Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam was, mam wielki problem. Po ograniu gry około 20 h skusiłem sie na season passa. Zauważyłem ze punkty rainbowa six nie naliczają mi sie, doszły do 120 i ani drgną. Miał ktoś taki problem? Nie mogę nic kupić bo to za mało ilośc, mam przegrane już ponad 150 h i nie mogę w pełni korzystać z season passa. Usunięcie gry, odbudowa bazy danych nie pomagla.

Odnośnik do komentarza

Gra dostała wczoraj masywnego patcha (ponad 8,5GB na PC) wraz z nowym sezonem, dwójką operatorów i nową, pustynną mapką.

Pełny changelog tutaj: http://rainbow6.ubi.com/siege/pl-PL/updates/dustline.aspx

Jak widać dodano przysłowiowe mydło i powidło - od pierdółek jak customowe nakrycia głowy i ozdoby na broń, przez masę tweaków, poprawek bugów i glitchy, aż po lekki graficzny lifting w postaci dodania pełnego oświetlenia HDR i stonowania palety barw. Do tego oczywiście doszły dalsze poprawki matchmakingu i wiele, wiele innych. Takie patche to ja rozumiem.  :thanks:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od paru dni nie mogę się nadziwić, ile świeżości dają tej grze nowi operatorzy. W końcu naciułałem te 25k punkciorów, odblokowałem sobie Valkyrię i jaram się, jakie możliwości taktyczne potrafią dać te rozrzucane w dowolne miejsca kamerki :D Wrócił czysty fun z grania, to i silver 3 na rankedzie już jest  :sorcerer:

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko PC 14.99$

The Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Starter Edition provides access to the full Rainbow Six Siege game with all content available: modes, maps, weapon options, level progression, post-launch content, servers and matchmaking options.

 

The main difference from the Standard Edition of the game is how you will unlock the 20 original Operators.

 

If you buy the starter edition, you will retain full access to the game and all its content even after the 2 week sale is over.

 

You will unlock instantly:

o 2 Operators at random from a pool of the most intuitive operators at entry level: Rook, Sledge, Ash, Fuze, Mute, and Smoke. The selection is made so that we can guarantee a great Rainbow Six Siege experience from the start.

o 600 R6 Credits to spend on either 2 additional Operators (300 R6 Credits each) or other additional content

 

- Unlock the remaining Original Operators (GIGN, SAS, GSG9, SPETSNAZ, FBI)

- It requires 12,500 Renown or 300 R6 Credits to unlock 1 Operator

- It takes approx. 15 hours to unlock 1 operator using in-game Renown

 

- Access to all Post-Launch Operators (JTF2, Navy SEALs and upcoming CTUs):

- It requires 25,000 Renown or 600 R6 Credits to unlock 1 Operator

- The Season Pass (sold seperately) immediately unlocks all Post-Launch Operators

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra zmiana u Kapkana i Mute-a. Rutyna powoduje, że ludzie zaczynają ginąć w pułapkach :)

 

Zwiększony zasięg zakłócenia sygnały też spoko bo w końcu obejmuje 2 ścianki i tak łatwo dron go nie przeskoczy.

 

Czy ktoś się orientuje czy można ustawić aby nie dołączało do istniejących już meczy bo męczy mnie wchodzenie do meczu po ragequiterach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...