Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, funditto napisał:

Jakby tak zrobili nowe uniwersum sf - coś jak Bioware z Mass Effectem, ale z fabułą jak w KotOR 2 to nowy Xbox ląduje na premierę 

mam dość srifi i fantasy chce rpg w naszych czasach. :P  Może jak nie alpha protocol to coś z agentami podczas zimnej wojny. Jakiś międzynarodowy spisek i powstrzymanie wojny atomowej :)

Odnośnik do komentarza

Być może się myle, ale z tego co wiadomo Obsidian od dłuższego pracuje nad jakąś dużą gierką AAA na UE4 dla jakiegoś dużego wydawcy. Być może jest to Alpha Prtotocol 2 dla Segi co od jakiegoś czasu zdają się hintować. A być może jakieś nowe IP bo ostatnio chyba rejestrowali  też jakiś nowy znak handlowy. Osobiście obstawiam AP2 dla Segi jako multiplatforma oczywiście

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oni napisał:

Być może się myle, ale z tego co wiadomo Obsidian od dłuższego pracuje nad jakąś dużą gierką AAA na UE4 dla jakiegoś dużego wydawcy. Być może jest to Alpha Prtotocol 2 dla Segi co od jakiegoś czasu zdają się hintować. A być może jakieś nowe IP bo ostatnio chyba rejestrowali  też jakiś nowy znak handlowy. Osobiście obstawiam AP2 dla Segi jako multiplatforma oczywiście

Nowe IP dla Take Two :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie nowego użytkownika XOX.

Czy to normalne, że po pewnym czasie, jak konsola parę razy zostanie wyłączona w trybie standby, a potem ponownie włączona to przestaje jej działać sieć? Pomaga twardy restart dopiero. Tzn. wiem, że to nie jest normalne, ale może to jakaś standardowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Co za miły dzień w cieniu premiery RDR2

 

- Remedy dziękuje Microsoftowi za odnowienie licencji dla Alana Wake'a dzieki czemu gra znowu jest do kupienia na steamie i zapowiada że wkrotce poda więcej informacji o wersji na xboxa(może wersja enhanced?)

- Rare zapowiada obecność na XO18 i zapowiedź nowej awartości dla Piratów

- Satya zapowiada GamePassa dla Windowsa

- a do tego marketingowcy MS odwiedzili dzisiaj Ninja Theory, być może to nic nie znaczg, ale

- no i znowu pojawiły się plotki o nowym studiu MS

 

Kurła troche sie jaram :obama:

Edytowane przez oni
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie gralem w Gearsy, ani w Forze, zona nie grala w Ori, no i podoba mi sie promka polroku Game Passa z Forza 4 za grosze. Mam okazje kupna XONE S na polrocznej jeszcze gwarancji za 550zl. Niby to same argumenty za, ale czy warto w dobie XONEX oraz nadchodzacych nowych konsol i tego, ze praktcznie nie kupuje juz nowosci bo zwyczajnie mnie nie kreca i szkoda mi nie kasy? O RDR2 nawet nie poczulem podjarki :) jedyne co mnie kreci to Forza4 i REmake2. Chyba kupujac w tej cenie zawsze mimo wszystko sprzedam bez straty, no ale mysle czy warto.

Edytowane przez BudryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...