Jump to content

Halo: The Master Chief Collection

MaZZeo

Recommended Posts

Postawiłem  sobie za punkt honoru przejść do listopada całą serię Halo, bo do tej pory skończyłem tylko pierwszą część. Teraz zacząłem Reach i początkiem gry jestem naprawdę zafascynowany i ciekaw co dalej.

Chwała Ci Microsofcie za MCC i Game Passa :banderas:

Reach skończone, coś pięknego :obama:.

Czas na drugą część. Ten wstęp... :xboss:

Nie wiem gdzie ja byłem, że do tej pory nie grałem w tą serię wcześniej... 

Ja przeszedłem ostatnio 1-2-3 solo oraz 5 w coopie z kumplem.

I o ile jedynka to na pewnych etapach to była mordęga, to IMO jak na tak starą grę i tak robi robotę.

Strasznie męczyły te pierwsze etapy, jazda warthogiem oraz to, że czasem leciałem jak debil do przodu chcąc ominąć przeciwników, a checkpointy nie wchodziły dziwnym trafem ;-).

W ogóle nie wiem czemu sterowanie pojazdami tak kiepsko mi wchodziło w 1 - w innych częściach było o niebo lepsze.

Za to 2 i 3 - wspaniałe.

5 też nie taka zła - jasne fabuła meh, ale flow gry, strzelanie - cudo. Tylko trochę sterowanie się myliło, bo w sumie ogrywałem naraz 2-3 i 5.

4 też już zaczęta w coopie, więc też pęknie.

Całość na normalu poza 4 która już leci na heroic.

W ogóle to ciekawe, że mimo posiadania X360 nigdy nie grałem przed XOX ani w Gears, ani w Halo.

Skończyłem Halo 2 i trochę mam mieszane uczucia odnośnie aż tak otwartego zakończenia...

Dobrze, że na 3 nie muszę czekać ani godziny, bo chyba bym zwariował czekając lata na kolejną odsłonę :kaz:

Trójeczka to był sztos, piękna space opera. Gra robiła swego czasu chociaż trochę jej dogryzali w temacie grafiki. Mi to kompletnie nie przeszkadzało i skończyłem kilka razy. 

W dniu 15.06.2020 o 13:20, Basior napisał:

W ogóle to ciekawe, że mimo posiadania X360 nigdy nie grałem przed XOX ani w Gears, ani w Halo.

No jakim cudem, tą konsole się kupowało dla tych gierek. 

3 minuty temu, Ukukuki napisał:

Trójeczka to był sztos, piękna space opera. Gra robiła swego czasu chociaż trochę jej dogryzali w temacie grafiki. Mi to kompletnie nie przeszkadzało i skończyłem kilka razy. 

No jakim cudem, tą konsole się kupowało dla tych gierek. 

Można powiedzieć że to był dla mnie czas że nic mi nie podchodziło. A kupiłem m. in. dla Lost Odyssey, które nawiasem mówiąc mnie zmulilo.

• 2 weeks later...

Znika komus tapeta i czesc informacji z menu ekranu wyszukiwania multi, czasami sie to u mnie nie zaladuje?

Jak ktos tu potrafi grac w halo reach to zapraszam Perss86 :Coolface:

Witam miał ktoś problem z dźwiękiem w kolekcji? Przeszedłem parę misji w jedynce po czym gdy wyświetlał się filmik z misji na plaży wcisnąłem start bo chciałem go ominąć, normalnie wbiło do menu pauzy ale dźwięk całkowicie zanikł. Spróbuję przeinstalować może to coś pomoże. Wersja na Xboxa one x

Edited by Wolny
  • 1 month later...

Pany, czy H2 ma split screena na 4 graczy w trybie pvp? Wczoraj próbowałem odpalić "zabójca drużynowy" w dwójce i tylko dwóch graczy się pojawiało. A w jedynce w tym samym trybie jest już normalnie czterech grajków. Na necie jest info, że niby każda część w kolekcji ma splita na 4 :dunno: