Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Nie następny chce zrobić GT, tylko jakoś w poprzednich bfach, samochody się normalnei zachowywały, a nie odbijały się od wszystkiego jak guma. Poza tym, co to za problem, żeby twórcy nad tym popracowali zamiast dowalać miliardy innych niepotrzebnych rzeczy

 

Mają chłopaków od NFS w wielkiej rodzinie BF to może im pomogą :) o ile to jakiś pozytyw. Ale rzeczywiście w BF4 jeepy to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja tylko czekam na The order 1886, bf dla mnie umarł. A ten nowy hardline wyglada za(pipi)iscie... ale tylko na trailerze. :)

To sobie poczekasz do 2015. A co do nowego bf to mi sie nie podoba. Czekam na bc3.
Odnośnik do komentarza

Nie jestem zachwycony kompletnie. Gra śmierdzi ostrym skokiem na kasę, nawet jak na EA i sprawia wrażenie ubogiego krewnego BF3/BF4. Klimatu tutaj z CS'a też nie ma, gra nie wygląda na pojedynek policjantów i złodziei tylko jakiś mini battlefield (samoloty wtf?)

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mazzeo

Doszedles do tych wnioskow po kilku urywkach z gameplaya gdzie zaden nie byl dluzszy niz 3 sekundy, gdzie byl pokazany sam zarys gry (pojazdy, o czym bedzie kampania, bronie, gadzety itp) zmontowany w widowiskowy sposob ??? ....LOL

 

Na E3 zapewne beda jakies mapy dostepne i rozegrane kilka potyczek. Jestem pewien ze ludzie beda wtedy mogli napisac znacznie wiecej o tym czy jest klimat, czy jest moc i ogolnie jakie sa rokowania co do tej gry.

 

Ty poprostu wrozyles z fusow.

Edytowane przez Longstar
Odnośnik do komentarza

Materiał który rzekomo wyciekł jest bardzo stary bo ma 6 MIESIĘCY ! Do tego gracze PCtowi mogą składać już preordera :) UWAGA ZA CYFROWĄ WERSJĘ PRZYPOMIAM NA PC TRZEBA WYBULIĆ 59.99 DOLARÓW :) I 69.99 ZA WERSJĘ DELUX I MÓWIĘ TU O DOLARACH NIE O PESO. Ich po(pipi)ało !!!!

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

W pl macie za 130zl chyba. Ale Zielu jak wiesz na pc masz pelno legalnych sklepow ktore sprzedaja te klucze taniej. Np. G2A.com wolf na pc maja za 18 euro/68zl,Murdered soul suspect za 20eur. Nikt normalny nie kupuje gier na premiere na origin czy steam

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Materiał który rzekomo wyciekł jest bardzo stary bo ma 6 MIESIĘCY ! Do tego gracze PCtowi mogą składać już preordera :) UWAGA ZA CYFROWĄ WERSJĘ PRZYPOMIAM NA PC TRZEBA WYBULIĆ 59.99 DOLARÓW :) I 69.99 ZA WERSJĘ DELUX I MÓWIĘ TU O DOLARACH NIE O PESO. Ich po(pipi)ało !!!!

Nie wiem ale te 6 m-cy mnie nie uspokaja bo gra raczej słabo wygląda nawet jak na taki czas. Chyba, że to z PS3/X360 to ok.

Poza tym połowa obecnych tutaj płaczących kupi deluxe edition plus premium za 100 baksów więc jesteś jednym z niewielu rozczarowanych ceną.

Jak coś jest nas dwóch ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Cen tyczyła się PC więc wg za duża. Co do grafiki to raczej się nie obawiam, z racji tego że to silnik z BF4 gdzie singiel pod względem graficznym miażdżył

 

 

Zielu cena jest standardowa nic nowego.

 

 

kto kupi ten kupi:)

 

 

Czyli z góry zakładasz i obiecujesz przy wszystkich że nie kupisz ?

Ja tez obiecuje przy wszystkich,ze nie kupie.

Odnośnik do komentarza

O (pipi)a! Oł łał! Nowy BF na horyzoncie, tickrate 10, autoaim, uproszczenia pod upośledzonych, mmm pycha już się nie mogę doczekać. Chyba znów kupię PS4 by cieszyć się w pełni nową generacją elektronicznej rozrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...