Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ponad 5 minut, scena pod sam koniec z Green Arrowem super, mam nadzieję że serie będą się bardzo przenikać.

 

 

Weather Wizard confirmed!

 

Niech dadzą jeszcze resztę Rouges i goty serial

 

Do tego jeszcze Gotham pod koniec roku i Constantine, o Hourman nic nie słychać, więc pewnie 2015, może coś na comic conie będzie więcej.

 

EDIT: nie wiem jak ale widzialem w 1 poscie ten minutowy teaser z Green Arrow, link podmieniony

Edytowane przez Jeez_PS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawy jestem w jakims stopniu te seriale beda sie przenikac. Niby to samo uniwersum, jednak w Arrow mamy bardziej realistyczne podejscie do tematu, Flash to natomiast super ludzie od początku.

Sami twórcy kiedyś wspominali, że w pierwszym sezonie nie było żadnych meta-ludzi bo najzwyczajniej nie mieli na to środków więc postanowili skupić się na postaciach bez super mocy ale nie wykluczają, że kiedyś może pojawić się ktoś z umiejętnościami. 

Przy Barrym mogą w pełni pojechać z akcją co trailer dobitnie ukazuje. Jest MOC i tu nie ma się do czego doczepić. Szkoda tylko, że raczej nie zobaczymy nikogo z rodziny speedsterów. Barry jest za młody obecnie żeby wprowadzać postacie Wally'ego czy Barta. Zbytnio nie różniliby się wiekowo. Ale liczę, że spotkamy Jay'a Garricka. Niestety po trailerze wychodzi na to, że John Wesley Shipp (Flash z lat 90-tych) będzie ojcem obecnego Barry'ego. Szczytem marzeń byłoby gdyby grał Jay'a.

 

 

Podbijam Masorza. Wali z lekka po gałach.

Odnośnik do komentarza

W Arrow bardziej realistyczne podejście, ale od drugiego sezonu już mamy np mirakuru, info o Ra's Al Ghulu oraz powstanie Flasha.

Więc jak dla mnie żadnych zgrzytów pomiędzy serialami nie będzie w kwestii mocy i innych elementów sci-fi.

Wydaje mi się, że we Flashu będą występować poprostu bardziej 'magiczni'/super-powered a w tym pierwszym z bardziej przyziemnym podejściem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ponad 5 minut, scena pod sam koniec z Green Arrowem super, mam nadzieję że serie będą się bardzo przenikać.

 

 

Weather Wizard confirmed!

 

Niech dadzą jeszcze resztę Rouges i goty serial

 

Do tego jeszcze Gotham pod koniec roku i Constantine, o Hourman nic nie słychać, więc pewnie 2015, może coś na comic conie będzie więcej.

 

EDIT: nie wiem jak ale widzialem w 1 poscie ten minutowy teaser z Green Arrow, link podmieniony

 

o to to.

 

Forever_Evil_Rogues_Rebellion_Vol_1_1.jp

 

komiks GOTY. przeniosą choć w małym procencie to na srebrny ekran i będę walił allahy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie obejrzałem 1szy odcinek. Bardzo mi się podobał, ale..

 

Gustin na plus ! OLBRZYMI PLUS. Tak samo zresztą jak cała obsada (prócz przydupasów Flasha, bo są identyczni jak Felicity i Diggle). Cały wstęp i flashbacki

związane z tym jak zmarła matka Flasha

na plus. Dwie sceny z tym związane są naprawdę wzruszające i fajnie budują Barry'ego jako bohatera który skrywa traumę.

 

Efekty są całkiem spoko. Szczególnie

ostatnia walka między Allenem a Wizardem.

. Chociaż w scenie na autostradzie miałem wrażenie że nieźle kasy poskąpili.

 

Cameo

Queena

przewyborne :D. Tak samo jak Cliffhanger pokazujący o czym będzie ten sezon, a może i nie tylko ;).

 

Tylko czegoś mi brakło. Nie wiem, do końca czego tak naprawdę. Chyba czegoś co by powiedziało "Wow, ten serial będzie genialny !" W sumie, tę rolę zapewne miała pełnić scena z trailer (Allen vs Wizard), jednak po obejrzeniu trailera milardy razy jakoś tak nie było.

 

Pierwszy odcinek na świeżo 8-/10 (bardzo malutki minusik). Jakościowo jest bardzo dobrze, serial się zapewne będzie rozkręcał. Jak na pilota jestem bardzo zadowolony. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

8-, myslalem ze bedzie lepiej ;/ Podoba Ci sie bardziej od Arrowa?

Wiesz co, znajoma która nie przepada za DC powiedziała że odcinek był bardzo bardzo fajny i czeka na resztę. Ten minusik za przydupasów Barryego, ale skolei jej się podobali. 

 

Hmmm... Na pewno jest duuuuuuuużo lepiej niż 1szy sezon Arrowa. Jakbym miał rankingować, to w sumie II poł 2 sezonu Arrowa > Flash = I połowa 2 sezonu >>>>>>> 1szy sezon Arrowa.

 

Serial będzie dobry !

 

 

Ten przeciek to odcinek pokazany prasie ! Jeszcze coś może do niego dojść/odejść.

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...