Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy moment zalamania w grze - Gehrman. Może mam za niski poziom (76), moze mam za niskiego skilla. Prawie 2h podejsc bez sukcesu. O ile pierwszy etap robie z zamknietymi oczami, tak jego druga faza potrafi mnie poskladac 2-3 ciosami, a przy tym ja nie moge sie do niego zblizyc zeby zadac cos wiecej niz jeden cios... 

Odnośnik do komentarza

Dla pucharku wystarczą tylko lochy z kielichów Pthumeryjskich, łącznie 5 kielichów (każdy po 3 głębokości, jeden 4).

Tak pięknie nie jest bo nie znajdziesz w tych kielichach wszystkich potrzebnych materiałów do stworzenia następnego kielicha.

Najkrótsza droga:

Pthumeryjski Kielich, Kielich Środkowego Pthumeru, Kielich Niskiego Pthumeru, Kielich Niskiego Loran (Bastard of Loran, 2 sztuki na głębokości 3), Splugawiony Kielich, Kielich Niskiego Loran lub Wielki Kielich Isz (potrzeba stąd Red Jelly, polecam Isz bo prostsze) i na końcu Wielki Kielich Pthumeru Ihyll.

Jak widać trochę roboty jest do tego bossowie w kielichach są trudniejsi niż cokolwiek z fabuły.

 

Jakby ktoś ma problem z jakimś bossem to mogę pomóc bo mam prawie wszystkie kielichy (oprósz Isz) otwarte.

Edytowane przez iks
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Rillas napisał:

Pierwszy moment zalamania w grze - Gehrman. Może mam za niski poziom (76), moze mam za niskiego skilla. Prawie 2h podejsc bez sukcesu. O ile pierwszy etap robie z zamknietymi oczami, tak jego druga faza potrafi mnie poskladac 2-3 ciosami, a przy tym ja nie moge sie do niego zblizyc zeby zadac cos wiecej niz jeden cios... 

Parry...w kazdym etapie walki z dziadkiem mozesz parrowac jego ataki i to jest najlepsza strategia na ta walke imo 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rayos napisał:

A no to wziąłem :) wypada w końcu odpalić ten tytuł, zwłaszcza, że już nawet w plusie jest, a mi GOTY w folii przez rok na półce leżało :yao: 

o1wdGzi.png

 

gdzieś jeszcze napiszesz, że miałeś goty w folii?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, BieŃ napisał:

Parry...w kazdym etapie walki z dziadkiem mozesz parrowac jego ataki i to jest najlepsza strategia na ta walke imo 

 

Teoretycznie wiem, ale w praktyce cos mi nie wychodzi. Na pewno problemem sa runy i kamienie, ktore mi viscerala nie boostuja

 

Spoiler

Nie wiem czy moge to teraz zmienic, ta kapliczka gdzie mozna bylo modyfikowac bron stoi w plomieniach

 

Dzis po pracy sprobuje taktyki z pistoletem, ale jak kilka prob dalej nie da zadnego efektu to ide gdzies farmic i sie dokoksowac :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rillas napisał:

 

Teoretycznie wiem, ale w praktyce cos mi nie wychodzi. Na pewno problemem sa runy i kamienie, ktore mi viscerala nie boostuja

 

  Ukryj zawartość

Nie wiem czy moge to teraz zmienic, ta kapliczka gdzie mozna bylo modyfikowac bron stoi w plomieniach

 

Dzis po pracy sprobuje taktyki z pistoletem, ale jak kilka prob dalej nie da zadnego efektu to ide gdzies farmic i sie dokoksowac :)

Oczywiscie ze mozesz zmieniac ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oklepalem starucha. I nawet parry nie potrzebowalem, po prostu wykorzystalem jego dwa ruchy i konsekwentnie tylko na nie sie czailem. Nowe pytanko teraz - wglad. Czy faktycznie przeklada sie on na trudnosc przeciwników? Mam go 67, powinienem to wypierdzielic w sklepiku skoro nie planuje uzywac dzwoneczka?

Odnośnik do komentarza

Wgląd też również ma wpływ na tryb bestii. Jak posiadasz więcej pkt wglądu to tym twoje bestialstwo będzie słabsze, co za tym idzie, że zwiększenie ataku będzie mniejsze, no i spadek obrony też będzie niewielki, także jak ktoś się bawi w "wilkołaka" to najlepiej, żeby było mniej tego wglądu.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś po paru dniach pomagania znajomym i najazdom stwierdziłem ze czas wjechać na ng++. Gherman padł za pierwszym razem i przy drugiej próbie padł dodatkowy ostatni boss. Później bestia na moście tez za pierwszym i ojciec za drugim ale to dlatego ze bawiłem się stunem z gnata który powiem szczerze wchodzi teraz jak masełko. Drugie podejście do ojczulka i 4 stuny i typa nie było. Piękna gra ;p

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BieŃ napisał:

Ja ostatnio znowu odświeżyłem sobie ten temat i znowu pultałem ze śmiechu jak trafiłem na posty Jerome-a..co za beka:potter:(okolice 200 stron tematu)

BTW.
Jak śmigacie ubrani i jaka broń jest waszą ulubioną?
 

Po lochach zacznę NG++ z jakąś nową bronią, najlepiej najszybszą jak się da i jest to najpewniej Blade of Mercy. Całe poprzednie przejścia chlastałem Toporem +10 i czasem Tonitrusem +10.  Topór ma świetne brutalne machnięcie oburącz i kosi wszystkich jak kosa trawę ale już mi się przejadł. 

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...