Skocz do zawartości

The Leftovers


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

HBO szykuje nam nowy serial- mystery drama.

 

http://www.imdb.com/title/tt2699128/?ref_=fn_al_tt_4

 

Zwiastun

 

https://www.youtube.com/watch?v=Shn1mPejr_4

 

 

 

Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło. W roli głównej występuje Justin Theroux jako Kevin Garvey, szeryf, ojciec dwójki już prawie dorosłych dzieci, próbujący zachować pozory normalności w tej nietypowej sytuacji.

 

Zapowiada się co najmniej dobrze a ja mam słabość do seriali z tajemniczymi zjawiskami, więc oglądał będę pewnikiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No dobre to było, i to bardzo. Klimatyczne, ale i kurefsko smutne przez cały czas trwania.

Trochę tych tajemnic nagenerowali, i dlatego spadam na boardy imdb poczytać, jakie teorie mają inni.

 

Pilot 8+/10.

 

 

Edit - srotfl, w chuj hamerykanów wierzy, że to było Wniebowzięcie XDDDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Masorz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Edit - srotfl, w chuj hamerykanów wierzy, że to było Wniebowzięcie XDDDDDDDDDDDDD

 

pamiętaj, że mamy scenarzyste od lostów... ;)

 

obejrzałem pilota i wszystko fajnie, na trailerze myslałem, że jest kate z lostów (scena gdy kłóci się z "fanatykami") a tu inna aktorka jednak. Poczytałem opinie o pilocie na forach i w większosci negatywne, ode mnie 8+ na razie.

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pilota i jestem na tak. Serial dla fanów "Magnolii" czyli dla mnie. Egzystencjalne rozkminy w sosie obyczajowo-thrillerowym. Bardzo ładna jest córeczka policjanta. Nie czuję tu wielkiego dzieła, raczej coś w stylu "Lost", ale podoba mi się i będę oglądał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...