Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W dniu 21.08.2018 o 17:45, Ölschmitz napisał:

wpadła platyna. królowa była zadziwiająco łatwa, ale pewnie przez to, że przeszedłem też NG+ mam dosc wysoki poziom (140).

 

teraz czas na DLC. troche odwlekalem bo kupilem dodatek jak juz zaczalem NG+ i sie mocno odbilem na dzien dobry. teraz szanse powinny byc bardziej wyrownane. ale to za pare dni bo mnie troche bloodborne zmeczyl ;)

Pewnie juz szarpiesz, ale takiego DLC nie ma co przekladac. Po pierwsze jest to tzw. DLC doskonale, swoiste magnum opus wsrod dodatkow. Po drugie i tak bedzie ciezko. Zdaj sprawozdanie z pierwszego etapu bom ciekaw niezmiernie co tam ugotowales...albo co ugotowalo Ciebie.

Nienawidze idei DLC, dlatego zazwyczaj kupuje pelne wersje gier po roku/poltora, ale na ten jeden dodatek odstapilbym od swoich zasad - taki jest dobry.

Odnośnik do komentarza

no, jednak zaczalem. poziom wydaje sie byc ok, bylo wyzwanie, ale bez frustracji i one-shotowania. hunterzy potrafia byc wymagajacy (ci z "biczami" szczegolnie).

 

doszedlem do drugiej latarni (w takiej malej kapliczce). jest jakis old hunter do przyzwania, wiec pewnie boss sie czai za rogiem, dzisiaj chyba sprobuje ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Ölschmitz napisał:

no, jednak zaczalem. poziom wydaje sie byc ok, bylo wyzwanie, ale bez frustracji i one-shotowania. hunterzy potrafia byc wymagajacy (ci z "biczami" szczegolnie).

 

doszedlem do drugiej latarni (w takiej malej kapliczce). jest jakis old hunter do przyzwania, wiec pewnie boss sie czai za rogiem, dzisiaj chyba sprobuje ;)

Podczas mojego raidu pierwszy hunter  którego napotkalem strasznie mnie zmielil. Moja taktyka polegala na rollowaniu do utraty przytomnosci. Przypadkowo odkryte lokacje z hordami jakiegos talatajstwa weryfikowaly wszystko czego sie nauczylem dlatego od bossa zwanego koniem bylem juz o wiele skuteczniejszy. I Ty tez bedziesz. Dopiero ostatni boss napsul mi posoki.

37 minut temu, Ukukuki napisał:

Ten nawet łatwy ale na 4 wysiadłem psychicznie ;d

Ktory to? Naklikaj w spoilerze.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Yap napisał:

Ktory to? Naklikaj w spoilerze

 

Spoiler

Ta sierota na plaży która wychodzi z truchła tego stwora we wiosce rybaków. 

 

Tak się wkurzyłem ,że wróciłem do kaplicy i ubiłem tych dwóch bosów. Jestem teraz w new game + i żałuję ,że jednak nie skończyłem dodatku.

Odnośnik do komentarza

Łoj, to wlasnie ten zyeb. Jedni pisza ‚eee tam, latwy’, inni, ze rozwazaja masowy mord. Ja wychodzilem z siebie, ale w koncu ubilem go dosc sprawnie. Wydaje mi sie, ze odrobina szczescia jest przy nim potrzebna.

Plus ten halas, ktory produkuje.

Uhhh, strasznie wpieniajaca postac. Po zarznieciu padalca drzaca dlonia saczylem triumfalnego browara. 

Nastepnym razem padnie. Zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Yap napisał:

Miales pomagiera? Ja mialem z 5 podejsc, a na koncu okazalo sie, ze najmniej doceniany przydoopas ze wszystkich, Hentiette, ktora to nawet sie nie spocila przy tej walce. 

Jedziesz Olschu, zazdraszczam jak byk, ze tyle pieknej sieczki jeszcze przed Toba.

mialem valtra, padł jakos na poczatku drugiej fazy (jak zaczal machac mieczem).

 

trzymany oburacz miecz ludwiga + L2 zalatwilo sprawe.

 

do dzisiaj bossem przy ktorym spedzilem najwiecej czasu pozostaje martyr logarius czy jak mu tam. jezu, prawie odpuscilem bloodborna wtedy.

Odnośnik do komentarza

Jak sobie teraz pomysle to pomoc dostalem przy trzech - MegaRobaku na morzu, Ludwiku i Córci Wszechswiata o ile dobrze pamietam. Reszta padla bedac w pelni skoncentrowana na mnie. Tyle ze o niczym to nie swiadczy. Dla mnie gra w ten megasoft to juz wystarczajaca satysfakcja.

36 minut temu, Ölschmitz napisał:

do dzisiaj bossem przy ktorym spedzilem najwiecej czasu pozostaje martyr logarius czy jak mu tam. jezu, prawie odpuscilem bloodborna wtedy.

W dodatku kawalek drogi do niego jest. Pamietam, ze kilka razy udalo mi sie go skontrowac, co ulatwilo sprawe. 

 

36 minut temu, Ukukuki napisał:

Ciekawe co powiesz na ostatniego obowiązkowego z DLC:p

Bedzie zachwycony. Jego nie idzie nie pokochac.

Odnośnik do komentarza

wlasnie padł, ku.rwa ale byl trudny je.baniec.

 

nie wiem ile bylo podejsc, pewnie kolo 15 czy 20.

 

najgorsze bylo to, ze czasem mialem idealna walke, zuzylem dwie fiołki, zostaly mu ze dwa centymetry zycia i ginalem mniej wiecej w sekunde.

 

ufffffffffffffffff, ale emocje, rece mi sie jeszcze trzesa.

 

 

living failures z kolei banał, nawet blisko nie bylo zebym padł

 

2 edycja: lady maria - zaje.bista walka, dwa pierwsze podejscia kompletnie nieudane, trzecie wyrownane do samego konca, ale dalo rade

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

koniec. platyna w podstawie i 100% w dodatku.

 

kos byl niemozliwy, padl jak juz nie mialem fiolek i odrobine zycia. nie chcialem go unikac bo slabo mi to wychodzilo cala walke, wiec troche na pale sie na niego rzucilem i zdechł.

 

ale ulga, dwa lata bloodborne lezal i czekal na to, rowno dwa lata temu skonczylem gre i za nic nie moglem sie zebrac zeby zrobic lochy, new game +, platyne i dodatek

 

troche z platyna oszukalem bo na ng+ skopiowalem sejwa do chmury zeby dwa zakonczenia zaliczyc. no, ale pewnie ng+2 odlozylbym na kolejne dwa lata, więc.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanko mam: ogrywałem swego czasu BB, wer. PL, pozbywając się gry przeniosłem sejwy do chmury itp. Teraz zakupiłem gierkę ponownie (wydanie PlayStation Hits), pobieram save, a przy próbie wybrania opcji kontynuuj (ew. wczytaj zapis) gra marudzi że "Instalacja gry niekompletna. Nie można wyczytać danych zapisu". Smuteczek jak cholera bo to jakieś milion godzin w plecy. W ostateczności można zacząć od zera, niemniej chciałem pobawić się starym buildem itp. Ktoś, coś? Będę niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.