Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Od kilku dni jestem użytkownikiem Xboxa One, w swojej kolekcji mam już PS4 ale nie o tym chciałem pisać. Z tego co już zdążyłem zorientować niestety jest wykonany z tych samych materiałów. Piano black, który w mojej PS4 ma podatność na łapanie rys, nawet podczas wycierania z kurzu i teraz wygląda przez co tragicznie chciałem uniknąć takiej sytuacji i stąd moje pytanie czy macie jakiś sposób na wycieranie z kurzu swojego X0?

 

Wiem, wiem, zaraz mnie spotka lawina hejtów, że konsola służy do grania a nie patrzenia ile jest rys... ale dbam o swoje "zabawki" stąd takie "głupkowate" pytanie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak na piano black będziesz miał mikrorysy. Możesz przykrywać nieużywaną konsolę i przecierać czasem delikatnie z kurzu czymś w rodzaju Dusters'ów Swiffera.

 

Do śladów palców tylko czyste ściereczki z mikrowłókien, żadne ręczniki papierowe czy szmatki.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak na piano black będziesz miał mikrorysy. Możesz przykrywać nieużywaną konsolę i przecierać czasem delikatnie z kurzu czymś w rodzaju Dusters'ów Swiffera.

 

Do śladów palców tylko czyste ściereczki z mikrowłókien, żadne ręczniki papierowe czy szmatki.

 

A co sądzicie o takich pędzlach do golenia ew. pędzlach do pudru które używają nasze kochane kobiety?

Odnośnik do komentarza

pady do ona na allegro po 99 zł to oryginalne? bo coś tanio

Ja kupiłem i nie narzekam. Szybka wysyłka, pad w dobrym stanie, wszystko działa i żadnych problemów nie ma.

Myślę ,że pady są oryginalne. A cena taka być może dlatego ,że dostał je jakieś uszkodzone czy z jakimś mankamentem i teraz sprzedaje już naprawione z korzyścią.

 

Mam dwa pytania :

1. Czy wam też wyszukuję klipy samych polaków ? Rozumiem ,że mam region PL ale czy nie mógłbym oglądnąć klipów jakiś zagranicznych graczy?

2. W wyszukiwarce na twitchu na x1 nie mam literki "T". Też macie ten problem ?

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich,

 

Od kilku dni jestem użytkownikiem Xboxa One, w swojej kolekcji mam już PS4 ale nie o tym chciałem pisać. Z tego co już zdążyłem zorientować niestety jest wykonany z tych samych materiałów. Piano black, który w mojej PS4 ma podatność na łapanie rys, nawet podczas wycierania z kurzu i teraz wygląda przez co tragicznie chciałem uniknąć takiej sytuacji i stąd moje pytanie czy macie jakiś sposób na wycieranie z kurzu swojego X0?

 

Wiem, wiem, zaraz mnie spotka lawina hejtów, że konsola służy do grania a nie patrzenia ile jest rys... ale dbam o swoje "zabawki" stąd takie "głupkowate" pytanie.

Naklejki:

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4904005325

 

albo osobiście preferuje takie:

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Najciekawsze części wywiadu:

 

- pracę nad KI zaczęli na rok przed premierą Xone,

- Iron Galaxy miało robić KI od samego początku, ale studio mogło zacząć prace dopiero pół roku później, dlatego wybrano Double Helix,

- ważny rok dla Rare,

- Banjo, Viva Pinata, Battle Toads powrócą, nie podał przedziału czasowego dla żadnej z nich,

- nikt obecnie nie pracuje nad Perfect Dark,

- Phantom Dust: SP na ~ 30h + MP (chcą zmienić grę względem oryginału w ten sposób żeby na obycie z system nie trzeba było "stracić" pierwszych 5-6h), raczej 2016 r. (nie chcą żeby gra rywalizowała pod koniec roku z produkcjami pokroju Halo 5),

- Scalebound: "Very awesome", "Could be the game of all time". Generalnie był bardzo podniecony samym SB i Platinum Games,

- Ori: premiera w lutym albo marcu,

- z tego co mówił wynikało, że wolą raczej nie wydawać gier AAA w pierwszej połowie roku,

- Crackdown: "Stuff blows up very well" :P

 

PS. Lobb generalnie ma dar do opowiadania. Miałem banana na twarzy jak mówił, że poszedł porozmawiać z szychą w jakiejś japońskiej korporacji, a po fakcie okazało się, że to była rozmowa o pracę w Namco :P No i bez marketingowego bełkotu, mówił to co myślał, jak jest w branży, nawet jak niektórym graczom trudno się z tym pogodzić, jak np. na temat modelu dystrybucji KI czy, że gry które przynoszą straty się po prostu uwala i taka jest prawda. 

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

2015 będzie mocny, a 2016 będzie może jeszcze lepszy. Duże prawdopodobieństwo na premierę w 2016 mają: Crackdown, Phantom Dust, Scalebound, Banjo lub Battletoads, Horizon 3 i Gears 4.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

tylko konkurencji i tak to nie wychodzi :kaz: 

 

a tak serio to fajnie gdyby cos na wiosne dali, ale z drugiej strony teraz jest czas zeby ponadrabiac zaleglosci w grach + xboxowe community jest calkowicie inne od tego na ps4 i jakby nie bylo to zawsze znajda sie osoby chetne do grania w multi ktore nie zdycha po 3 miesiach jak u konkurencji 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

- z tego co mówił wynikało, że wolą raczej nie wydawać gier AAA w pierwszej połowie roku,

I to jest dla mnie (pipi)owe podejście bo znowu skupiają się na drugiej połowie roku, zamiast zaoferować ciekawy line up na cały rok jak stara się to robić konkurencja :(

 

 

Ciekawy lineup =/= same gry AAA. Powinniście się już tego nauczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.