Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Ja to się nawet nie interesowałem tym game passem ale wpisałem kod i o (pipi) ja już gierek nie kupuję xd. Mam nowe SOD2, mam starsze Halo 5, milion innych porządnych gierek AAA no panie.

 

A jeszcze chciałem zobaczyć ile będzie mnie kosztował KOTOR1...

... jest w usłudze za free xD


Ależ (pipi) szanuję.

Odnośnik do komentarza

Obecnie idzie spora fala zatrudnień w Playground Games i The Initiative, w obu przypadkach zatrudnianych jest masa weteranów jak w przypadku Coalition czy 343 Industries. Szef The Initiative ostatnio pochwalił się kogo ściągnęli do studia, ale szybko usunął tweeta - jednym z nowych "nabytków" jest jeden producentów God of War (2018):

 

Noi0VfL.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fala zatrudnien idzie niemal we wszystkich studiach Microsoftu ;) cały czas powiększa się 343 (M.in ludźmi z Naughty Dogs, Ubisoftu i Bungie ostatnio), cały czas rośnie również Rare do prac nad Nowym Ip i Sea od Thieves ( wg ostatnich słów jednego z dyrektorów nad gra pracuje teraz więcej ludzi niż przed premierą xD ),  Ninja Theory buduje nową  siedzibę. 

 

A do tego cały czas plotkuje się o nowych studiach

Odnośnik do komentarza

Jeśli kupujesz gierkę na obcym rynku to płacisz za nią podaną cenę, np. X USD. W dniu gdy pobierają Ci siano z konta gra nadal kosztuje X USD i nikogo nie interesuje za bardzo, w jakiej walucie opłacasz zamówienie. Nikt nie robi tabelek z gamertagami, datami zakupu i jaki wtedy kurs miał polski peso, ściągają Ci X USD. A że cena gry jest stała a kurs zmienny to raczej nie zależy od MSu.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

mam dziwny problem. jak wciskam guide'a, wchodzę w sekcje achivy i opcja na samym dole by pokazało wszystkie gry. kiedy już odpala powinno pokazywać listę ogranych gier w kolejności ostatnio odpalanych. tym czasem zablokowało mi się i pokazuje zawszę taką samą listę, dodatkowo bez gier które świeżo odpaliłem a gry które kontynuowałem są gdzieś tam daleko na dole. ktoś miał podobnie? znowu jakaś czkawka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...