Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej jakąś solidną listę antyprzepięciową?

13 minut temu, _daras_ napisał:

Listwa 4 gniazdowa za 20zł z Castoramy:D a nie lepiej mieć podpięte bezpośrednio do gniazda w ścianie?

Jak ci nie zależy na sprzęcie za grube cebuliony to może i być w gniedzie 

Odnośnik do komentarza

Chronią cię bezpieczniki w takowej (o ile ma, bo to może być tylko zwykły przedłużacz z prztykiem wł/wył...). Moim zdaniem lepiej potem wymienić duperel za 50gr. niż nowy zasilacz do PS4 (nawet nie wiem czy PS4 ma wydzieloną taką sekcję czy może cała MOBO do wymiany, np. w XC był osobno, a sama konsola łatwa w rozbebeszeniu). Ale ja się na elektronice, ani elektryce nie znam, więc dlaczego i kiedy konkretnie chroni to nie opowiem.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Square napisał:

Zdefiniuj solidną, jakieś konkretne przykłady?

Są w internecie poradniki, można sobie coś znaleźć w cenowym przedziale nas interesującym, konkretnej ci nie podam bo sam mam jakąś nawet nie wiem jak się nazywa, ale IT mi w robocie dało. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Siema, chciałem zapytać czy znacie jakieś sposoby na przyspieszenie neta w ps4? Każdy inny sprzęt w domu śmiga w miarę sensownie, robiłem test prędkości na laptopie i pokazuje mi 20mb/s pobierania i około 10mb wysyłania, natomiast w PS4 jak pokazuje 6mb pobierania to jest szał dupy, a o wysyłaniu lepiej nawet nie mówić. O transmitowaniu rozgrywki mogę w zasadzie zapomnieć (na tym mi zależy najbardziej), komfortowe granie online też nie za bardzo wchodzi w grę. Od razu mówię: kabel odpada, niestety zostaje tylko wifi. Próbowałem różnych rzeczy, zmieniałem w ustawieniach konsoli dns i mtu, nic nie pomogło. Sprzęt ma już swoje lata, więc może po prostu odmawia posłuszeństwa, ale też naczytałem się opinii, że karta sieciowa montowana w ps4 w ogóle jest do bani. Mowa oczywiście o zwykłym ps4, myślicie że na PRO byłoby lepiej? Zanim wydam prawie 2 klocki chciałem się upewnić czy nie ma lepszych sposobów. 

Odnośnik do komentarza

Kupno Pro nic nie da jeśli router nie ma obsługi sieci 5GHz. Zresztą wspominasz o wzmacniaczu (co moim osobistym zdaniem jest kiepskim rozwiązaniem) więc zakładam że konsola od routera stoi daleko a częstotliwość ta nie lubi dużych odległości i ścian. Pisząc 20mb/s jak mniemam miałeś na myśli megabity na sekundę. To spokojnie karta od PS4 jakkolwiek badziewna by nie była powinna dać radę, to jest raptem 2,5 MB/s. Jedyne (czego dawno nie sprawdzałem) to pauzowanie podczas ściągania i po chwili wznawianie. Może spróbuj i zobacz czy będzie jakiś efekt. 

Odnośnik do komentarza

Witam, jako, że jestem totalnym laikiem w tych sprawach, postanowiłem zapytać.

Zgubił mi się kabel zasilający do mojej konsoli (dodany w zestawie).

Mam jednak drugi (z tego co wyczytałem w sieci tzw. ósemka).

I tu rodzi się pytanie. 

Moja konsola to CUH-2016A B01Y 220-240V

A na wtyczce kabla mam napisane - 2,5A 250V~

Mogę bez obaw podłączyć nim konsolę, czy szukać innego przewodu?

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakiś sposób aby drugi grac zbył po prostu drugim graczem? 

Teraz jak gramy w co-opie to drugi gracz musi się zalogować jako gość i nie wpisywać nigdzie. Problem jest taki, ze lecą trofea wtedy na tym nieistniejącym koncie jak szalone. Nice chcę wyłączać trofeów dla siebie, ale irytujące są te trofea drugiego gracza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...