Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Wiem, że pewnie nic nie wskóram, ale spróbuję...
Jako że gra wraz z dodatkami została "delisted" z MS Store, nie mam jak kupić Storm Island i Porsche Challenge - omija mnie przez to zajebisty dodatek i sporo aczików.
Czy może jakimś cudem jest tu ktoś, kto ma niewykorzystany kod na te DLC - bardzo chętnie bym odkupił :ogor:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też właśnie ogrywam dwójkę i strasznie irytuje to, że nie można nabyć aut i Storm Island. Ja wiem, że licencje bla bla itp, ale, no mogliby wydawać jakieś wersje goty/complete na płycie. Są np. wyścigi gdzie mogę wybrać/kupić 2 z 10! sic aut, bo reszta jest, a raczej już nie jest downloadable

:sapek:

Także jakby, dwie osoby miały takie kody, to również:ogor:

 (albo jakieś konto, na którym ma te rzeczy:rayos:)

Edytowane przez Luqat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem te licencje itp (choć w sumie nie - nie rozumiem i nie chcę), ale mogliby dać do tego dostęp przez sklepik w grze np - skoro mam gierkę to powinienem móc ściągnąć.
Przecież te yebane DLC wciąż są w MS Store, tylko nie da się ich kupić, więc co za problem odblokować tylko dla tych, którzy wchodzą tam przez Marketplace z poziomu gry :dunno:

Odnośnik do komentarza

Tak sobie poczytałem tematy do obydwu pierwszych części FH na telefonie, w drodze do pracy (tak, w całości) i o ile z praktycznie wszystkim, jeśli chodzi o jedynkę się zgadzam, tak z kilkoma opiniami o Forza Horizon 2 mam problem.
Jasne, wszystkiego jest więcej, ogólnie lepiej itp, ale spotkałem się z zachwytami nad AA i ścieżką dźwiękową, które jak dla mnie zaliczyły spory regres w stosunku do pierwowzoru.
Jedyneczka wręcz zszokowała mnie, jak jest gładziutka na krawędziach, a taka FM5 czy właśnie FH2, może nie tyle "straszy", ale wyraźnie daje po oczach ząbkami na krawędziach, czy to samochodów, czy otoczenia.
Jasne, w ogólnym rozrachunku jest ładniej i bardziej szczegółowo (duh, w końcu to różnica generacji), ale akurat AA pierwsza część miała lepszy.
Oczywiście może być to kwestia ogrywania tej gry teraz, na TV 4K, bo wiadomo, że te zachwyty pochodziły od ogrywających ją na XONE na TV Full HD.

Podobnie z soundtrackiem - jedyneczka miała kilka zajebiście wpadających w ucho kawałków, przy których aż chciało się zapyerdalać:
 

Spoiler


 

 

 

 

 

 


 


A to tylko BASS ARENA, na innych stacjach też było parę kawałków, wpadających w ucho.

W FH2 zupełnie tego nie czuję - masa generycznego brzdąkania w tle, elektroniczne pitu pitu bez wyrazu, a rockowe kawałki beznadziejnie słabe.
Nie wiem, czy taki był zamysł, że tym razem muzyka ma robić za tło i niech ludzie skupią się na ryku silników, ale ogólnie, mimo że później dochodzą nowe stacje radiowe, to jest słabiutko pod kątem muzyki, która w jedynce była dla mnie 10/10 i z miejsca wymieniałem ją jako jedną z największych zalet Forzy Horizon.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

Jedyneczka wręcz zszokowała mnie, jak jest gładziutka na krawędziach, a taka FM5 czy właśnie FH2, może nie tyle "straszy", ale wyraźnie daje po oczach ząbkami na krawędziach, czy to samochodów, czy otoczenia.

