Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Każde call of duty jak na razie mi się podobało.Zawsze podchodziłem do tej serii jak do filmów akcji i nic po za zabawą od niej nie oczekuję.Byle nie zrobili bubla technicznego jak Ghosts , który nawet nie wiem czemu tak chvjowo działa na ps4. Pewnie jeszcze chwile pociągną przyszłość i może znów wrócą do 2 wojny światowej.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że teraz będą 3 serie w trzech różnych przedziałach czasowych. Call of Duty od Sledgehammer Games to seria Advanced Warfare i przyszłość, CoD od Infinity Ward to seria Ghosts i współczesność, a CoD od Treyarch to Black Ops, World at War lub coś innego w każdym razie sądzę, że będzie się działo w przeszłości, ewentualnie część gry będzie się działa w przeszłości, a część w przyszłości, jak Black Ops 2.
Mam nadzieję, że Infinity Ward się ogarnie, bo to co się teraz z nimi dzieje to jest jakaś porażka. Potrzeba im sporo, nowych zdolnych ludzi, bo widać po Ghostach, że ledwo ledwo co je zrobili. O CoDy od Treyarch i Sledgehammer Games jestem raczej spokojny, bo jeszcze nie zawiedli (multi w MW3 od Sledgehammer Games był spoko).

Odnośnik do komentarza

Otrzymać mamy niespotykaną dotąd swobodę, więc może nie będzie aż tak liniowa, jak poprzednie części. Na pewno też bardzo dobrze wykorzystają ten egzoszkielet w multi, pewnie cały system perków będzie o niego oparty. Albo bierzemy nieskończony sprint, ale super wysoki skok albo chwilową niewidzialność itd.

Odnośnik do komentarza

Też mi się marzy 2 wojna światowa albo chociaż wietnam :)

Nowe info o grze:


Z najważniejszych rzeczy warto wypunktować następujące:

 

Akcja gry dzieje się w 2052 roku.

 

Bohaterem jest szeregowy Mitchell, któremu głos podkłada Troy Baker [ale tylko w scenkach przerywnikowych]. Jego pochodzenie jest celowo uproszczone, by wyjaśnić dlaczego jest wszechstronnym żołnierzem. Koniec z przeskakiwaniem po postaciach - cała gra kręci się wokół Mitchella, który jest przyjacielem Willa Ironsa, syna Jonathana Ironsa, szefa firmy ATLAS [w którego wciela się Kevin Spacey].

 

ATLAS to prywatna grupa wojskowa, przyłączona do UNSC i posiadająca ogromne środki, najwyższej klasy wyposażenie i egzoszkielety wspomagające żołnierzy.

 

Egzoszkielety są trzonem rozgrywki - można je ulepszać i rozszerzać w różnych etapach misji, dzięki czemu rozgrywka nie będzie nudna i co chwilę poznamy nowe funkcje.

 

Osią fabuły jest atak terrorystyczny przeprowadzony przez KVA. Organizacja zrzeszająca wiele siatek terrorystycznych z całego świata przeprowadza globalnie zsynchronizowane ataki na całym globie.

 

Jednym z takich miast będzie San Francisco, gdzie nasz bohater będzie starał się powstrzymać atak terrorystów. Oprócz tego zwiedzimy też Detroit i całkiem możliwe, że zahaczymy też o inne miasta Stanów Zjednoczonych.

 

Jak zawsze - wszystkie kwestie uzbrojenia i ekwipunku bohatera zostały skonsultowane z wojskowymi specjalistami i oparte na aktualnie przeprowadzanych badaniach i projektach, które wojsko Stanów Zjednoczonych chce w przyszłości wcielić w życie.

 

Oprócz szkieletu, gracz otrzyma hełm rozszerzonej rzeczywistości, granat, który wyświetli pozycje wrogów, magnetyczne rękawice ułatwiające wspinaczkę i system kamuflażu przydatny podczas misji skradankowych.

 

Gra korzysta z całkowicie nowego silnika, specjalnie skrojonego pod konsole nowej generacji. Potwierdził to Michael Condrey, szef studia Sledgehammer.

 

Wersję na PS3 i x360 przeportuje ktoś inny, Sledgehammer w pełni skupia się na konsolach nowej generacji i nie zaprząta sobie głowy dopasowywaniem oprawy na potrzeby poprzednich konsol.

