Skocz do zawartości

Terminator universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie miałem pytać, czy to w środku to chłop czy baba, bo nie wiem i źle się z tym czuję. Wygląda jak główne bohatero (celowy błąd), które będzie walczyło i zniszczy patriarchat ucieleśniony przez Arnolda, aby pokazać siłę i rosnący wpływ organizacji LGBT(ABCDEF....).

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Jeśli to to w środku to cyborg, to SkyNet doskonale rozpoznał się w sytuacji i przestał produkować skóry klocków 2x2, tylko do infiltracji zaczął wysyłać takich dziwolągów, bo kto by przypuszczał że to cyborg? Anyway, bardziej przypomina mi on Connora, a ta po lewej to może być baba-cyborg. Ech, Kroniki Sary Connor ostatnim najlepszym dziełem tego uniwersum...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to nie wiem, może będą dwa cyborgi i Sarah? Ta z lewej typowy T-850 (albo T-900) wersja żeńska, ten w środku prototyp T-TERMINATEMEPLEASE (stworzony by wzbudzać poczucie winy w ludziach niszczących cyborgi).

Ewentualnie John Connor zginął, ale ruch oporu wysłał w przeszłość cyborga, który ma skopiowany do cyfrowej wersji umysł Connora i dlatego wygląda jak pipa, no kurde, ech...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak na razie mamy generyczną Latynoskę, babochłopa i starą Lindę Hamilton - od żadnej z nich na tej focie nie bije mi jakoś specjalnie siłą i niezależnością. :potter: No ale zobaczymy jak będzie wyglądało w samym filmie. Ja bym tylko chciał, żeby chociaż nie było słabiej niż Genisys, które tragiczne według mnie nie było, ale wiem, że jestem tu w mniejszości. No i reżyser Deadpoola to też jakiś tam płomyczek nadziei.

Odnośnik do komentarza

Wierzę, że to będzie może dobry Terminator pomimo obsady tych babek, który nie będzie miało nic wspólnego z 3,4 czy tam innymi lipnymi częściami, a bezpośrednia kontynuacja drugiej części. Ciekawego jak wyjdzie rola 71-letniego Arnolda. Co jak co ale sentyment do niego od zawsze na zawsze będę miał, ulubiony aktor obok Stallone - 90 lata, Rambo, Rocky, Predator, kozak filmy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...