Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Też się pochwalę kilkoma filmikami, bo dlaczego nie? :D Najpierw ten: 

 

A teraz opinia po ponad 100 godzinach gry. Otóż R6 to jedna z najlepszych gier UBI ostatnich lat i chyba najfajniejszy tytuł sieciowy w jaki miałem okazje pograć ostatnimi czasy. Niestety nie jest ten tytuł wstanie zrobić większej kariery turniejowej, bo błędy i bugi rujnują często przyjemność z gry. Dodatkowo fakt, że tak potężna firma jak UBISOFT nie może naprawić swojej gry od prawie 3 miesięcy (i to z podstawowych błędów), sugeruje że pracują tam partacze. 

 

Radość z gry w zgranym teamie jest ogromna. Planowanie kolejnych akcji, walka w zwarciu, pomaganie kolegom czy walka 1 vs 5 i wielkie emocje temu towarzyszące czynią tą grę wielką. 

 

Jednak chwile potem przychodzi frustracja. Czekasz 10 minut na dołączenie do meczu, jak już dołączysz to bug na ekranie ładowania i konieczność wyłączenia konsoli, tutaj gdzieś przenikniesz przez tekstury i w ten sposób przeciwnik Cie "ściągnie", tu zaś serwery coś nawalą i nie można przejść przez drzwi bo Cie "cofa". W innym przypadku nie zaliczy Ci ewidentnego head'a . Jak podczas kilu godzinnego grania masz taką kumulacje błędów i niedoróbek, to masz ochotę napisać kilka "miłych" słów do Twórców tej gry.

 

Oni mają ambicje zrobić z tego tytułu grę turniejową, ale przy takiej jej działaniu nie ma na to szans. Szkoda, bo gra ma wielki potencjał

 

Teraz atak:

 

 

PS: Swoją drogą jak ktoś chce grać, to może pisać. Mamy team, ale trudno go złożyć kiedy wszyscy pracują lub mają inne zajęcia, wiec zawsze jakieś jedno czy dwa miejsca są wolne.

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Piekna jest ta gra - dzisiaj odpalilismy z chlopakami po dluzszej przerwie i to jedna z tych gier, ktora zostanie z nami do konca generacji ! Ta detekcja kolizji, headshoty przez milimetrowa dziure Bartiza, rozpoznawanie skad wchodza przeciwnicy po ich cieniach na kolumnach, jak zostalismy nagle 3 na 5ciu polozylismy sie wszyscy w zakladniku i przeciwnicy totalnie zglupieli! Kazdy ogarnial swoja strone, cm od telewizora, nawet czasu nie bylo by spojrzec, czy ktos sie moze wbic od gory. Piekne headshoty wchodzily, wygralismy w ten sposob runde, a w kolejnej dobralo nam nowych 2 graczy.

GOTY!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dla mnie może nie GOTY, ale podium zeszłego roku. :) Ubi pozytywnie mnie w Siege zaskoczyło. Poskąpiłem i gram na PC, ale przepaści w rozbudowaniu community w porównaniu do konsol pewnie zbytniej nie ma. Bardzo przyjemnie się pocina z kumplami wieczorkiem. Pierwsza gra online od czasu starych CS'ów (1.6 i Source), która naprawdę mnie wkręciła. Mam nadzieję, że tytuł będzie wspierany jeszcze długo. Ubisoft zapowiedział roczny support z nowymi operatorami, spluwami i mapami co kwartał, ale taki edytor map to byłby dopiero sztosik .  :sorcerer:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pokazano nowych operatorów:

 

RGNGwid.jpg

 

9 maja dla ludzi z SP a dla reszty 16.

 

Valkyrie: Sticky Cameras with Spas 12 & Deagle
Camera can be viewed by all team members & thrown outside.
 
