Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z Wifi na PS4. Mieszkam w akademiku i zmuszony jestem do korzystania ze spartańskich sieci wifi. Akademicka sieć to loteria,raz działa,raz nie więc jej nie używam. Do tej pory udostępniałem internet z laptopa poprzez program "connectify" i działało elegancko (iPlus LTE). Niestety wczoraj zmuszony zostałem do zainstalowania Linuxa i tutaj nie ma opcji zrobienia hotspota. Więc wyjąłem kartę z modemu 3G i wsadziłem do telefonu Nokia Lumia 630 Windows Phone 8.1  . W telefonie włączyłem udostępnianie sieci i laptop elegancko się łączy a PS4 wypluwa komunikat "nie mozna nawiazac polaczenia z siecia wifi w okreslonym czasie"...

Pomoże ktoś ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć Wszystkim,

Jestem na tym forum nowy, pewnie widać to po ilości postów więc chciałbym z Wszystkimi Gorąco się przywitać. Cześć!

 

Pozwolę przejść teraz do meritum sprawy. Mam pytanie, po roku użytkowania Playstation4 zauważyłem mikrorysy na części piano black, o każdy swój sprzęt dbam i tak samo jest w przypadku Playstation4, chucham i dmucham.

Zdaje sobie sprawę, ze konsola służy do grania a nie do patrzenia lecz mnie to bardzo denerwuje ten fakt. Zauważyliście podobny problem? Jak zniwelować ten problem?

Odnośnik do komentarza
 

Da sie przerzucic save z The Walking Dead S01 PS3 na PS4, i tym samym kontynuowac rozrywke S02(tak zwany cross-save) ?

Nie
 

Mam problem z tym cudem japońskiej myśli inżynieryjnej. Co drugie uruchomienie konsoli praktycznie nie łączy mnie z internetem. Błąd połączenia pokazuje. Po restarcie konsoli już łączy automatycznie. O co biega?

Zrób twardy reset konsoli i zobacz czy to pomoże.
Trzymaj klawisz włączenie około 7sek. podwójne piknięcie.

 

Cześć Wszystkim,
Jestem na tym forum nowy, pewnie widać to po ilości postów więc chciałbym z Wszystkimi Gorąco się przywitać. Cześć!
 
Pozwolę przejść teraz do meritum sprawy. Mam pytanie, po roku użytkowania Playstation4 zauważyłem mikrorysy na części piano black, o każdy swój sprzęt dbam i tak samo jest w przypadku Playstation4, chucham i dmucham.
Zdaje sobie sprawę, ze konsola służy do grania a nie do patrzenia lecz mnie to bardzo denerwuje ten fakt. Zauważyliście podobny problem? Jak zniwelować ten problem?

Niestety to normalne, Sony strasznie oszczędza na materiałach i potem wyłażą ryski, jak kolega wyżej pisał pojawiają się nawet od ściereczki. 

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Dzięki Wszystkim za odpowiedzi i zainteresowanie dla nie których może się wydawać bekowym tematem rys na konsoli, bo tak jak napisałem kilka postów wyżej konsola jest do grania a nie do oglądania więc nie powinny mnie obchodzić rysy drobne na konsoli. Nie trudno się z tym nie zgodzić, ale jestem perfekcjonistą(zły) i boli mnie fakt tych rys.

 

Powiem szczerze, ze kamień z serca bo myślałem ze tylko ja to zauwazyłem. Panowie  i Panie (jeśli tutaj są)  czy da radę w jakiś sposób zniwelować te rysy? Jakiś preparat cud? 

Wydaje mi się, że zostaje tylko obklejenie konsoli.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.