Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

20 minut temu, Dr1zzt napisał:

Najlepszy boss:fsg:

 

a w sumie to teraz dopiero na to trafiłem, marysia wstępnie miała mieć trochę inną gadkę 

 

 

dobrze że zrezygnowali, finalna o wiele lepsza

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj drugie podejście do Amygdali w splugawionym kielichu. Ciężko biegać pod jej nogami bez oberwania, a jak wystawi łeb na ziemi to starczy mi na góra 1-2 hity, bo mam mały zasięg :/  

Gdyby nie było tej kary -50% HP to można by ryzykować i tłuc na ile staminy starczy, a tak trzeba szanować zdrówko.

Niesamowita gra :obama:

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rudiok napisał:

Cainhurst piękna miejscówka :banderas:

 

Tylko te je.ba.ne komaropodobne stwory na początku zniechęcają. 

Zostaw je w cholere. O ile dobrze pamietam nie zabilem ani jednego. Pedem do wrot, otwierasz i bawisz sie tym co za nimi. Te pijawki mozna o kant tylka rozbic. Zamek ma bardzo miodne miejscowki. Najpierw jednak skoncentruj sie na zlokalizowaniu skrotu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba było pójsć w skilla jak wolisz szybkie bronie :) Choć moim zdaniem bronie skalujące się z siłą są całkiem w pytę, ale głównie dzięki DLC. Pisałem już wczesniej własnie o moonlight swordzie i pizza cutter i cały czas nimi pogrywam i jest bardzo elegancko. Rozi napisał, że przy pierwszym przejsciu nie ma sensu w arcane ładować, ale ja zacząłem jak dobiłem do 40 srt i taki tonitrus czy księżycowy mieczyk fajnie się skaluje.  Największy błąd to byłoby chyba dodawać w bloodtinge za pierwszym przejsciem, bo pierwszą z ciekawszych broni jest szansa dostać własnie w Cainhurst, a potem DLC.

Wczoraj po niezliczonych próbach pokonałem tę sucz Amygdale w dungeonach :banderas: Najtrudniejsze co mnie narazie w tej grze spotkało i już miałem chęć wyłączyć konsolę, ale poszedłem ostatni raz i się udało.  W ch.uj silna w 3 etapie i kara do HP to czyste przegięcie.  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Yap napisał:

Burka pchnales bez problemu? Uwazany jest przez wielu za najtrudniejszego bossa w grze.

 

Chodzi Ci o tego psa co sra ogniem? Z nim mocno zachowawczo się biłem, bo za(pipi)iscie tankowaty no i wybucha. Czekałem sporo na moment co by go w mordę lać i się udało :)

W sumie już niedługo mam do końca gry, więc gdybym miał wybrać 3 bossów przy których jajka się pociły to:

1. Amygdala z lochów

2. Kos

3. Stara (pipi)ina Gascoine XD Bezczelnie zweryfikował mojego skilla w BB jak dwa lata temu ją kupiłem po czym odstawiłem gierkę na półkę, aż do teraz. 

Będąc dzisiaj przy prawie wymaksowanej gierce, cofnąłbym się najchętniej w czasie i sprzedał sobie lepe na otrzeźwienie, bo gra jest wybitna :banderas:

 

 

Edytowane przez Bartolini
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...