 

Odnośnik do komentarza

Kolejne info

 

 

 

The game runs on a new and unspecified game engine.
The story opens with a catastrophic event that Sledgehammer Games cofounder Michael Condrey describes as "like a global 9/11." There's little more to go on, but major cities on multiple continents are affected by some kind of terrorism perpetrated by a terrorist organization called KVA.
It is set in 2054.
You play a character named Private Mitchell, who is voiced by prolific voice actor Troy Baker. You may know Baker for his recent roles in The Last of Us (Joel), BioShock Infinite (Booker), and Batman: Arkham Origins (The Joker). Mitchell only speaks during cutscenes; never during gameplay.
Mitchell starts Call of Duty: Advanced Warfare as a Marine, who is squadmates with Will Irons, the son of Private Military Company Atlas Corporation CEO Jonathan Irons (played by Kevin Spacey). After their tour of duty is done, the elder Irons asks Mitchell if he wants to leave the Marines to join his father's company. Mitchell says yes and is outfitted with an "EXO" suit for his new job.
Unlike past Call of Duty games, Call of Duty: Advanced Warfare has only one protagonist.
Kevin Spacey says he was "very excited" about joining the game when he was originally approached.
You'll earn points every mission that can be used to upgrade your EXO suit. Using the EXO suit, you can climb walls with magnetic gloves, boost-dodge toward cover, perform super-jumps that let you get to higher ground, use optic camouflage for cloaking, and hover in mid-air.
Your arsenal includes "variable grenades," which can be switched from concussion to threat detection while they cook. The threat detection grenade reveals enemy locations and makes this information available via an augmented reality system visible in your visor.
Some of your guns are energy-based, and do not use traditional ammunition.
There is a rideable vehicle called a Pitbull, which is based on the real world Mine-Resistant Ambush Protected (MRAP) vehicle.
There's no official word on Call of Duty: Advanced Warfare multiplayer yet, but Condrey teases, "You can probably imagine the possibilities of a lot of the stuff you saw in single-player and how it would apply online." Activision also says it is "absolutely committed" to supporting eSports.
Call of Duty: Advanced Warfare will have some kind of co-op mode.
Veteran Metal Gear Solid composer Harry Gregson-Williams is working on the game's soundtrack. Audio director Don Veca says, "I think Advanced Warfare is going to be the best-sounding and certainly the best-mixed game ever."

In an effort to create a believable world, Activision consulted with "experts from production design in movies to experts in the military to scientists and futurists," according to Sledgehammer cofounder Glen Schofield.

 

Odnośnik do komentarza

 

Model niezależności studia według Activision opierał się na założeniu, że tworzymy zespół według własnego uznania i wykorzystujemy technologie, jakie uznamy za najlepsze do zrobienia świetnej gry. To było idealne połączenie i myślę, że teraz widzicie tego efekty. Działamy inaczej niż inne studia pracujące nad Call of Duty, z większym szacunkiem dla przestrzeni twórczej.

Źródło: http://www.pssite.com/news-33203-sledgehammer_z_najwieksza_swoboda_tworcza_w_rodzinie_producentow_call_of_duty.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Dwóch graczy esportowych Nadeshot z OpTic Gaming oraz EnVyUs Rambo zostali zaproszeni do studia Sledgehammer na pokaz Call of Duty: Advanced Warfare. Szczegóły oczywiście muszą zachować dla siebie, jednak mogli wyrazić opinię po pokazie. Nadeshot, który nazwał Call of Duty: Ghosts najgorszą grą z serii, zmienił nastawienie i napisał...

 "Rozwalio mnie to na kawałki. To będzie niesamowity rok dla Call of Duty na scenie esportowej. Mogę uczciwie powiedzieć, że po dzisiejszym pokazie SHGames dołacza do moich ulubionych deweloperów. Niesamowite przeżycie. Już się nie mogę doczekać premiery".

Michael Condrey, współzałożyciel Sledgehammer, w kwietniu pisał, że scena jest bardzo ważna dla studia i nie może się doczekać reakcji graczy eSportowych. Jak widać, nie rzucał słów na wiatr.

Rambo również podzielił się swoimi wrażeniami: "Jestem niesamowicie podekscytowany. Głowy będą eksplodować".Podczas gdy zwykli gracze mogą nie podzielać zachwytu nad tytułem skupionym wokół esportu, jednak powinni mieć na względzie, że tytuł nastawiony na silne współzawodnictwo będzie miał dobry balans i rozgrywkę.

http://www.modernwar.pl/czolowi-gracze-zachwyceni-call-of-duty-advanced-warfare-3090.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...