Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Długa historia - w skrócie modem mam przy wejściu do chaty i tylko w tym miejscu może być, a konsola na piętrze i czasami traci sygnał.

 

To na piętro lub gdzieś pomiędzy nie warto byłoby pomyśleć o wzmacniaczu sygnału? Tanie to a bardzo przydatne. 

 

http://www.tp-link.com.pl/products/details/TL-WA854RE.html

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to... malowanie nie jest głównym trybem gry. 90% czasu spędziłem w trybie rankingowym, gdzie co 4 godziny tryb zmienia się na jeden z poniższych:

- Splat Zones: malowanie i pilnowanie małych pól (taka wariancja na temat King of the Hill z innych tego typu gier),

- Tower Control: jazda wieżą w określone miejsce (zazwyczaj gdzieś w okolicach bazy przeciwnika),

- Rainmaker - transport broni (która strzela ogromnym tornadem farby) do bazy przeciwnika.

 

Turf War, czyli malowanie, jest tylko na początku, a potem to w zasadzie jest odskocznia, w dodatku okropnie nudna. Głównie mięsko to jednak powyższe tryby rankingowe. O wiele szybsze i bardziej emocjonujące.

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Prędzej przewiercę 4 ściany niż będę grał na multi bezprzewodowo :)

Nawet nie tyle, że mi zrywa połączenie - co w ogóle nie chce wyszukać meczu.

 

Taka sytuacja:

 

Mam zdrapkę na Splatoona chcę ją odbezpieczyć (jak mieliście to wiecie jak to jest "zaplajstrowane") - no masakra, jakby nie wiem jakie tam skarby narodowe się pod tym kryły.

Nie dało się tej naklejki oderwać od przodu więc nauczony doświadczeniem próbuję od tyłu - no i się udało... odrywam naklejkę a tu *(pipi)s* urwała się przy końcu i nie zerwała się poprawnie w konsekwencji nie było widać 2 pierwszych znaków z kodu.

No trochę dużo kombinacji bym miał gdybym chciał strzelać, ale udało mi się zerwać ze źle oderwanej naklejki pierwszy znak więc został mi tylko drugi z którym już nic nie dało się zrobić.

Więc musiałem wpisywać dużo kombinacji z jednym zmiennym znakiem i tam za 15 razem się udało, co za emocje - jak na grzybach.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No, mam tę zdrapkę i nie wiem czy wiesz, ale tam się nie odkleja żadnej naklejki. Ona jest po to, by zabezpieczyć wydrukowany kod przed zdrapaniem. A zdrapuje się tylko wierzchnią warstwę. Domyślam się jednak o co Ci chodzi, bo sam miałem zagadkę, gdy warstwa nie chciała się zdrapywać, rozważałem już zdzieranie naklejki i w zasadzie dopiero odpowiedni kąt drapania był zaskakująco skuteczny. No, chyba że Ty miałeś jakiś inny system zabezpieczeń, ale nie podejrzewam.

 

Pytanie w temacie. Czy ja dobrze rozumiem, że w tej grze nie ma żadnego rodzaju multiplayera kanapowego?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dziwnie tak odkopać temat po ponad 1.5 roku, ale co tam, dopiero dorwałem swoją kopię w dobrej cenie.

 

Wbiłem do singla i jakoś tak dziwnie sterować w połowie gałką, w połowie żyroskopem, w sumie to drugie coś początkowo nie wychodzi - z przyzwyczajenia trzymam sztywno padleta i zapominam nim przechylać. Ale to pół biedy, bo po pół godzinie coś się źle poczułem (blady, w żołądku się przewraca, normalnie jak w co dynamiczniejszych grach na vr...) i chyba od tych "motion controls" zrobiło mi się niedobrze. Ciekawe czy też ktoś tak miał, a ja raczej spasuje i pogram tylko na gałkach.

 

Ok, przejrzałem googla i widzę, że jednak sporo tematów jest z mdłościami przy "motion controls"

Edytowane przez AvengerGT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...