Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

The future of gaming is the ability to play the games you want, with the people you want, whenever you want, wherever you are, and on any device

Ta jest Panie Spencer, to jest przyszłość :banderas: ale już słyszę ten odgłos pękających du.p konsolowego betonu 

Odnośnik do komentarza

- hehe ogram na laptopie z biedronki

spencer mowi prosze bardzo, zapraszam

- hehe ale dualshocku na lapku vaio

spencer mowi jeszcze jak

- ehh no nie pogram bo mi dropi

spencer mowi prosze oto xcloud

- ehh wole pudełka, nie lubie stremingu, cyfry, windowsa i początku ori

 

tak będzie

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, oni napisał:

Ta jest Panie Spencer, to jest przyszłość :banderas: ale już słyszę ten odgłos pękających du.p konsolowego betonu 

 

Oj tak, czekam na rytualne bukkake Mendrka gdy ludzie poprą ten pomysł i nawet klapy zaczną płacić zielone jak xbox dolary dla microsoftu. :fsg: 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kurde, już zapomniałem jaką Instant On jest wspaniałą funkcją. Kładę się spać, wstaję, odpalam Xboksa, a tam Forza 4 już w pełni zainstalowana chociaż jak się kładłem to miałem 50%. Pododaję sobie giereczki do kolejki ściągania to jak wrócę ze świąt to wszystko będzie poinstalowane i READY TO PLAY. :banderas: 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Cały czas używam, ale ciągle mam wrażenie, że nie działa to tak jak powinno. Pewnie dlatego, że z psn pobiera jakby chciało a nie mogło. :kaz: 

 

No ale przynajmniej pada naładuje przez noc.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

kwestia łącza

 

EDIT: nie wiem z czego śmiechy @suteqz dwa czy trzy razy zdarzyło mi się żeby nie ściągnęło przez noc jakieś gry i zdarzyło mi się to i na One i na PS4.  W moim rodzinnym domu szybciej mi pobiera dane na PS4, podczas gdy w innym mieszkaniu pobieranie szybciej szło na One. Dwaj zupełnie inni dostawcy internetu.

Edytowane przez MYSZa7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja tylko pisze że serwery psn słabo działają co jest faktem.

Wiesz, ostatnio zostawiłem na noc PS4 żeby pobralo 10gb, od 1:00 do 9:00 spałem i jak odpaliłem konsole to pokazało mi że zainstalowano godzinę temu czyli 10gb w 7h.

Na ten sam czas zostawiłem wczoraj Xboxa i sciagnelo mi 30gb FH4.  

Dostawca UPC. 

To o czym Ty chcesz rozmawiać w ogóle. :reggie:

Kończę offtop bo to chyba nie temat do tego typu rozmów. :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
17 minut temu, MaZZeo napisał:

Ktoś jakiś czas temu wrzucał protip na przyspieszenie dasha. Pamięta ktoś? Chyba @_Be_ wrzucał jeśli się nie mylę.

A to jakieś mambo jumbo, wystarczy raz na jakiś czas usunąć cache poprzez przytrzymanie przycisku power przez 30 sekund. 

Odnośnik do komentarza

Trueachievements robi od kilku tygodni ranking najpopularniejszych gier na xboxa

xboxgameplaychartweekm6eh9.png

 

Zapytacie czym różni się on od zakładki Most Played na stronie xboxa? Otóż podobnie jak tamten bierze pod uwagę czas spędzony przy danej grze. Ale w odróżnieniu od oficjalnego ten  nie jest regionalny i stara się oddawać globalnie popularność. Nie wiadomo na ile próbka z której ściągają dane jest reprezentatywna (piszą o ponad pół milionie kont z całego świata) bo kilka wyników budzi wątpliwości. 

 

Co do samego rankingu: Fallout 76 systematycznie spada z tygodnia na tydzień,  a Horizon 4 utrzymuje bardzo silną pozycje.  Hellblade i PES  dostały dzięki GP drugie życie. Halo:MCC całkiem nieźle jak na 4 letnią kolekcje remasterów i remake'ów

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.