Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, kubson napisał:

Zawsze chciałem sprawdzic Abzu oraz Dirt4 i moze skuszę sie na ponowne przejście Shadow Complex? Sprawdzę tez Obliviona ale chyba ta gra nie przetrwała próby czasu 

Wiadomo co wylatuje?

Nie przetrwała...

Kupiłem wersje goty, bo nie miałem okazji ograć Shivering Isles, a podstawkę przeszedłem na PC  z pierwszymi modami poprawiającymi hud i tekstury, odpalenie Oblivion na konsoli było błędem. Na półce jednak zostawiam, może kiedyś...

Odnośnik do komentarza

heh lepiej nie wracać do tych rpg :D BTW mi na razie nic z game passa nie podeszło a mam z powodu promocji i kodu w cda do połowy sierpnia game pass. Cieszę się że wreszcie trafiły gry które chciałem kiedyś kupić ale z różnych powodów olałem ABZU, Shadow Complex i dirt 4 się ogra. A mam nadzieje że ktoś z forumka chętny na coopa w warhammerze :ogor:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Andreal napisał:

Nie przetrwała...

Kupiłem wersje goty, bo nie miałem okazji ograć Shivering Isles, a podstawkę przeszedłem na PC  z pierwszymi modami poprawiającymi hud i tekstury, odpalenie Oblivion na konsoli było błędem. Na półce jednak zostawiam, może kiedyś...

Też uważam, że mocno się zestarzała. A pamiętam, gdy zobaczyłem jakiś screenshot z tej gry przy premierze i powiedziałem do siebie: "nie. Niemożliwe, że ta gra tak dobrze wygląda". Skok graficzny między generacjami był wtedy ogromny. A jak wychodziło się z Łochów, to widok zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie. Robiłem zdjęcia monitora, żeby ziomkom w szkole pokazać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom. Ciężko do tego wracać. Mocno w oczy kole ta płaska, rozmyta tekstura pod drzewami. Jak w PUBG na X1. Dystans renderowania trawy też blady. Jedynie jakoć trawy i liści dają rade. Mniejsze jakieś zakątki w tej grze wyglądają jeszcze znośnie, ale dystans parchaty na maksa. Zabawne, że perspektywa ma znaczenie. Przeskakiwało się z Morrowinda z klasycznego klocka na to, to było niebo a ziemia. Dzisiaj ciężko w tym dostrzec piękno :)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, MierzejX napisał:

Też uważam, że mocno się zestarzała. A pamiętam, gdy zobaczyłem jakiś screenshot z tej gry przy premierze i powiedziałem do siebie: "nie. Niemożliwe, że ta gra tak dobrze wygląda". Skok graficzny między generacjami był wtedy ogromny. A jak wychodziło się z Łochów, to widok zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie. Robiłem zdjęcia monitora, żeby ziomkom w szkole pokazać. 

 

Też pamiętam jak Obliviona sobie sprawiłem niedługo po zakupie X360 i to był strzał w pysk dosłownie jak dobrze to wyglądało. Gra była raczej nudna, ale przeszedłem cały główny wątek, tak byłem oczarowany grafiką. Chyba jeszcze na CRT ogrywałem :D.

Odnośnik do komentarza

Ja stream na IGN z xboxa 360 oglądałem i miałem mokro, zaraz potem pobiegłem do sklepu i kupiłem Oblivion na premierę na PC, ileż to grzebania w configu było żeby gra wyglądała tak jak chcę na radeonie 9800, a później wyszły mody "natural landscapes" czy jak to się zwało :banderas:

Ale pomimo tych wszystkich fajerwerków żałowałem mocno, że gra tak się cofnęła względem Morrowinda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Jak mogę rozmawiać z przyjaciółmi na discordzie poprzez xbox one ? Wiem, muszę połączyć swoje konto xbox live do discorda. Ale co dalej ? Jak go aktywować na konsoli, abym mógł użyć słuchawek z mikrofonem do rozmawiania na discordzie z PC`towymi graczami ? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.