Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Wejdz do ustawien->System i zobacz po lewej stronie czy masz dostepny uptade do sciagniecia.

Ok był update. Dzięki kolego.

ps: coś prócz game hub wnosi ten update ?

 

 

Jeszcze update pada (który robi się osobno)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak, wszystko jest w opcjach. Preferencje czy jakoś tak. Można ustawić, że powiadomienia pojawiają się tylko o ulubionych znajomych, wszystkich, żadnych albo że nie pojawiają się w trakcie odtwarzania video.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak widzę, że mam jakieś 70% HDD zajętego i zacząłem się zastanawiać nad potencjalnym zakupem zewnętrznego dysku HDD. Możecie coś polecić? Nie jestem w temacie. Ostatnio widziałem jakieś dyski zewnętrzne 1.5 TB 2.5" za 280 zł.

Odnośnik do komentarza

Ja używam ADATA HV620 1TB. Dysk śmiga aż miło, widać różnicę w działaniu np. bocznego menu - nie zamula tak np. różnicę widać bardzo w FC4 - gra cały czas coś doczytuje i potrafiło niezłego muła złapać. Gry/tekstury (na przykładzie Dying Light) też dużo szybciej zostają załadowane z zewnętrznego dysku.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Tak widzę, że mam jakieś 70% HDD zajętego i zacząłem się zastanawiać nad potencjalnym zakupem zewnętrznego dysku HDD. Możecie coś polecić? Nie jestem w temacie. Ostatnio widziałem jakieś dyski zewnętrzne 1.5 TB 2.5" za 280 zł.

mam takli sam jak wrzucił Komar

 

tylko za 280zł. zewnętrzne zasilanie. nie wiem czy mam jakąś trefną sztukę czy tak te dyski mają, ale wyje czasem, jak skoorwesyn, że w nocy sie obudze :(

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja używam ADATA HV620 1TB. Dysk śmiga aż miło, widać różnicę w działaniu np. bocznego menu - nie zamula tak np. różnicę widać bardzo w FC4 - gra cały czas coś doczytuje i potrafiło niezłego muła złapać. Gry/tekstury (na przykładzie Dying Light) też dużo szybciej zostają załadowane z zewnętrznego dysku.

 

Rozumiem, że zasilany z USB? ADATA dobra firma, mam 2x peny 32 Gb USB 3.0 i są bardzo szybkie.

 

Zewnętrzne zasilacze odpadają - mam teraz 4 konsole obok TV i z kabli mam pajęczynę ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...