Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

To jest moj pierwszy Cod, kupilem wylacznie do grania w multi z ekipa z killzone i w singla jeszcze nie gralem. Kilka dni juz pykam i co mi sie podoba to dodatki do broni, mozliwosc personalizacji naszej postaci i niektore mapy. Grafa na ps3 jest srednia, choc sa mapy co bardzo fajnie wygladaja. Wkur.wia mnie za to to ze gine w ch.uj wie jakis okolicznosciach. Ping mam dobry w menu gry tez wszystko ok, ale ku.rwa gine za sciana. Kolesie rozwalaja mnie w sekunde a mi sie zdarzaja sytuacje, ze musze wyje.bac prawie caly magazynek z hbra insane, zeby polozyc kogos. Kumpel mowil, ze to gra gdzie liczy sie to kto pierwszy zacznie strzelac to sie ucieszylem xD lagi zabijaja cala zabawe. Mam dobry refleks i czy to w bfie czy w killzone strzelalem pierwszy tak jest i tutaj tylko, ze gine a strzelam celnie. 4/26, 12/20, 6/17 to moje wyniki jak jakis walony noob. Czasami jest wszystko ok i zabijam graczy tak jak oni mnie czyli w sekunde, krotka seria i lezy. Albo zdarzaja mi sie sytuacje kiedy strzelem do goscia widze, ze trafiam i oczywiscie gine, na powtorce widze, ze moja postac nawet nie strzela xD co za bezsens od tego mozna dostac pier.dolca. Ginie sie czasami nie wiadomo skad i czemu, mapy sa za male, niektore wygladaja jak ps2 inne sa bardzo ladne. I te zje.bane drony lamusy napierd.alaja bombardowaniem i nie wiadomo gdzie du.pe schowac. Kij z tym wkurza mnie tylko ten lag, ze nie chce sie grac. Bronie sa jakies dziwne niby sa elite a w stosunku do tych zwyklych maja tylko przestawione pare punktow w parametrach i tyle lol i to nie zawsze w kluczowych cechach. Gralem w q3A i szlo mi bardzo dobrze tutaj jest z du.py.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem co się stało, ale idzie mi zaje.biście dobrze do czasu złapania gierki z lagiem. Jak mi ktos powie, że to multi jest skillowe to go wyśmieję XD wspomaganie celowania w dwóch odmianach, które można włączyć i skillowe multi XD Gierkę ograłem i spodziewałem się kijowego singla, a ten okazał się lepszy niż ten z BFa3, za to multi już jest gorsze. Szkoda, że oprawa podczas potyczek w internecie jest naprawdę średnia i nie ma startu do żadnego z Killzonów. Cieszy FHD w singlu, nie wiem w ilu klatkach ta gra pomyka, ale jest bardzo płynnie i szybko, do tego są momenty kiedy gra wygląda zaje.biście. Myślałem, że tego już nie uświadczę, ale w grze znajdują się wstawki FMV w takiej jakości, że za pierwszym razem złapałem się na tym, że pomyślałem, że to aktorzy coś a la wstawki z RE1 huehue, i dopiero po zbliżeniu na twarz się zjarzyłem, ale wygląda to naprawdę mocno.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Ale gdzie tam piszą, że ten acziwment jest niezdobywalny? Jedynie widzę wspominki o jakimś glitchu, który może spowodować, że aczik nie wskoczy. Ale, żeby to pierwszy raz... :dunno:

 

Według psnprofiles na PS4 ludki regularnie wbijają ten trofik - https://psnprofiles.com/trophy/3078-call-of-duty-advanced-warfare/20-power-changes-everything. Więc, nie wygląda na to, aby był on całkowicie nie do zdobycia.

 

A najprawdopodobniej ludziska ignorują poniższą zasadę:

 

"Buggy: There are reports of people doing all challenges but not getting upgrade points even though they've done all of the challenges. This is because you've collected all of the intel in a mission but you quit out instead of finishing the mission when you've earned an upgrade point. So do not quit a mission after finding the third intel in that mission if one of those intels is the 5th, 10th, 20th, or 45th intel that is collected, because that's when you obtain upgrade points. If you quit a mission during any other time, it should not affect your upgrade points."

Edytowane przez BEBZ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.