Jump to content

Bloodborne

Figaro

Recommended Posts

19 godzin temu, Ludwes napisał:

Od 2h się napierdalam 

Pokaż ukrytą zawartość

Z Ebrietas :D

Kurde, no nie wiem, mam wrażenie, że już mam wszystko rozpykane, a mimo to gine i gine. 

OK, ostatnia próba na dziś. 

Ehh

OK, poszło. Nawet się rozpedzilem i za pierwszym razem 

Spoiler

rozyebalem Amygdale, 

a to przydarzyło mi się dopiero trzeci raz. Jadę dalej. 

• Upvote 1

Mam nadzieję, że mnie nie zjecie, ale jestem w 

Spoiler

zamku Cainhurst

i przez całą grę nie wydałem nawet jednego wglądu. Mam obecnie 58, a w ekwipunku mam pełno wiedzy szaleńca (około 30) i chyba jeszcze dwie większe. Widzę, że w sklepiku (za 60 wglądu) jest do kupienia kamień, który ulepsza broń na +10.

Myślę sobie - kupię, ale gdzieś tam przeczytałem, że im więcej wglądu, tym lepiej, bo gracza spotyka więcej wszystkiego czy coś w tym stylu. Nie wiem jak to wytłumaczyć, bo i nie zaglebialem się w to w ogóle, gram kompletnie na ślepo, a wy pewnie wiecie o co chodzi. Jeżeli moim zamierzeniem jest przejście lokacji, w której jestem, a później pójście na 

Spoiler

Gehrmana

to lepiej, żebym się wstrzymał z wydawaniem wgladu, bo coś mnie, powiedzmy, ominie czy bez znaczenia w sumie? 

od 15 punktów wglądu niektórzy przeciwnicy mają dodatkowe ataki, np. wiedźma z hemwick albo typki z lampami w rewirze katedralnym

od 50 widać amygdale w lokacjach i zmienia się muzyczka w śnie tropiciela na tą, co gra po ubiciu Roma

ponadto im więcej insightu, tym szybciej napełnia się pasek frenzy

a kamyczki za insight można kupować od któregoś patcha - 20 za chunk, 60 za rock

Dobrze, dziękuję, wszystko jasne w takim razie. 

W międzyczasie poszedłem do lochow, bo chciałem sprawdzić z czym się to je, ale już raczej nie wrócę - troszkę się wynudziłem. 

Tyle dobrze, że zorientowałem się, że został mi jeszcze 

Spoiler

Paarl do pokonania, 

więc prawdopodobnie jutro kończę przygodę z podstawka. 

No ja lecę z ng+ i jestem:

W zakazanym lesie. Powiem Wam, że mimo iż mam lvl dosyć mocny, albo przynajmniej tak mi się wydaje, to jest momentami ciężko. Także mogę wyobrazić sobie tylko jak musi być w dlc.

@Ludwes - może jesteś chętny na późniejsze ogrywanie lochów do platyny? Może we 2 tak nie będą nudziły. Albo kiedyś dlc nawet można.

W lochach to się leci od bossa do bossa nie patrząc na boki i jest zajebiście.

W jednym labiryncie jest chyba broń do platyny nie pamiętam.

Można też pofarmić gemy i xp ale to przecież nie w losowym lochu tylko trzeba mieć kod na bossa albo huntera, ostatnio sprawdzilem, że zabijałem jednego łowcę za ~160k krewek, glyph : ux9huzk6 (nie wiem czy jest jeszcze aktywny, nie mam online) nawet dwóch chyba tam jest łebków do wybicia i leci xp w milionach jakby to nic, 

A tu macie bossa rzucającego dobre gemy: pwmf22gu

1 godzinę temu, Koleś88 napisał:

No ja lecę z ng+ i jestem:

Ukryj zawartość

W zakazanym lesie. Powiem Wam, że mimo iż mam lvl dosyć mocny, albo przynajmniej tak mi się wydaje, to jest momentami ciężko. Także mogę wyobrazić sobie tylko jak musi być w dlc.

@Ludwes - może jesteś chętny na późniejsze ogrywanie lochów do platyny? Może we 2 tak nie będą nudziły. Albo kiedyś dlc nawet można.

dziękuję za propozycję, ale nie mam plusa niestety :(

a tak poza tym to Ty pewnie masz ze dwa razy większy poziom ode mnie (78), skoro ogrywasz jeszcze ng+, więc nie wiem, czy czasem i to nie byłoby swego rodzaju utrudnieniem