Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Zabilem ta Amygdale, nie ta z lochow oczywiscie natomiast walka byla latwa i dosc szybka, tylko na poczatku nie wiedziale gdzie ja tluc. Po niej poszedlem zabic tego lowce w archikatedrze, Co to byla za walka dwoch lowcow potworow:obama:

Wszustkie opcjonalne miejscowki mam zrobione i mi sie bardzo podobaly. Nighmare frontier bylo potrzebne po tym ciaglym lazeniu w ciemnosciach:D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Oglądałem dzisiaj na yt ciekawe taktyki na bossów, którzy sprawili mi najwięcej problemów i trafiam na walkę z tą labadziarą Amygdalą w lochach.

Spoiler

 

 

:reggie:

 

1 godzinę temu, standby napisał:

Zabilem ta Amygdale, nie ta z lochow oczywiscie natomiast walka byla latwa i dosc szybka, tylko na poczatku nie wiedziale gdzie ja tluc. Po niej poszedlem zabic tego lowce w archikatedrze, Co to byla za walka dwoch lowcow potworow:obama:

Wszustkie opcjonalne miejscowki mam zrobione i mi sie bardzo podobaly. Nighmare frontier bylo potrzebne po tym ciaglym lazeniu w ciemnosciach:D

 

Podoba mi sie to jak w BB walki z bossami/przeciwnikami podobnymi do nas, sprawiają mnóstwo frajdy. Niby standard w grach od FS, ale tutaj w fabułę wpisuje się to znakomicie.

 

Odnośnik do komentarza

Po chyba pół roku przerwy wywołanej epickim rejdżquitem zainstalowałem na nowo i przeszedłem lokację, która dawała mi w dupę przy drugim podejściu (ta gdzie jest pełno szmat z dzwonkami i co chwilę respią się moby). Potem dość szybko zabiłem bossa (jakaś masa zwłok wyłażąca z czarnego księżyca) i teraz jestem w lokacji gdzie jakieś oko Saurona z zamku daje mi co chwilę frenzy i znowu mam zagwozdkę. Chyba założę runę z +200 do frenzy res. i zobaczę co to da. 

 

Wciąż nie jest to moje gotg, ale nawet przyjemnie się łazi. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Siara_iwj napisał:

(ta gdzie jest pełno szmat z dzwonkami i co chwilę respią się moby)

Ja to mijałem slalomem w pewnym momencie bo lanie tych respiących się mobów juz po prostu nie miało sensu :usmiech: Kurła wróciłbym do gry gdyby wyszedł patch pod pro :smutas:

Odnośnik do komentarza

Zabilem Przedostatniego bossa, wzmocnilem bron do +10, mam 99 level i wybilem wszystko z czym nie umialem sobie do tej pory poradzic. Została mi ostatnia lokacja i ostatni boss. Szkoda że ta piękna przygoda sie kończy...Porobie chyba jeszcze dunegony sobie aby to tak szybko nie pękło...Gra która naprawde trzeba odkrywać, wymagająca, piękna.

Dla mnie DkS3>DkS>Bloodborne>DkS2.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, standby napisał:

Zabilem Przedostatniego bossa, wzmocnilem bron do +10, mam 99 level i wybilem wszystko z czym nie umialem sobie do tej pory poradzic. Została mi ostatnia lokacja i ostatni boss. Szkoda że ta piękna przygoda sie kończy...Porobie chyba jeszcze dunegony sobie aby to tak szybko nie pękło...Gra która naprawde trzeba odkrywać, wymagająca, piękna.

Dla mnie DkS3>DkS>Bloodborne>DkS2.

No to jeszcze Ci Demons Souls został.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Co wy wszyscy chcecie od DS2? Grałem w tą ulepszona wersję i świetnie się bawiłem. 

Dla mnie to marne popłuczyny ale i tak dobra gierka. Zresztą nikt nie hejtuje chyba za bardzo, po prostu z Soulsami 1 i 3 a przede wszystkim w zestawieniu z Bloodbornem to ta część wyglada jak robiona przed studentów.

16 minut temu, Rudiok napisał:

Jak już skończę BB to warto się brać za DS3? BB to moje pierwsze soulslike. 

A jak pan jezus powiedział? 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie DS2 > DS1. Ale za duzo w niej bledow w mechanice, ktore w serii takiej jak souls nie powinny sie w ogole znalesc (klatki niesmiertelnosci jako statystyka, nietrafianie w zalockowanego przeciwnika przez niektore ciosy, zyebane hitboxy przez co trafia cie udrzenie miecza 1m od postaci, przeciwnicy z infinite stamina i combo).

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie DS2 był cudownie długi i trudny. Nawet w DS1 tyle razy nie ginąłem. Uwielbiam wszystkie części DS tak samo. BB jedynie troszkę mniej poprzez uboższy system walki i rozwój postaci. Do tego w DS uwielbiam to dark fantasy chociaż w BB też były miejscówki w tym klimacie. Las i wioska:wub:

Odnośnik do komentarza

Przenieś się do Kaplicy Odeona (nazwa latarni: Rewir Katedralny) i wyjdź na zewnątrz przejściem po lewej stronie.

Po wyjściu z kaplicy stań za nagrobkami po prawej stronie, przy samym ogrodzeniu, by aktywować wydarzenie. Było już dostępne w podstawowej wersji gry, ale teraz dzięki niemu przeniesiesz się do Koszmaru Tropiciela - lokacji z dodatku.

 

Eurogamer pe el

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.