Skocz do zawartości

Pokémon - temat ogólny


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, ragus napisał:

Ale co się średnio zapowiada człowieku przecież nic nawet jeszcze nie zapowiedziano xDDDD

 

Rejestrują domenę, a ty już chcesz wyłączyć sterowanie ruchem xD

@Ragus , jesli sa nawiazania do "Pokemon Go" - a wiadomo jak ta gra wygladala (sterowanie, lapanie - wszystko motion control)... no chyba, ze by mieli wziac opcje "mielenia Pokemona" na cukierki, ktore pozniej dajesz innemu aby go wzmocnic... :D

 

Dla mnie slabo wyglada wszystko co ma miec motion control i wymachiwanie padem/konsola. Wiec, tak... slabo sie to zapowiada :P

Bede spokojniejszy jak juz podadza info. Wole sie pozytywnie zaskoczyc :)

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ragus napisał:

To masz jakąś inną wersję Pokemon GO, albo coś się ostatnio zmieniło, bo z tego co pamiętam, sterowanie i łapanie jest dotykowe, a nie ruchem.

Chyba tak... :D

Sterowanie - poruszasz sie samemu... namierzenie Pokemona obracanie sie... - lapanie dotykowe.

Ogolnie motion control. Buttons only please.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Wszystko się potwierdza, Kanto, tylko stare poki z 1 generacji, silna integracja z go, nowa mechanika łapania. Dochodzi dziwny multiplayer. 

 

Tradycyjne poki dodatkowo w 2019 roku więc te edycje let's go to zupełnie coś odrębnego. 

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
9 godzin temu, ragus napisał:

1526873970077.jpg

 

Gen 5 ma potężny ost. Czarno/biali bracia, łączmy się.

 

To uczucie, kiedy od B/W do teraz minęło już więcej czasu niż od wydania Red/Blue na zachodzie do premiery Leaf Green/Fire Red :pawel:

 

 

 

 

klasyka

Odnośnik do komentarza

no nie powiem są  c i a r e c z k i

 

w ogóle kiedyś się mówiło o remake'u Diamond/Pearl - czy ten temat umarł po premierze Switcha i wszystkie ręce poszły na robienie Lets GO?

 

Natomiast ogłaszam, że stanę do walki z każdym kto obraża Pokemon Crystal, grę niepokalanie poczętą. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2018 o 13:29, raven_raven napisał:

To chyba była najwolniejsza generacja ze wszystkich. Remake musiałby być tak ze 200% szybszy, żeby dało się ten region odwiedzić jeszcze raz.

 

W Platinum było już git. Zresztą gry najwolniejsze były na programatorach xd

 

Platinum mocno niedoceniana część. Kozackie usprawnienia względem DPt no i w piz,dę zawartości.

Odnośnik do komentarza

BTW: Najlepszy kawałek z całego pokemonowego OSTa dla prawdziwych  k o n e s e r ó w  tego   f r a n c h i s e   to jest temat przygrywający do walki z Oakiem (która sama w sobie była glitchem chyba w R/B/Y) przerobiony przez jakiegoś fana. Co za moc.

 

Prawdziwa potęga ośmiu bitów, panowie. Ciareczki od pierwszej do ostatniej sekundy, puszczam to sobie jak robie klatę. 

 

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

heh, te ploty za dzieciaka, że jak zrobisz XYZ to się walczy z profesorem Oakiem xD

 

numer dobry, ale powszechną wiedzą jest, że największe ciareczki wrzuca ten kawałek:

 

 

... ...

... ...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pokemon Gold :banderas: kocham i szanuję, nie zliczę ile godzin przy tym spędziłem. Aż mi się przypomniały czasy gimbazy i wakacji, pobudka około 7 i pokemony na emulatorze na pc do samego wieczora z przerwami na jedzenie i wc. A potem to była moja pierwsza gra na GBC, kupiona w Auchan za niecałe 200 zł, pudełko było pogniecione ale kto wtedy patrzył na pudełka, mogłem grać w pokemony wszędzie gdzie chciałem :ohboy: fajne wspomnienia.

 

A, i jeszcze z 2 lata temu pogrywałem mocno w pokemmo czyli firered/leafgreen po  s i e ci ! Po sieci ludzie, czaicie to? Mokry sen z dzieciństwa czyli walki z innymi graczami stał się faktem, szkoda tylko, że dostawałem regularny wpie.rdol xd opamiętałem się po tym jak przejrzałem tamtejsze forum i te rozkminy tęgie, ludzie tworzą w excelu tabelki, wykresy i potrafią zrobić z pokemonów wyższą matematykę także jednak podziękuję xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...