Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

A czy jakiś czas temu nie było mówione, że Snart definitywnie kończy z Arrowverse? A tu znów do Legend wrócił i do Flasha się przymierza. :/ Jeśli mi się znów coś nie myli to chorągiewka z niego straszna.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Czyli rozchodzi się o pieniądze. Jeśli zostanie to ten sezon LoT już jest gorszy od poprzedniego. Jeszcze gorsza wersja niż we Flashu. 

 

A Flash? Taki se. Początek sezonu zapowiadał się dobrze ale chyba nie mają pomysłu na walkę Thinkera z Scarlet Speedsterem. Motyw z ostatniego odcinka banalny można powiedzieć. Fajnie, że Barry tym razem odpuścił. Ta scena była dobra. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
1 godzinę temu, Square napisał:
2 godziny temu, Farmer napisał:

Ja słyszałem, że dupa Joe'ego ma niby słyszeć myśli innych czy coś jak będzie w ciąży ale to?

Czyżbyś nie oglądał na bieżąco?

Ano nie. Uważam, że CW grzebie żywcem dobre seriale. Chora poprawność polityczna i wyścig szczurów przy pozyskiwaniu afroamerykańskiej widowni, a wszystko po to by liczby w statystykach się zgadzały. Do pieca dokładają beznadziejni aktorzy oraz źle napisane postacie i scenariusze. To nie Agents of S.H.I.E.L.D., który choć bazuje na komiksach jest bardziej osobną nowatorską wizją, a jak już "pożycza" jakieś postaci z kart komiksów robi to w stosunku 1:1 nie próbując mamić widza. 

Flash męczy mnie od 3 sezonu co raz dokładając beznadziejne pomysły, Arrow miał genialny 2 sezon, w poprzednim świetny villain ale też pełno głupot. Obecny sezon jest nijaki jak na razie (raz dobry, raz nie). Caiden dobra postać ale pewnie motyw z mid-season finale zostanie pogrzebany głupio. Legendy choć początek miały słaby, w drugim sezonie pokazały pazur. Boję się, że ostatnie decyzje kompletnie zmienią charakterystykę postaci (Constantine), a obecność (pipi)owych aktorów (Wally) będzie ciągnąć serial w dół. 

 

Jeśli już nawet ja narzekam na seriale o superbohaterach to pewnie jest mocno źle. Zmęczyła mnie tania koncepcja. Rozumiem, że komercyjne stacje boją się zrobić coś odkrywczego i świeżego ale żeby nie dać rady poprawnie przelać komiksów na ekran? Proszę was... Komiksy to wciąż kopalnia doskonałego materiału na dobre odcinki.

Czego chcę? Czegoś nowego. Czegoś dobrego. Czegoś od fanów dla fanów, a nie bzdury podrasowane polityką i ułudą nowoczesnego świata.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...