Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Obczaiłem ostatnio multi na YouTube, poczytałem trochę za co jest tak cenione i oszalałem po prostu - nie mogę się doczekać. W starym, klasycznym stylu, pure skill i tyle - poza tym nigdy nie przeszedłem żadnego Halo i nie wiem, za co ludzie (nie licząc multi) tak sobie cenią tę serię, więc będę mieć doskonałą okazję, by przekonać się samemu, co jest w tym takiego wspaniałego ;)

 

Jedyna sprawa - widziałem i grałem chwilę w Halo 4 i byłem zachwycony, a z tego co się nasłuchałem, to poprzednie części były lepsze, więc... cóż, czekają mnie setki godzin dobrej zabawy, że o multi nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza

Bardzo jestem ciekaw jak Halo 3 będzie się prezentować w 1080p. Gra sama w sobie jest ładna, ale niska rozdzielczość i co za tym idzie - zęby, psuły ogólny odbiór.

H3 już w momencie premiery w 2007 wyglądało średnio, byłem wtedy w szoku jak flagowa gra x360 może tak wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Można grać na wszystkich mapach, ale z fizyką z H2 tak?

 

Kusi ku,rwa kusi zestaw z Halo i SO. Brakuje mi buł z Halo.

 

No i Guardian <3.

 

Nie, każda gra ma swoje osobne, oryginalne multi. W multi konkretnej gry masz wszystkie mapy jakie kiedykolwiek wyszły do danej gry.

 

Tam nie ma jednego multi dla wszystkich gier - to są 4 gry z 4 trybami multiplayer :) Będzie tylko jakiś zunifikowany system rankingowy itp.

Odnośnik do komentarza

Można grać na wszystkich mapach, ale z fizyką z H2 tak?

 

Kusi ku,rwa kusi zestaw z Halo i SO. Brakuje mi buł z Halo.

 

No i Guardian <3.

 

Nie, każda gra ma swój multiplayer na swoim silniku.

 

Halo 3 działa w 60fps i 1080p + parę drobnych graficznych poprawek. Halo 4 to samo.

 

Halo CE ma swój multiplayer i silnik z odświeżonymi mapami graficznie mapami. 1080, 60fps.

 

Halo 2 ma swój multiplayer i silnik z odświeżonymi mapami, jedynie 6 wybranych, najpopularniejszych mapek zrobili zupełnie "od nowa".

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dobre w chu,j, ale teraz jak tak myślę o ewentualnym multi w H1 z najlepszą bronią w grach video, czyli pistolem, to jednak bardziej przychylałbym się do H1.

 

A nie wiadomo pewnie, czy tryby/mapy zrobione przez graczy w h3 będą dostępne w tej wersji? Pamiętam te wszystkie rewelacyjne custom games z ziomkiem. Ech, 360 była super.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Multi H2 i H3 bylo dobre swego czasu, watpie by w 2014 roku bylo grywalne... jak odpalalem multi w h3 rok temu to bardzo doskwieral brak dynamiki.

 

Jezus maria, Zeratul co ty za bzdury wypisujesz to ja nawet nie  ... Szczegolnie pojechales z ta dynamika. 

 

Nie po raz pierwszy :P.

 

Community skupi sie glownie na H2 z domieszka HCE - tak obstawiam i sam bede to promowal.

 

Ludzie oleja H3 bo bylo juz za free is sie nie "sprzedalo" - ile ludzi gra w 3ke? Praktycznie nikt, krotki bum i nic.

Teraz przez przynajmniej rok bedzie ostra sieka (zalezy jakie H5 MP bedzie) w 2ke przede wszystkim.

 

Ludzie sa napaleni przede wszystkim na H2 bo (wiekszosci) najlepiej im sie kojarzy. Poniewaz jest to sila nostalgii rowniez, to czesc sie przejedzie.

Jedna z najlepiej zbalansowanych czesci.

 

Wystartujemy na bank z forumowymi mini turniejami/liga w H2/HCE ;).

 

@Maciomaniak: HCE > H2 > H3 > H4 > HR.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

kurde.. ja myślałem, że 4 części halo to singiel a multi będzie tylko z dwójki z tymi wszystkimi mapami. Nie no teraz to mnie to przytłoczyło xD

 

A czujesz ten power w co-opie gdy w singlu odpalasz playlistę cross-game i robisz z kumplami misje, np. z czołgami ze wszystkich 4 części, jedna po drugiej :D

Odnośnik do komentarza

i wszystko w 60fpsach na dedykach, szykuje się składanka wszechczasów. Przecież to multi będzie nieśmiertelne, do teraz ludzie w Halo 3 grają. Coś czuje że na jesień zawita u mnie xOne z Horizon 2 i tym packiem halo.

 

a w turnieju halo 1 na wziardzie 1vs1 to też grałem (bardziej lamiłem :P) piękne czasy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Podobno w Gamestopie kolekcja przy obecnym tempie sprzedaży miażdży wszystko co do tej pory zostało wypuszczone na nowe konsole. Powinni zrobić oficjalnego bundla z konsolą.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Pomijajac już cała moją bezmyslna i nieuzasadnioną niechęc do xboxa muszę przyznac ze na dzien dzisiejszy brałbym xone a ta kolekcja mnie przekonała, nigdy nie grałem  w halo, poza przejsciem jedynki na pc, i pewnie nie jestem jedyny, taki zestaw moze przysporzyc mnostwo klinetów z obozu nadkonsoli.

Odnośnik do komentarza

 

Ludzie oleja H3 bo bylo juz za free is sie nie "sprzedalo" - ile ludzi gra w 3ke? Praktycznie nikt, krotki bum i nic.

 

 

3 miesiące temu było około 11k (i nie sadze żeby drastycznie się zmniejszyło). W dodatku każdy kto miał zagrać to przez te 6 lat zagrał i nie musiał czekać aż dadzą za darmo. Na MLG nie ma problemu ze znalezieniem graczy w przeciwieństwie do halo4 gdzie na jedynej w miarę dobrej playliście gra czasami 5 osób.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie jak oceniacie, czy faktycznie będą chętni, czy też okaże się, że wszystkie multi poza H3 będą martwe? Może być tak, że na początku rzucą się wszyscy, a potem po 3 miesiącach serwery będą świecić pustkami względnie będzie garstka hardcorów jak za czasów umierania BF:BC2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.