Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie niby wszystko jest ale brakuje takiego widowiska meczowego, nie wiem czy to przez kamery, czy te śmieszne ruchy czasem jakby drewniaków, nie zapowiada się, że seria next genowa to ominie i dalej będzie wiało plastikiem

 

dużo dały by fitry obrazu, praca kamery, lekki blur - teraz jest tak kolorowo pięknie plastikowo, ciekawe czy pójdą w stronę realizmu widowiska

Odnośnik do komentarza

to jak Fifa jedzie plastikiem, to czym jedzie PES ? Ale bzdury

 

fifa dla mnie miażdży pesa, nie porównujmy tych gier bo to inna liga

 

chodzi mi o kolejny krok, wiesz o co kaman - zatrzeć różnicę, pomiędzy prawdziwymi meczami, myślę że wstarczyly by jakieś bajerki w stylu filtrów graficznych i kamer powtórek.

póki co i tak jest jak dla mnie bliska ideałowi, czternastka na next geny miażdży jajca

Odnośnik do komentarza

rewolucji bym nawet nie chciał, ja chcę kilku rzeczy które są realne: ograniczenie główek z rzutów rożnych, albo poprawa gry kosnoli w karierze bo też lubie czasem z ojcem pyknąć, oraz kilku rzeczy które są nie realne: wszystkie reprezentacje świata, next genowo działający online, który przecież jest płatny, kariera bardziej upodobniona do menagera, nawet kosztem dokupienia nie drogich dlc. A co do filtrów, to większość gier jak dla mnie wygląda zbyt kolorowo, tego jeszcze nie otrzymamy w tej generacji. Na razie można być nią tylko rozczarowanym

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

A czego sie spodziewac? Jetpackow i power ups? Fifa juz doszla na taki level ze tylko moga ja dopracowywac co rok. A sadze ze nowego engine nie zrobia wciagu 2-3 lat, ja jedynie co chce to zeby czegos nie zepsuli jak zwykle (ahh te gole z glowki w fifa14)

 

No właśnie ja liczyłem tylko na nowy silnik bo graficznie to jest po prostu przeciętnie, wprawdzie materiał wideo kiepski ale gdzie ta mega murawa :) jak dla mnie to ta sama zielona plama która jest od lat 

Odnośnik do komentarza

IMO konami ze swoim budzetem powinno wrocic do skillowej arkadowki w stylu PES3, a symulacje zostawic EA.

Szybkie rajdy, blyskawiczne dryblingi, torpedy z 30 metrow, podania z klepki...

Mysle, ze wtedy wszyscy byliby zadowoleni i bylaby szansa na dobre pro evo.

Za bardzo poszli w strone fify (nieudolnie).

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...