Skocz do zawartości

Cuphead


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra to coś wspaniałego, uwielbiam jak mam wielkie oczekiwania co do gierki, a później gram i jest o wiele lepiej niż to sobie wyobrażałem. Pierwsza wyspa zaliczona i tylko 119 zgonów. Skilla i cierpliwości do takich gier nie mam, więc ten wynik mnie bardzo cieszy, myślałem, że będzie dużo gorzej. 

Jedynie sterowanie nie do końca mi pasuje, momentami idzie połamać palce przy jednoczesnym skakaniu i strzelaniu, a do tego w międzyczasie trzeba kliknąć specjalny atak, dash albo przytrzymać r1 lub gałkę w dół i momentami jest ciężko to ogarnąć. Teraz widzę, że ponoć można zmienić na strzelanie triggerem, więc powinno być lepiej.

Cuphead i Sunset Overdrive, te dwie gry sprawiły, że nie żałuję żadnego pieniążka wydanego na bonka :cool: 

 

e: no i (pipi), nie da się ustawić RT pod szczelanie ;/

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Przeszedłem właśnie Cupheada. Nie będę powtarzać tego, co już wszyscy pisali, więc krótko - gra jest świetna, artstyle to mistrzostwo świata, podczas pierwszego przejścia ilość siwych włosów na głowie wzrosła dramatycznie. Najbardziej znienawidzony i bezczelny boss to oczywiście King Dice - te jego Start Over.... Na expert raczej nie będę mieć siły ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Boże jaka to jest petarda. Nic mnie tak nie raduje w grach 2d, jak trudni i chamscy bossowie, których trzeba się uczyć na pamięć. Kocham ten masochizm, ostatnio czułem się tak przy Tropical Freeze, tutaj jest jeszcze lepiej. 

 

Kwiatek pokonany, teraz pora na bullet hell z samolotem. Prawie się udało, dotarłem do księżyca, ale głupio zginąłem. Jutro lecę dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu Sun Apr 15 2018 o 12:14, Bzduras napisał:

Przeszedłem właśnie Cupheada. Nie będę powtarzać tego, co już wszyscy pisali, więc krótko - gra jest świetna, artstyle to mistrzostwo świata, podczas pierwszego przejścia ilość siwych włosów na głowie wzrosła dramatycznie. Najbardziej znienawidzony i bezczelny boss to oczywiście King Dice - te jego Start Over.... Na expert raczej nie będę mieć siły ;)

 

Trochę odkopuję, ale jak dla mnie smok to był szczyt wkurwu. Reszta jako tako, zaskakująco długo siedziałem chyba jeszcze przy piracie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...