Skocz do zawartości

Capitain Toad Treasure Tracker


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

SMM jeśli interesuje Cie robieni własnych leveli w Mario i granie leveli ludnosci - polecam, ludzie tworza naprawde swietne levele, tylko trzeba umiec je szukac

Hyrule Warriors świetne, jeśli lubisz Zeldę i klimaty dynasty warriors, bardzo dobry tytuł, żeby nie nudziło najlepiej grać po 1-2 levele na raz.

SM3D - klasa sama w sobie, nie trzeba mówic chyba czemu? Nie jest to 3D mario jakiego pragnelismy na Wii U, ale to świetny tytuł 

 

osobiscie:

 

SM3D=SMM>HW>CT

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety spóźniłeś się bo na allegro zacny Pan kupił mój egzemplarz (90zł z przesyłką). Ale nie martw się jak znajdę na allegro dobry deal to prześlę ci PM-kę :lapka:

 

Kurdę gapię się od wczoraj na tego Captain Toada i sam nie wiem czy kupić czy nie kupić (mam w co grać a nie lubię jak gry zalegają na półce ale jak promocja się skończy to znowu będę czekał a wtedy największa jest ochota na granie w gry których się nie posiada), 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Super gra, szkoda ze taka króciutka. Po 4h zaczynam trzeci epizod, a w dwóch poprzednich, na 36 etapów z 95% mam na 100%. Ale tak poza tym to sztos niesamowity. Graficznie petarda, świetny klimat i design lokacji, na razie zbyt prosto, ale liczę na poprawę. Kolejna bajka od Nintendo która utwierdza mnie w przekonaniu o świetnym wii u I masie genialnych gier. <3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jakby ktoś zapomniał to gierka wskakuje na Nintendo Switch (i Nintendo 3DS)  już 13 lipca.

 

 

Demo dostępne w eShop (https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Captain-Toad-Treasure-Tracker-1348071.html)

 

Ograłem z ciekawości słyczowe demko by obczaić różnice z oryginałem. Niby to dalej ta sama świetna gierka, a jednak nie ma już tej frajdy co z gamepadem WiiU w rękach :reggie: 

Tak jak w przypadku samego Super Mario 3D World, drugi podręczny ekran dotykowy sprawdzał się wyśmienicie - używało się go odruchowo w całkiem przyjemny sposób.

Edytowane przez Damk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się w demo grał tak dobrze jak na WiiU, ale warto podkreślić, że te levele z Super Mario Odyssey co mają być na Switcha zastąpiły te co były z 3D World także kilka leveli wersja na WiiU ma ekskluzywnych (chociaż z tego co pamiętam były one najsłabsze w całej grze) 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Te levele z 3D World na WiiU były najsłabsze ze względu na to, że ostały się w oryginalnej formie. Port dla Switcha ma dostać dodatkowe plansze nie odwzorowujące, a tylko inspirowane tymi z Odyssey - co pewnie wyjdzie gierce na dobre.

 

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Basior napisał:

Trochę irytuje ten kursor w trybie zadockowanym. Jest za duży i za bardzo zabiera uwagę. Wiem, że średnio mieli jak to rozwiązać w docku, ale mogli to trochę mniej inwazyjnie zrobić.

 

Mając Wii i Wii U przez wiele lat taki kursor kompletnie mi zwisa i powiewa no ale kwestia gustu, mnie tam on kompletnie nie przeszkadzał.  Tytuł łyknę na pewno bo nie ograłem go na Wii U ale wątpię abym brał w premierę (tegoż dnia wychodzi Octopath Traveler). 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Ficuś napisał:

demo bardzo zacne, wiiu nie mialem wiec wpadnie day one, przenosnie wyglada super choc rozdzialka spada przy walce z bossem

 

mozg ci spada, a nie rozdzialka. rozdzialka nie jest dynamiczna, co najwyzej w planszach z lawa jest nalozone kilka filtrow na ekran, falowanie powietrza, lekkie rozmycie itd itp. to mozesz odnisc takie wrazenie

Przy okazji pytanie do was:

 

PRZENOSIMY TEMAT DO SWITCHA? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.