Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Gram w odległości około 2 m. Miałem przez kilka godzin PS4 i obraz był niesamowity (infamous). Nigdy natomiast nie widziałem xbox one w akcji. Po prostu jeśli kupię teraz xbox one to przez najbliższe 2 lata nie kupię PS4 i vice versa. Sorry za męczenie buły. Po prostu zatrzymałem się na wcześniejszej generacji i nie mogę znaleźć magnesu, który by mnie ukierunkował na jedną czy drugą konsolę z nowej generacji. 

 

Dlatego mam jedno pytanie i chyba ostatnie w tym temacie - czy dla FORZY 5 i FORZY Horizon 2 warto kupić xbox one?

 

Dodam jeszcze (do tego co podali koledzy) że:

- obraz (obraz, a nie grafika) w grach na XOne jest mniej czytelny i mniej przyjemny niż na PS4

- XO ma, dość sporo,  lepszego pada (ergonomia, długość działania  na bateriach, awaryjność i jakość materiałów)

 - XO ma lepiej działającą, i trochę bezpieczniejszą,  usługę sieciową (= rzadziej niedziała)

Odnośnik do komentarza

hejka. Prawdopodobnie jutro kupię Jedynego i mam mały ból głowy, które gierki wziąć sobie na start.

A więc w grę wchodzi bundle z rakami branży AC IV i AC: Unite z Forza 5  digital plus jakaś gra w pudle jako gratis pewnie wybiorę Forze Horizon 2. I teraz chciałbym wszystkiego po trochę 

-  FPSy do multi CoD AW ( zawsze szanowałem) vs Battlefield 4 (  nigdy nie grałem) vs Halo MMC ( działa?) 

- FPS single  Wolfenstein vs FC4

- RPG Lords od the Fallen vs Dragon Age 

- sport do niedzielnego kopania  FIFA 14 (cena) vs FIFA 15 

 najważniejsza jest długość rozgrywki, żywotność    :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

W sumie Wolf kosztuje grosze, LotF i BF 4  też nie wiele więcej, więc tutaj ból głowy jest mniejszy. Kij z tym pewnie jak się dorwę do FH2 świat przestanie dla mnie istnieć :P Jeszcze kilka szybkich pytań

- BF 4 jest sens? Połatali to co było do połatania? 

- mam założone konto na Polskę na x360, czy jeżeli kupię One w UK, zaloguje się na to samo to będę mógł zapłacić np za DLC z angielskiej karty debit? 

- Czy Gold kupiony w UK np tutaj http://www.game.co.uk/en/games/xbox-live/xbox-live-gold/?merchname=topnav-_-XB1-_-membership będzie "stwarzał jakieś problemy" po przywiezieniu  konsoli i graniu on line w PL?

 z góry dzięki za pomoc , odwdzięczę się plusami kiedy mi się odnowią :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

BF4 nie bierz. bierz titan falla. Kup sobie na miesiac EA acces tam masz b4 za free, zdążysz sie przez miesiac w(pipi)ic na tę gre, to samo fifa jest w abonamencie ea acces więc za 17,99 miesiecznie lub 79 rocznie masz z 8 gierek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...