Skocz do zawartości

Fargo (2014)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dwa dni temu obejrzałem ostatni odcinek i napiszę, że dosyć średnio wyszło. Akcja rozwija się w dosyć nienaturalny sposób i mam wrażenie, że pewne zabiegi scenariuszowe wynikały z braku pomysłu na posunięcie akcji do przodu, przez co zamiast dać się ponieść fabule zastanawiałem się nad tym co właśnie zobaczyłem i dlaczego. Np. sceny z agentami federalnymi spokojnie mogliby wyciąć i nic byśmy nie stracili. Miało być dziwnie, klimatycznie, ale zabrakło trochu kleju. Bardzo fajny Bilbo, Hanks drewniany jak zawsze, Thornton trochę taki pocieszny killer, dziwaczny pomysł na tą postać (sprawiał trochę wrażenie, jakby chciał odbębnić, wciągnąć koks i iść na dziwki) . Liczne nawiązania do pełnometrażówki są miłe, ale nie sprawiają, że serial nagle staje się przez to lepszy. Film to w mojej opinii 4/5, serial 3/5.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Beka Wnusiu

jestem po drugim odcinku. powinno mi juz urwac dupake? mam nadzieje ze najlepsze przede mna bo na razie nic mi nie urwalo. jest ok ale bez szalu  :oh_you:

1 odcinek miażdzy pyte i wy,pierdala w kosmos, poźniej poziom trochę spada, jest mniej humoru i głupkowatych testów Malvo a sama końcówka bardzo przeciętna.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość suteq

 

Coś czuje że drugi sezon będzie jeszcze lepszy od pierwszego.

Jak nie będzie BBT to nawet nie ma cienia szansy, żeby był chociaż na podobnym poziomie. Pierwszy sezon właśnie dzięki niemu niszczył, bo wykreował genialną postać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...