Skocz do zawartości

Terminator universe


Rekomendowane odpowiedzi

ej co wam tak sie zebrało na takie doszczętne niszczenie tego filmu?

 

 

o ile salvation mi sie tak bardzo nie podobał że mimo że widziałem go 2 razy to nawet nie pamiętam co sie w nim działo. to przed chwilą oglądałem genisys i powiem że nawet spoko, napewno znacznie lepszy niż salvation.

wiadomo było dużo głupot i dziwactw ale jakoś oglądając to miałem co chwile wrażenie że próbują nawiązywać mocno do pierwszych dwóch części, czy to żartami czy powiedzonkami, ale jednak, w ogole fajna opcja z pokazaniem alternatywnej sceny z jedynki. póździej już było dziwniej ale pare dobrych patentów też sie trafiło.

 

daje 6+/10 (a salvation 3/10)

 

serio miło mi sie oglądało przez większość czasu, i fajne były te żarty i nawiązania do starych części. samo to że wzięli arnolda do tej roli i dali mu grać jako dziadkowi było miłym mrugnięciem oka do starych fanów. spodziewaliście sie że po tylu latach zobaczycie arnolda znowu w tej roli, ale bez masy efektów specjalnych odmładzających tylko grającego starego terminatora (oczywiście to wyjaśnienie że w ogole skóra terminatora sie starzeje było mocno naciągane ale wiadomo miało tylko usprawiedliwić cały zabieg)

 

a matka smoków spoko wypadała w nowej roli, przyjemnie sie na nią patrzy. tylko resse to jakiś randomowy osiłek ale srał to pies

 

 

 

EDIT

jeśli ktoś z wielkim zdziwieniem przeczytał mojego posta to chce sprostować - nie twierdze że było świetnie, było średnio, a dużo rzeczy głupich ale naprawde pozytywnie zaskoczyło mnie to prześmiewcze nawiązywanie do starych części i może poprostu podszedłem do seansu nostalgicznie i dlatego napisałem tyle pozytywów, no ale cóż, tak to odebrałem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem i mam hmmm problem z tym filmem. Z jednej strony te 2 godziny zleciały szybko i nie czułem jakiegoś znużenia i odliczania kiedy się to wreszcie skończy. Do tego Arni i jego teksty rządzą. Z drugiej strony ten film nawet nie stoi obok T1 i T2, sporo to głupot, a Sarah i Reese wypadli strasznie blado. Takie typowe kino rozrywkowe, zasługuje na 6+/10. Lepszy od T3 gorszy jednak od Salvation.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

@Masorz

 

THR got the exclusive that Hamilton will be returning alongside Arnie for a new trilogy of films set to be helmed by DEADPOOL’S Tim Miller, taking place after the events of T2: JUDGEMENT DAY, with each movie being able to stand on its own while also forming an encompassing arc.

 

Jeśli tak rzeczywiście będzie to :devil:

Edytowane przez Timmy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektorzy musza zrozumiec, ze lata 80 juz nie wroca. Wiec nie chodzi o to zeby zrobic film, ktory bedzie rebootem ze starymi juz aktorami po to aby zrobic dobrze dzisiejszym 30-40 latkom. Liczy sie klimat tamtego okresu, boom na filmy akcji, nowe ip powstajace jak grzyby po deszczu, zaskakiwanie efektami specjalnymi itd. Dzisiaj to juz nie istnieje. Gdyby dzisiaj ktos zrobil film o tym, ze robot cofa sie w czasie i biega za kelnerka po nowym jorku, to by obejrzeli go chyba tylko forumowi hipsterzy. Teraz jest czas iron manow a efekty specjalne nikogo juz nie obchodza bo sa na takim poziomie, ze potrafia stworzyc cale armie terminatorow. Dlatego nie dla mnie ten film i wlasciwie tez nie wiem dla kogo. Owczesny "strach" przed technologiami i sztuczna inteligencja juz nie istnieje, bo komputer to narzedzie powszechne jak pralka czy toster, a sztucza "inteligencja" podpowiada reklamy piwa na banerach jesli wczesniej wyszukiwales takie frazy w google. Niech wymysla cos nowego albo dadza staruszkowi odejsc, i tak troche mu nabruzdzili ostatnimi czesciami.

Odnośnik do komentarza

Niektorzy musza zrozumiec, ze lata 80 juz nie wroca. Wiec nie chodzi o to zeby zrobic film, ktory bedzie rebootem ze starymi juz aktorami po to aby zrobic dobrze dzisiejszym 30-40 latkom. Liczy sie klimat tamtego okresu, boom na filmy akcji, nowe ip powstajace jak grzyby po deszczu, zaskakiwanie efektami specjalnymi itd. Dzisiaj to juz nie istnieje. Gdyby dzisiaj ktos zrobil film o tym, ze robot cofa sie w czasie i biega za kelnerka po nowym jorku, to by obejrzeli go chyba tylko forumowi hipsterzy. Teraz jest czas iron manow a efekty specjalne nikogo juz nie obchodza bo sa na takim poziomie, ze potrafia stworzyc cale armie terminatorow. Dlatego nie dla mnie ten film i wlasciwie tez nie wiem dla kogo. Owczesny "strach" przed technologiami i sztuczna inteligencja juz nie istnieje, bo komputer to narzedzie powszechne jak pralka czy toster, a sztucza "inteligencja" podpowiada reklamy piwa na banerach jesli wczesniej wyszukiwales takie frazy w google. Niech wymysla cos nowego albo dadza staruszkowi odejsc, i tak troche mu nabruzdzili ostatnimi czesciami.

 

ron-swanson-computer-throw-out-parks-and

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...