Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, MierzejX napisał:

U mnie całkowite wyłącznie konsoli raz na jakiś czas pomagało.

Przecież dokładnie to ten typ z reddita sugeruje :dynia: "Przytrzymaj power 5-10 sekund" = "zrób full reset, żeby cache wyczyścić", resztę robi placebo.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krupek napisał:

Jeśli się sprzedaje konsole to nabywca może ją zarejestrować ponownie na swoim koncie MS i gwarancja konsoli oraz gwarancja serwisu przechodzi na niego?

Tak tylko musisz usunąć konsolę ze swojego konta. Można to chyba nawet samemu zrobić na stronie MS.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Sam nigdy tego nie robiłem. Zawsze załatwiałem sprawę na czacie z supportem. Pisałem im, że sprzedaje konsolę i chciałbym, żeby kupujący mógł ją zarejestrować na swoim koncie. 

 

Ale jeśli dobrze pamiętam, jak kupowałem konsolę od @Orzeszek, on to zrobił sam. 

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli mam ustawioną konsolę w trybie instant-on zostawioną na noc w celu pobrania aktualizacji, a w opcjach w polu "wyłącz później" mam ustawione "po 2 godzinach" , to po 2 godzinach i tak mi wyłączy konsolę i nie dokończy pobierania? Czy może instant-on ma wyższy priorytet i pozwoli wyłączyć konsolę, ale po 2 godzinach od zakończonego pobierania?

Odnośnik do komentarza

ploteczki

https://m.windowscentral.com/what-does-next-gen-look-xbox-here-are-latest-rumors

 

w skrócie:

- dwie wersje konsol na premierę, tańsza w stylu obecnej ''S'' oraz droższa w stylu KOXa jeśli tak faktycznie będzie to dobry ruch jak dla mnie, obstawiam że Sony zrobi podobnie

- łatwiejsze programowanie W10<>nowy X

- pełna kompatybilność z XO i obecnymi grami X1 i X360 ze wstecznej

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Daddy napisał:

pełna kompatybilność z XO i obecnymi grami X1 i X360 ze wstecznej

No to jest niby oczywiste ale jakaś obawa była. Oby jeszcze można było grać padach od one, bo chętnie skorzystam z elite przy nowym xboxie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...