Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, że w przypadku Koksa trzeba pobierać kilkudziesięciogigowe (często) aktualizacje i bez tego gra z płyty nie ruszy? Oczywiście mam na myśli te pacze podbijające grafikę do 4K. Trochę głupie, powinna być opcja.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tak, każda gra Xbox one enhanced na XBX nie ruszy bez patcha. Jednak ostudzilbym twój entuzjazm. Mało która gra ma kilkudziesieciogigabajtowy patch. Przeważnie to 500MB - 2GB. W 99% przypadków można zapomnieć o teksturach 4k, nawet mimo tego iż Xbox ma 12GB pamięci. 

Zacytuję pewnego Pana z ms "jak ktoś nie ma internetu to dla niego mamy Xbox one s". 

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

No mi się nie podoba to, że MUSZĘ je pobrać. Bo zawsze lepiej jest mieć opcję, niż jej nie mieć. Bo nikt oczywiście nie kupuje gier w pudełkach, a w tym przypadku pudełko sobie można wsadzić, bo przecież "kogo w ogole obchodzi w tych czasach rozmiar plików, czy prędkość łącza jak to wszystko tanie jak barszcz" i można pobrać całą grę i grać bez konieczności wkładania płyty do napędu.

Odnośnik do komentarza

Co takiego niedorzecznego napisałem? Że Xbox One X wymaga pacza w stylu Day One i bez niego nie uruchomisz gry? Przecież to fakt i nie jest to coś odkrywczego, że może się to komuś nie podobać i być minusem. Chcę - pobieram patch dla obsługi 4K, nie potrzebuję w danej grze 4K - nie pobieram.

Odnośnik do komentarza

Skoro mam to już na PC + eksy z Xboksa i pad, to po co mi ta konsola? Dla społeczności, wygody (mimo wszystko) i gierek w pudełkach i fakt, pudełka to relikt przeszłości, ale jednak trochę tęsknię za tą kolekcją na półeczce ;) Dobra, już nie męczę tego tematu, chciałem się po prostu dowiedzieć jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, II KoBik II napisał:

Kogo w ogole obchodzi w tych czasach rozmiar plików, czy prędkość łącza jak to wszystko tanie jak barszcz. Widac u niektórych nadal 99' :dafuq:

No ale często chodzi po prostu o dostępność, a nie o cenę. Mam światłowód i patche czy gierki 50 giga to żaden problem, ale u rodziców nie było tej opcji na ten moment.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pacquiao napisał:

Albo tak jak u mnie mieszkają na osiedlu domów jednorodzinnych, gdzie do 10 domów nikomu nie opłacało się ciągnąć światłowodu.

O to to to, mam ten sam ból już od jakiegoś czasu i wyżej jak 10mb nie da rady u mnie, choć jest jakieś światełko w tunelu w tym że prywatny dostawca światłowód pociągnie w przyszłym roku u mnie na "wiosce"

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do zakupu XOX. Na stronie Microsoftu jest oferta konsola + Forza Horizon 3 + Gears 4 + 3 miesiące Golda za 2130zł - dobra to oferta? Mógłbym wziąć samego golasa ale nie schodzą poniżej 2k obecnie, pomijam allegro, więc taki zestaw wydaje się całkiem rozsądny, co sądzicie? 

Edytowane przez kacperdd
Brak istotnej informacji
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...