Skocz do zawartości

Terminator universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 569
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tu po prostu jest tak, że Reese przybywa do zmienionej rzeczywistości, gdyź Skynet postanowił zabić małą Sarę, ale wysłany w porę Arnie ratuje ją i wychowuje. Po drodze ubijają T800 z jedynki, ale Skynet posyła tam T1000 (inny model niż z dwòjki, mogli wysłac T-X w zasadzie) i potem przybywa Reese, ktòrego ratuje Sarah. Ogòłem już wolałem kroniki, ale to też może ujdzie... :)

Odnośnik do komentarza

faktycznie ssie ten trailer, a tu jeden podsumowujący koment z yt:

 

 

 

This looks absolutely awful. like a parody of a parody. Old white haired Schwarzenegger leaping from a helicopter. Ridiculous CGI everywhere. The art direction is all wrong. The casting is terrible. And why are they just rehashing the same f*cking film again? Why does everything look glossy and digital. The story also doesn't make any sense . . . even by The Terminator series own warped time traveling logic. Okay Hollywood, time to listen - people want to see the future war depicted in the Cameron movies, we've waited 30 years to see it properly, Don't just slap a future war intro onto the film, and then rehash Terminator 1-3, the WHOLE film should be about a squad of soldiers trying to infiltrate skynet in an attempt to send Kyle Reese back in time,  it should have the aesthetic of the future war scenes from James Camerons first two pictures & look like Cameron's early concept art - it should look gritty, it should be like the Terminator version of Aliens - a dark science fiction thriller - that's what it should be - not this pg13 popcorn rehash shit with bad wire work, bad acting and bad CGI everywhere. This looks like complete shit. 
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

dalej mnie trzyma jaki ten trailer zwiastuje spier.doline - przepraszam z miejsca salvation - to jednak byl hiper turbo super film

 

w ogole co te studia odpier.dalaja za cgi ostatnio....wiem wiem, jurassic park czy terminator mial duzo z sztuczek czy mechatroniki ale jak juz nawet w tych wiekowych filmach wchlodzilo cgi to nie wygladalo wcale gorzej od tego co tutaj

Odnośnik do komentarza

T1 i T2 na zawsze w moim sercu, nie wierzę, że powstanie jeszcze kiedykolwiek przynajmniej dobry film w tym uniwersum. Na to co opisał ten kolo w komentarzu czekam całe życie, ale teraz to już nawet Cameron by z tego zrobił power rangers.

Jest komiks Terminator Salvation: Final Battle i pokazuje właśnie te

rzeczy, o których marzyliście. Ja jestem na 5ym zeszycie i daje radę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekawe o co chodzi z tym wehikułem czasu w jakiejś piwnicy czy tam kanałach. Wygląda na to, że już w trakcie akcji filmu będą jeszcze mieszać w przeszłości - jeszcze się okaże, że w jednej linii czasowej będzie 5 Arnoldów :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...