Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z deka to Bloodborne zjechało mi beret. W trakcie kłótni z laską tak się wpieniłem aż sobie wyobraziłem jak ścinam ją z  rozłożonego toporu podwójnym obrotem. 

Ehhhh szkoda, że tylko w grze tak sie da. 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo zeszło ale w końcu skończyłem główny wątek. Teraz pytanie czy lochy kielicha, jeśli chcę zrobić tylko pod trofeum, zajmują jakąś dużą ilość czasu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, w cholere czasu i farmienia przedmiotow. Baw sie dobrze przy cursed chalice.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie zastanawiam się czy nie odpuścić, szkoda platyny ale z drugiej strony z moim czasem do grania to mi się zejdzie do świąt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo czasu? Jak chcesz robić platynę, to sobie znajdź w necie kielichy potrzebne do ukończenia i tyle. W życiu nie czułem zmęczenia materiału w Lochach, nie wiem skąd te narzekania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się, czy nie przejść tej gry jeszcze raz, ale chciałbym jakiś ciekawy build uskutecznić. 

Coś proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dla mnie wlasnie najwiekszy problem tej gierki w porownaniu do soulsow ze jest duzo mniej opcji kombinowania z buildami. Ja moge polecic full bloodtinge pod chikage i evelyn. Albo full arcane (99) fire saw spear i lightning cane + wszystkie czary

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, tylko czy to od 0 można coś zrobić, czy np. do połowy gry jestem średnim wojakiem, co daje pkt w określone statystyki i od połowy coś tam zdobywam i "zaczyna sie zabawa"? : - )

Bo myślę nad BB lub jakimiś Soulsami (przeważnie biegałem przez te gierki z mieczami) -_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bloodtinge w zasadzie od startu, wystarczy dorwac rifle speara i jest spoko, zeby zdobyc chikage to juz sie trzeba troche pomeczyc. Arcane jest ogolnie trudne bo tam prawie od poczatku dobrze jest cisnac do 99, a runy zdobywamy dopiero pozniej. Dobrze sie wspomagac papierami i koktajlami bo sie skaluja. Generalnie to taki glass cannon, cos innego niz standardowy quality + hp/endurance build

Sa to ciekawe buildy ale raczej nie polecilbym ich poczatkujacym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt lochow potrzebnych do platyny nie ma dużo ale czy materiałów do rytuałów nie trzeba szukać po wszystkich lochach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak jestes w okolicy NG+ to pierwsze 3 lochy przebiegniesz w godzine. Nastepne tez beda w sumie latwe ale juz zauwazalnie poziom wzrosnie. 5 lochy to jest zdecydowanie dramat i mozesz utknac nawet na kilka dni bo masz polowe zycia i dwoch trudnych bossow ktorzy praktycznie cie oneshotuja. Ostatni loch tez jest trudny ze wzgledu na drugiego bossa ktory obiektywnie jest najtrudniejszym bossem w calej grze nie liczac DLC. 

Materialy zdobywa sie bez problemu, raczej nie trzeba farmic. Ale zanim zaczniesz to sobie przeczytaj bo jeden item jest potrzebny do otwarcia ktoregos z kielichow i mozesz go wydropic tylko w koszmarze Mensisa albo kupic za wglad jak sie nie myle.

Edytowane przez Il Brutto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak lekko schodząc z tematu dyskusji, kolejny znakomity odcinek serii BoundryBreak, tym razem od Bloodbornie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt te pierwsze lochy nie były jakoś szczególnie wymagające. Czy w późniejszych lochach obszar do przeszukania jest co raz większy czy raczej wielkość jest podobna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dochodza nowe poziomy. Jesli lecisz dla trofika to zgoogluj temat, znajdziesz instrukcje ktore lochy robic zeby nie meczyc sie z materialami. Ja jakis czas temu przez to przechodzilem i jedyne co mnie przystopowalo to jeden boss w lochu gdzie masz 50% hp. Reszta w sumie plynna - wiadomo bossa nie ubijesz za pierwszym razem ale szybka nauka jego ruchow, zabijasz i lecisz dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy żyjąca struna jest do zdobycia tylko w jednym miejscu w całej grze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przetłumaczysz zatem "string"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam, że była do kupienia za wgląd ale lepiej zdobyć ją tam w dziurze zamiast wydawać tyle punktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, ornit napisał:

Co to (pipi)a jest żyjąca struna?

Takie jest tłumaczenie w polskiej wersji.

21 godzin temu, Il Brutto napisał:

Pamiętam, że była do kupienia za wgląd ale lepiej zdobyć ją tam w dziurze zamiast wydawać tyle punktów.

No właśnie jestem już na początku NG+ także trochę dałem ciała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi