

 

Z rachunku powinno wyjść dużo miejsca na zewnętrznym a tu ledwo co dodało.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...