Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Mow co cchesz Lorack, Ale Zielu dobrze powiedzial pare dni temu ze ludzi narzekaja i hate sie leje strumieniami, ale przy BFie spedzil 700 godzin , ja 500 i nie zapowiada sie zeby to sie szybko zmienilo, gre polatali a jak jeszcze bedzie update tickrate to gra bedzie smigac jak talala. Co do Hardline to chetnie przetestuje bete i zdaje mi sie ze EA poszla po rozum do glowy i nie wypuszcza po raz kolejny tak niedopracowanej gry.

Odnośnik do komentarza

O (pipi)a! Oł łał! Nowy BF na horyzoncie, tickrate 10, autoaim, uproszczenia pod upośledzonych, mmm pycha już się nie mogę doczekać. Chyba znów kupię PS4 by cieszyć się w pełni nową generacją elektronicznej rozrywki.

 

Naprawdę proszę WAS nie nazywajmy tego nowym BF :) to całkiem inna gra, taki zapychacz ale może okazać się całkiem udany 

Odnośnik do komentarza

 

O (pipi)a! Oł łał! Nowy BF na horyzoncie, tickrate 10, autoaim, uproszczenia pod upośledzonych, mmm pycha już się nie mogę doczekać. Chyba znów kupię PS4 by cieszyć się w pełni nową generacją elektronicznej rozrywki.

 

Naprawdę proszę WAS nie nazywajmy tego nowym BF :) to całkiem inna gra, taki zapychacz ale może okazać się całkiem udany 

 

Ciężko tego nie nazywać BFem skoro sami twórcy właściciele firmy księgowi i cała reszta tak to nazywają;) a że nazwa faktycznie do tego nie pasuje to inna baja. Ale nowa marka pewnie ma bardziej pod górkę więc lepiej za#&*@ć znaną markę.

Odnośnik do komentarza

No mega epicka mapa.Jak dobrze, ze nie będzie wysokich budynków i nikt nie będzie kampil. Takich map więcej proszę.

 

No mega epicka mapa.Jak dobrze, ze nie będzie wysokich budynków i nikt nie będzie kampil. Takich map więcej proszę.

 

W pracy S.W.A.T jedną z najważniejszych funkcji jest SNAJPER !!! więc nie wiem czego się spodziewałeś :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

AAA no to przepraszam...czego nikt nie opisal ,ze gra jest robiona na faktach.Nie no mega, jak juz dostaje gierke w listopadzie to kominiarke zaloze podczas grania, żeby bardziej wczuć się w klimat.

Edytowane przez KarolFanbojSony
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy cos w mechanice gry zmienili, bo jesli nie, to mamy do czynienia z DLC Bf4, w klimatach policyjnych. Na pierwszy rzut oka wyglada to jak nieszczesny BF4. Ktos wyzej swietnie to ujal- kopiuj, wklej. :) A sciaganie blach bedzie? :)

Prawdopodobnie nie zmienili.

Video z wersji beta - http://www.dailymotion.com/video/x1y6yyv_battlefield-hardline-beta-gameplay_videogames

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...