Skocz do zawartości

Terminator universe


Rekomendowane odpowiedzi

salvation jakby sie nie nazywalo terminator takie zle by nie bylo choc dalej drazni kilkoma akcjami, trojka to tragedia, zmarnowany potencjal i pieniedze bo ponoc mega duzo kosztowal, ta czesc nawet potencjalu nie ma - arni pocisk no kule bele, jeszcze brakowalo sceny ze Arni zwija sie w klebek i ktos go popycha jak kule do kregli ktora bedzie taranowac wrogow

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo,

T2>=T1>T:S>T3>..........................>gówno obesrane>T:G

W ogóle te wszystkie ostatnie sequele, remake'i, rebooty to poziomy średni/słaby albo w ogóle kupa. Ja się boję o Blade Runnera 2. Scott nie wie czy chce reżyserować. Jedno chyba wie na pewno: jak już wziął się za Łowcę Androidów to lepiej żeby tego nie spierdolił.

Odnośnik do komentarza

Ej, ale wstawianie Terminator: Salvation gdziekolwiek poza ostatnim miejscem, to jakieś nieporozumienie. Przecież to crapiszon i parodia serii.

 

Ujeżdżanie terminatorów-motocykli, hakowanie centrali Skynet'u przy użyciu Atari Portfolio, nielogiczne zachowanie Skynetu co do Kyle Reese'a (nie mogli go po prostu zabić jak go schwytali?), zahibernowany terminator-człowiek, a przede wszystkim olanie kanoniczności. Wrzucanie na początek wojny T-600 (który notabene miał być infiltratorem pokrywanym gumową skórą, a tu wyszedł jakiś kolos z minigunem którego da się czasowo zneutralizować nożem) i T-800 (które tu napędzane były nie ogniwami termoelektrycznymi, tylko nuklearnymi - co było ulepszeniem dostępnym od modeli T-850; dlatego po przebiciu ogniwa modelu T-800 w T2 przez model T-1000 nie tylko nie wyje*bało huty w powietrze, ale też Arnie mógł podładować się zebranym wokół ciepłem), pominięcie w ogóle T-700, i takich bzdur w tym filmie można byłoby liczyć i liczyć, ale szkoda mi czasu na tą kupsztangę która pogrążyła serię w niebycie przez długi czas. Ten trailer z T: Genisys sam w sobie zapowiada średniackiego terminatora, ale i tak lepsze to niż produkt terminatoropodobny którym była część poprzednia...

Odnośnik do komentarza

Mi się T-X podobała, sam zamysł też. Jak wiadomo ruch oporu i zbuntowane T-1000 przejmowały modele T-800 (ruch oporu je przeprogramowywał, T-1000 zdejmowały blokadę uczenia się i przekabacały), więc naturalną koleją rzeczy było stworzenie modelu do niszczenia innych modeli (plazmowy miotacz był stworzony właśnie do stapiania T-1000), i ogólnie mi się część tak trochę nawet podobała... :)

Odnośnik do komentarza

pyzowata laska terminator, oddzial poszukiwawczy - auta na zdalne sterowanie, kilka nietrafionych zartow przez co czasem czulem sie jak w jakiejs parodii, do bolu prosta fabula, ktora i tak sie serii nie trzymala jak pisze mendrek, mimo budzetu sceny akcji tez niemrawe i pozbawione epeickosci procz tego poscigu przez miasto, ktory tez jakis szalowy nie byl, no i ten film trwal chyba niecale 90min czy cos kolo tego z tego co pamietam 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...