Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

twórcy o aspektach graficznych:

 

 

“We believe next gen beauty isn’t about poly counts,” says Fulton. “It’s not about texture resolution. Those are last-gen concepts. Next-gen beauty is about light.

 

“It’s about light and how it plays on every surface in the world. How it reacts to them. How it scatters from them. It’s about the way sunlight glints on the bodywork of a car. It’s about the way the entire world reflects back at you from the surface of a puddle in a cobbled street.

 

“It’s about really revealing those imperfections that make something feel real. I’m talking about the minute scratches on a brake disc. I’m talking about the flaky paint and rusted metal of an old barn door. That’s what next-gen beauty is.”

 

 

yes, yes and yes

Odnośnik do komentarza

Miejscówki na screenach przypominają mi trochę Ibizę z TDU2 :) Fajnie że poprawiają rzeczy na które ludzie narzekali w pierwszej części. Mam nadzieje że dodadzą też takie pierdoły jak otwieranie dachu w kabrioletach czy swobodne włączanie świateł :D No i żeby ta noc nie trwała tak krótko jak w Horizon 1. Ciekawi mnie również ten brak barier. W TDU było to fajne ale jednak większość terenu po którym się jeździło to było kopiuj/wklej. Mam nadzieje że tu się bardziej postarają.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W grze będzie 2x więcej radiostacji i 2x więcej utworów niż w poprzedniej części.

 

Gra będzie w 1080p i 30 FPS.

 

Nowymi eventami pokazowym będą wyścigi z pociągami parowymi i kilkoma samolotami naraz (jeśli dobrze zrozumiałem) :)

 

Cały artykuł: http://www.ign.com/articles/2014/06/04/forza-horizon-2-resolution-framerate-music-more-detailed-ign-first?page=1

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekaw jestem soundtracka, boję się, że nie podołają zadaniu i czy ten z pierwszej gry nie wyszedł im przypadkiem jak większość najlepszych rzeczy w tej branży. Ale jest nadzieja - 6 stacji radiowych i 2x więcej utworów pozwala myśleć optymistycznie :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dan:

 

“I’m not saying I know what the next 10 years are gonna be,” he says. “But when I look at the trajectory of the last 10 years, I don’t see how it’s possible that the only thing Forza would be is Forza Motorsport and Forza Horizon. It’s gonna continue to grow, just as games have continued to grow.

“I don’t have a design on where the series will grow to, but I’m very excited about it because I think for us to have a greater impact in car culture and gaming culture it has to be more than just Motorsport and Horizon.

 

Za 3 lata Forza: PGR? :)

 

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/06/05/forza-dev-third-series-possible-as-franchise-evolves-ign-first

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...