Blackbeard: Deployable Shield Weapon Attachment
 
Dodatkowo nowa mapka i patch, który ponoć wprowadzi sporo zmian.
Odnośnik do komentarza

mam dość CoDa... i też sie martwie tym, czy jest z kim grać :) bo słyszałem już że zostają w grze powoli tylko Ci co już wymiataj i próg wejścia robi sie coraz wiekszy :)

 

Z tym progiem wejścia to raczej mit z dość prostej przyczyny - bardziej doświadczeni gracze cisną w trybie rankingowym, na osobnych serwerach i dostępnym dopiero po wbiciu przynajmniej 20. levelu w grze. Dla "młodego narybku" zostaje tryb swobodny. Różnią się one niuansami w zasadach w trakcie meczu oraz ilością zdobywanego podczas grania expa (więcej oczywiście na rankedach) Generalnie z miejsca można odczuć różnicę poziomu "otrzaskania" graczy pomiędzy casual a ranked, ale to raczej normalnie. Dobrze jest mieć przynajmniej jednego\dwóch znajomych do grania, bo choć nawet na rankedach rzadko kto używa mikrofonu (co po części zrozumiałe, bo jak Cię wrzuci do teamu z ruskim, Chińczykiem i Niemcem, to czasem na daremno można próbować się dogadać) to komfort gry oczywiście wzrasta mocno w zgranym zespole. :)

 

Nie wspominam tu o coopowym trybie TerroHunt, bo choć tam podziału graczy na rankedów i casuali nie ma, to w końcu tylko drużynowe strzelanie do botów z 3. poziomami trudności do wyboru.

 

Przejście bezpośrednio CoDa na R6 może być nieco bolesne z racji kompletnie innego tempa rozgrywki i dużo większego nacisku na realizm, aczkolwiek zakładam, że jesteś tego świadom :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to najlepsza gra online od wchuy czasu. A ludzi gra bardzo dużo i jak trochę się pogra z polakami to friendlista sie szybko powiększy o maniaków R6. Ostatnio kumpel w środku tygodnia mówił że przed pracą odpalił konsolę o 4:30 rano a tam po chwili invite do rainbowa bo brakowało im jednego do pełnej piątki xD

Odnośnik do komentarza

 

mam dość CoDa... i też sie martwie tym, czy jest z kim grać :) bo słyszałem już że zostają w grze powoli tylko Ci co już wymiataj i próg wejścia robi sie coraz wiekszy :)

 

Z tym progiem wejścia to raczej mit z dość prostej przyczyny - bardziej doświadczeni gracze cisną w trybie rankingowym, na osobnych serwerach i dostępnym dopiero po wbiciu przynajmniej 20. levelu w grze. Dla "młodego narybku" zostaje tryb swobodny. Różnią się one niuansami w zasadach w trakcie meczu oraz ilością zdobywanego podczas grania expa (więcej oczywiście na rankedach) Generalnie z miejsca można odczuć różnicę poziomu "otrzaskania" graczy pomiędzy casual a ranked, ale to raczej normalnie. Dobrze jest mieć przynajmniej jednego\dwóch znajomych do grania, bo choć nawet na rankedach rzadko kto używa mikrofonu (co po części zrozumiałe, bo jak Cię wrzuci do teamu z ruskim, Chińczykiem i Niemcem, to czasem na daremno można próbować się dogadać) to komfort gry oczywiście wzrasta mocno w zgranym zespole. :)

 

Nie wspominam tu o coopowym trybie TerroHunt, bo choć tam podziału graczy na rankedów i casuali nie ma, to w końcu tylko drużynowe strzelanie do botów z 3. poziomami trudności do wyboru.

 

Przejście bezpośrednio CoDa na R6 może być nieco bolesne z racji kompletnie innego tempa rozgrywki i dużo większego nacisku na realizm, aczkolwiek zakładam, że jesteś tego świadom :)

 

 

myśle, że przejście z CoDa na R6 nie będzie aż tak bolesne :) Gram ze znajomymi w CSa w weekendowe wieczory więc zwolnienie tempa i nacisku na realizm nie sprawia mi trudności :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...