Skocz do zawartości

Małe auta dla dużych facetów


Rekomendowane odpowiedzi

Ferrari to była pamiątka z Zakopanego. za dzieciaka często musiałem jeździć do Masorzowa (burza latem nad Giewontem goty). obok McD, który był obowiązkowym przystankiem, był za(pipi)isty modelarski. w oknie zawsze wisiał wielki Apache. mieli też zdalnie sterowane monster trucki do których zawsze wzdychałem ale hajs był jaki był i padło na zestaw złóż to sam. pamiętam z jaką dumą wyszedłem ze sklepu trzymając ten karton z modelem. Vipera wysępiłem podczas załatwiania czegoś w Bydgoszczy. cały wieczór nad nim siedziałem później.

Odnośnik do komentarza

laskom o dziwo też potrafi zaimponować :banana:

Tutaj głównie o to chodzi a nie jakieś "też" :-P

 

Wg mnie oni trochę walą w gupka z fanami, bo konkretnych modeli np BMW czy jakiś mniej popularnych aut jest mało, to samych 911 jest zdecydowanie ZA DUŻO. Wiadomo, o e głównie się sprzedają ale kto chce 10 takich samych aut? :-/

Odnośnik do komentarza

nabytki sprzed paru dni dzisiaj wylądowały w gablocie. trzeba było serwisować. w Evo X odpadł chlapacz, w IV obluzował się taran co zresztą widać po stronie pilota a w Corolli antenka leżała obok. parę kropel super glue i z po kłopocie.

 

2nlzhq0.jpg

 

jako, że miejsce się kończy to z gabloty wyleciał 1/24 Nascar przywieziony 12 lat temu z juesej <lans bijacz>

 

bhwrnr.jpg

2u5qtmu.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

dobra dzióbki. przyszły nowe, w końcu się zebrałem i poukładałem. a że obiecałem foty kiedy to zrobię to proszę bardzo:

 

 

 

2a0do4i.jpg

2wlsitg.jpg

2wel05u.jpg

ehhyer.jpg

jl42sg.jpg

i78w15.jpg

23464w.jpg

28c37ye.jpg

14id2sw.jpg

dniuzk.jpg

11izjtx.jpg

 

 

 

wybaczcie jakość niektórych zdjęć. nie chciało mi się walczyć z wiekowym już aparatem.

modele różnych firm, między niektórymi różnice są konkretne i zadziwiające. za tym idzie oczywiście również cena ale IXO to chyba najlepszy stosunek jakości do ceny. w kolekcji znalazły się 2 perełki od HPI. ceny sklepowe powalają ale udało się wyrwać kiedyś za półdarmo:

 

 

 

2ir6fpg.jpg

x4v14.jpg

 

 

 

trafiły się też 2 od Spark'a (Audi R8 LMS i obok A4 DTM). niezłe wykonanie itd ale dlaczego ta firma tak się ceni to nie wiem. chyba tylko ze względu na licencję i rzadkość modeli.

zostało jeszcze miejsca na 4-5 aut. mniej więcej wiem już które nawet. teraz tylko czekać na okazje. póki co miejscówkę zajęły Simpsony co by się nie kurzyły

2dalm2t.jpg

Odnośnik do komentarza

pierwsze w tej skali co zapoczątkowało kolekcję było Subaru Impreza Kajetanowicza. nie jest w gablotce bo w sumie zapomniałem o nim :D leży w kartonie z Subaryną Kościuszki i jakimiś złomkami z PRLu bo brakowało miejsca. niestety te Imprezy nie powalają jakością wykonania ale może je wrzucę.

 

ten ubłocony Lancer tak ma. zwykły plastikowy model od Revella chyba. ktoś go ładnie skleił, upaćkał bo w końcu rajd safari więc przygarnąłem. tym bardziej że wysyłka była droższa niż sam model :D żal było nie brać a efektowny. jak macałem to pobrudzony albo prawdziwą mieszanką błota albo jakieś triki modelarskie. fakt że czuć fakturę brudu a nie że tylko pomalowany dodaje mu wartości mimo że plastik.

 

tak oto wygląda kilka lat zbierania, wyrzeczeń ale i motywacji. między innymi dlatego rzuciłem fajki. wolałem hajs wydawać na kolekcję niż puszczać z dymem. w przeliczeniu wychodziło 2-3 modele na miesiąc przy dobrej okazji.

Odnośnik do komentarza

oba są Kajetanowicza. porąbało mi się bo planowałem Evo X Kościuszki a on jest w barwach Dynamic.

 

2eex3c3.jpg

 

zaczęło się od tego lewego, później zbieranie modeli Colina McRae (nick w końcu od niego), Tommiego Makinena a później to już okazje i co wpadło w oko. kolekcjonowanie ma to do siebie że szybko się rozrasta i co fajnego to się kupuje :D

 

@ up - dzięki, zgadza się :) zmieniałem meble, robiłem je na zamówienie to od razu zrobili mi gablotkę w tym samym stylu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...