To dlatego że jedynka dostała darmowy remaster do 4k na koxie, a dwójka chodzi w natywnej wersji dla Xboxa one czyli pewnie 1080p

Odnośnik do komentarza

Też tak podejrzewam, po prostu czytałem zachwyty o niesamowitej gładkości jedynki, które jak najbardziej podzielam nawet dzisiaj i myślałem, że to ma po prostu bezpośrednie przełożenie na dzisiejszy wygląd, a to tylko zasługa tego remastera, którego dwójce poskąpiono.
Tak czy siak jest ślicznie w dwójce, po prostu do ząbków trzeba przywyknąć :wub:

Odnośnik do komentarza

każda Forza dostarcza jeżeli chodzi o ścieżkę dźwiękową imo no ale ja głównie siędzie na Pulse z lekkimi skokami w bok jak Hospitality czy coś mocniejsze jak Vargant czy Epitaph, nigdy nie byłem fanem Bass Areny 

 

ostanie sobie włączyłem dwójkę żeby wyczyścić mapę do końca xD no i dalej super się jezdzi, ale przeskok graficzny jest gigantyczny 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Wredny napisał:

Tak sobie poczytałem tematy do obydwu pierwszych części FH na telefonie, w drodze do pracy (tak, w całości) i o ile z praktycznie wszystkim, jeśli chodzi o jedynkę się zgadzam, tak z kilkoma opiniami o Forza Horizon 2 mam problem.
Jasne, wszystkiego jest więcej, ogólnie lepiej itp, ale spotkałem się z zachwytami nad AA i ścieżką dźwiękową, które jak dla mnie zaliczyły spory regres w stosunku do pierwowzoru.
Jedyneczka wręcz zszokowała mnie, jak jest gładziutka na krawędziach, a taka FM5 czy właśnie FH2, może nie tyle "straszy", ale wyraźnie daje po oczach ząbkami na krawędziach, czy to samochodów, czy otoczenia.
Jasne, w ogólnym rozrachunku jest ładniej i bardziej szczegółowo (duh, w końcu to różnica generacji), ale akurat AA pierwsza część miała lepszy.
Oczywiście może być to kwestia ogrywania tej gry teraz, na TV 4K, bo wiadomo, że te zachwyty pochodziły od ogrywających ją na XONE na TV Full HD.

Podobnie z soundtrackiem - jedyneczka miała kilka zajebiście wpadających w ucho kawałków, przy których aż chciało się zapyerdalać:
 

  Ukryj zawartość

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


A to tylko BASS ARENA, na innych stacjach też było parę kawałków, wpadających w ucho.

W FH2 zupełnie tego nie czuję - masa generycznego brzdąkania w tle, elektroniczne pitu pitu bez wyrazu, a rockowe kawałki beznadziejnie słabe.
Nie wiem, czy taki był zamysł, że tym razem muzyka ma robić za tło i niech ludzie skupią się na ryku silników, ale ogólnie, mimo że później dochodzą nowe stacje radiowe, to jest słabiutko pod kątem muzyki, która w jedynce była dla mnie 10/10 i z miejsca wymieniałem ją jako jedną z największych zalet Forzy Horizon.

Piąteczka mordo, każda kolejna część Horizon wydaje mi się lepsza, ale gdzieś mi ta magia i klimat uleciał, które doświadczyłem w jedynce. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, MYSZa7 napisał:

Piąteczka mordo, każda kolejna część Horizon wydaje mi się lepsza, ale gdzieś mi ta magia i klimat uleciał, które doświadczyłem w jedynce. 


I o ile Twoją opinię można próbować podważać, bo "były wakacje 2012/13", "byłeś gówniakiem", "różowe okulary nostalgii", tak u mnie nie ma takiej opcji - doświadczyłem FH, jako 40-letni dziad na obecnej generacji konsol i również uważam część pierwszą za coś absolutnie magicznego :potter:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Wredny napisał:


I o ile Twoją opinię można próbować podważać, bo "były wakacje 2012/13", "byłeś gówniakiem", "różowe okulary nostalgii", tak u mnie nie ma takiej opcji - doświadczyłem FH, jako 40-letni dziad na obecnej generacji konsol i również uważam część pierwszą za coś absolutnie magicznego :potter:

 

Grałem w FH1 po FH2 i zaraz przed premierą FH3 i spośród tej trójki najlepiej bawiłem się właśnie w FH1. Wydaje mi się, że chodzi tu o bardziej ustrukturyzowany progress. Z każdą kolejną częścią szli coraz bardziej w stronę otwartej gry, bez konkretnej kariery, zawodów wymagających pewnej klasy pojazdów, itd. Ja jednak lubię to klasyczne podejście z początkiem w gruzie kupionym za grosze, zbieraniem kasy na ulepszanie, potem kupowanie kolejnych samochodów, aż do osiągnięcia jakiegoś finału. W FH1 to było, w 2 już średnio, a w 3 w ogóle od tego odeszli.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Heh, teraz zrobiłem sobie przerwę na chwilowy powrót do części pierwszej, w celu sprawdzenia, czy online jeszcze żyje (i w sumie serwery stoją, tylko ludzi brak), no i znów złapałem się na tym, że jadę, nawet nie dotykając lewo/prawo na D-Padzie - praktycznie każdy kawałek ścieżki dźwiękowej, z obojętnie której stacji, pasuje mi idelanie.

