Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba uczciwie przyznac ze niezly fail z tym wyszedl xD 

 

No XD. Teraz juz wiem czemu tak kuslawie to zapowiedzieli XD.

 

Co do dwoch roznych teamow i gier to nie wierze - SE juz jeczalo ze gra poprzedni TR sie ledwo zwrocil wiec watpie w jakies wieksze inwestowanie kasy. Coz, zawsze lepiej niz f2p na tablety XD.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

 

nie pogardziłbym takim rozwiązaniem jak w forza horizon 2 jeśli chodzi o cross-generacyjność, ale chyba jednak nie ma szans.

 

pomyśleliśmy. ale crystal dynamics to nie microsoft, który może sobie robić dwie gry pod tym samym tytułem jednocześnie.

 

 

A kto wie, może CD bedą śmigali next genowego TR'a a jakieś studio MS tylko i wyłącznie wersję na x360 pomijając ps3.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Jeszcze troszkę pierdu-pierdu na temat tego TR:

 

Put down your pitchforks, people. As it turns out, Rise of the Tomb Raider isn't really an Xbox exclusive. According to Xbox boss Phil Spencer, the deal "has a duration."

Microsoft didn't say that during its gamescom presentation yesterday. Instead, the company chose to label it as an exclusive when they probably should have said it's just coming to Xbox first. Spencer seems to disagree, though, asserting it's "not [his] job" to tell people when a game is coming out for other platforms. 

"I have Tomb Raider shipping next holiday exclusively on Xbox. It is Xbox 360 and Xbox One," Spencer revealed to Eurogamer.

The executive wouldn't detail how long the period of timed exclusivity was or how much Microsoft paid Square Enix for the privilege of Lara Croft's latest adventure launching first on Xbox systems, saying "there are certain things I'm just not going to talk about because it's a business deal between us and them."

Microsoft confirms Rise of the Tomb Raider Xbox exclusivity deal 'has a duration' [Eurogamer]

A mówiłem,żeby nie przenosić tego tematu z działu multiplatform bo potem i tak z powrotem będą go tam wrzucać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

nie pogardziłbym takim rozwiązaniem jak w forza horizon 2 jeśli chodzi o cross-generacyjność, ale chyba jednak nie ma szans.

 

pomyśleliśmy. ale crystal dynamics to nie microsoft, który może sobie robić dwie gry pod tym samym tytułem jednocześnie.

 

 

A kto wie, może CD bedą śmigali next genowego TR'a a jakieś studio MS tylko i wyłącznie wersję na x360 pomijając ps3.

 

 

Wydaje mi się to bardzo prawdopodobną opcją, np. MS zaproponował, że gra najpierw wyjdzie na Xone, a rok później na PS4/PC, ale w zamian za to MS sfinansuje port gry na X360.

Odnośnik do komentarza

czyli miałem rację z tą czasową ekskluzywnością, jeszcze nie wszystkich debili z MS wywalili...

 

Hmm. Phil nie określił wyłączności w kontekście konsol, więc prawdopodobne jest, że nowy Tomb Raider pojawi się na PC w ramach "końca czasowej wyłączności", a nie na PS4.

 

Nieprawdopodobne jaki syf tutaj klapy robią, szczególnie ussr straszliwie dupa piecze.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Do mnie docierają informacje z różnych źródeł, że Microsoft ma wyłączność na tę część Tomb Raidera na stałe - ale nie wykupił całego IP, więc Square Enix czy Crystal Dynamix mogą robić z Tomb Raiderem co im się podoba, ale akurat ta część będzie tylko na platformach Microsoftu.

 

Czas to wszystko zweryfikuje :)

Odnośnik do komentarza

 

czyli miałem rację z tą czasową ekskluzywnością, jeszcze nie wszystkich debili z MS wywalili...

 

Hmm. Phil nie określił wyłączności w kontekście konsol, więc prawdopodobne jest, że nowy Tomb Raider pojawi się na PC w ramach "końca czasowej wyłączności", a nie na PS4.

 

Nieprawdopodobne jaki syf tutaj klapy robią, szczególnie ussr straszliwie dupa piecze.

 

 

Wisi mi to bo gdy TR będzie dostępne na PS4, to na półkach sklepowych nie będzie dla niego miejsca. Powiedz mi kto będzie grał w Larę gdy Uncharted 4 będzie dla niej konkurencją. Nikt TR nie kupi. 

 

Crystal Dynamics wydymało nie tylko klientów ale głownie siebie. I dobrze im tak.  :woot: 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.