Wręcz przeciwnie do FH2, gdzie mój kciuk co chwila przełącza, w nadziei, że jednak uda się z tego szajsu wyłapać jakąś znośną nutę.
Niestety - to dla mnie największy zawód FH2 (plus jej zbytnie rozdmuchanie o milion klas, którymi zaliczamy te same wyścigi).
Oficjalnie muszę to napisać - Forza Horizon 2 ma najgorszą ścieżkę dźwiękową ze wszystkich racerów, w jakie kiedykolwiek grałem :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

wczoraj odpalilem FH3 no i ilosc ikonek, zawodow do przejechania, mistrzostw i "nowosci" mnie przytloczyla. Nie dam rady tego skonczyc. Mam gdzies ze 130 lvl i pewnie gdzies z 30% zawodow. FH4 nie wydaje mi sie az zapchana eventami. Jak to jest z FH2? Jest az tak "zle" jak w trojce czy mimo wszystko troszke wiecej niz w jedynce ? Bo jak nawalone jak w 3 to sobie daruje.

Odnośnik do komentarza

W FH 2 jest tego zdecydowanie mniej. Gorzej jak chcesz calaka zrobić, bo trzeba do każdego wyścigu na mapie stworzyć zawody(wybrany wyścig + 2 dodatkowe, do których musisz osobne zawody wykonać), które trzeba wygrać. 

 

Ale jeśli masz na to wyjebane no to grania jest zdecydowanie mniej niż w trójce. Na pewno nie będziesz tak przytłoczony jak w trójce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dwójeczkę polecam. Jest troche wyścigów, ale żeby zrobić jedne mistrzostwa, to jest piętnaście serii po 4 wyścigi. Ja mam obecnie zrobione ze trzy mistrzostwa, a żeby zrobić wszystkie wyścigi to wychodzi jakieś 11-12 mistrzostw. Trochę jeżdżenia jest, no ale w tej serii to czysta przyjemność przecież. No i nie musisz robić wszystkiego, a przynajmniej od razu. Ja po zrobieniu tych kilku mistrzostw, odpalam teraz grę jak mnie najdzie ochota i mam wolne nawet pół godzinki, a w tym czasie jedną serię spokojnie można pyknąć.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ostatnia czesc i nie wiem...bijcie zabijcie ale po ograniu 4 czesci w troszke pol roku za cholere nie jestem w stanie wybrac najlepszej. No kazda jest TOP. Moj jezyk pisany nie jest w stanie oddac jak zayebista seria jest Horizon. 

Co do samej dwojki to podobaja mi sie te wycieczki po wygranych mistrzostwach. Szkoda mi tylko ze nie mam jak sprawdzic dodatkow (glownie Storm Island oraz Hot Wheels )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 6/29/2021 at 11:49 AM, Ukukuki said:

No to lipa, MS też nie wydaje gierek w wersji Goty to używki też nie złapiesz. 

 

Raz wydali tylko prawie komplet Forza Motorsport 3 Ultimate Edition na 2 płytach

https://forza.fandom.com/wiki/Forza_Motorsport_3/Ultimate_Collection

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.06.2021 o 11:06, Szymek napisał:

Szkoda mi tylko ze nie mam jak sprawdzic dodatkow (glownie Storm Island oraz Hot Wheels )


To również mój największy ból z tą odsłoną (podobnie jak z jedyneczką i dodatkiem rajdowym). Zwłaszcza to Storm Island, które wygląda, jakbym tracił fhooy zajebiste doświadczenie, nie grając w to.
Przy okazji FH3 już sie zabezpieczyłem i udało mi się zakupić argentyński kodzik na Expansion Pass.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...